Naše úspěchy - sólo a miniformace
úspěchy TS Vergillio
pro rok 2016
Denisa Skohoutilová
1. místo Postoloprtský pohár - sólo improvizace
1. místo Postoloprtský pohár - RTS
2. místo Postoloprtský pohár - 2 hůlky
3. místo Postoloprtský pohár - sólo klasika
5. místo Mistrovství ČR ve twirlingu výk. třída A - rytmické taneční sólo (Hluk)
2. místo Liberecký pohár ve twirlingu - rytmické taneční sólo (Liberec)
2. místo Liberecký pohár ve twirlingu - povinná hudba (Liberec)
6. místo Mistrovství ČR (Ronov) (show)
1. místo Miss Kmochova Kolína
1. místo Mistrovství ČR ve twirlingu výk. třída B - rytmické taneční sólo (Lomnice)
1. místo Mistrovství ČR ve twirlingu výk. třída B - povinná hudba (Lomnice)
Dora Karpíšková
1.místo - RTS (Nový Bydžov)
3.místo - klasika (Kolín)
1.místo - twirling (Kolín)
1. místo - sólo - twirling (Postoloprty)
2. místo - sólo - twirling (Postoloprty)
2. místo - sólo - Klasika (Postoloprty)
1. místo - sólo - twirling (Hradec Králové)
1. místo - sólo - twirling (Říčany nad Labem)
3. místo - sólo - twirling (Bystřice)
5. místo - sólo - klasika (Č Lípa)
3. místo Miss Kmochova Kolína
2. místo Liberecký pohár ve twirlingu - rytmické taneční sólo (Liberec)
1. místo Liberecký pohár ve twirlingu - povinná hudba (Liberec)
1. místo Mistrovství ČR ve twirlingu výk. třída B - povinná hudba (Lomnice)
DUO Dora Karpíšková + Denisa Skohoutilová
1. místo Liberecký pohár ve twirlingu - rytmické taneční duo (Liberec)
3. místo Mistrovství ČR ve twirlingu výk. třída B - rytmické taneční duo (Lomnice)
DUO Radka Macháčková + Viktorie Linhartová
2. místo Mistrovství ČR ve twirlingu výk. třída C - rytmické taneční duo (Lomnice)
Viktorie Linhartová
1.místo - RTS (Nový Bydžov)
3.místo - klasika (Kolín)
2.místo - twirling (Kolín)
3. místo - sólo - twirling (Postoloprty)
3. místo - sólo - twirling (Postoloprty)
2. místo - sólo improvizace (Česká Lípa)
1. místo - sólo - twirling (Hradec Králové)
2. místo - sólo - twirling (Říčany nad Labem)
1. místo Miss Kmochova Kolína
Radka Nováková
2. místo Miss Kmochova Kolína
1. místo Liberecký pohár ve twirlingu - rytmické taneční sólo (Liberec)
4. místo Mistrovství ČR ve twirlingu výk. třída C - rytmické taneční sólo (Lomnice)
pro rok 2015
Denisa Skohoutilová
1. místo Národní šampionát ve twirlingu - rytmické taneční sólo (Lomnice n/P)
3. místo Národní šampionát ve twirlingu - povinná hudba (Lomnice n/P)
1. místo Liberecký pohár ve twirlingu - rytmické taneční sólo (Liberec)
2. místo Liberecký pohár ve twirlingu - povinná hudba (Liberec)
2. místo O pohár ze zámku - impro (Kolín)
2. místo O skleněnou hůlku - impro (Nový Bor)
3. místo Mistrovství Evropy (It) II.VICEMISTR EVROPY (show)
3. místo Mistrovství ČR (Ronov) I.VICEMISTR ČECH (show)
2. místo Mistrovství Čech (Dobrovice) I.VICEMISTR ČECH (show)
1.místo improvizační sóla senior (Kolín)
1.místo - klasika (Kolín)
1. místo - sólo - twirling (Kolín)
2. místo - sólo - show dance (Kolín)
3. místo - sólo - POM´S (Kolín)
4. místo - MČR ve twirlingu (Plzeň)
4. místo - MČR ve twirlingu (Plzeň)
Dora Karpíšková
1. místo Národní šampionát ve twirlingu - rytmické taneční sólo (Lomnice n/P)
3. místo Národní šampionát ve twirlingu - povinná hudba (Lomnice n/P)
2. místo Liberecký pohár ve twirlingu - rytmické taneční sólo (Liberec)
4. místo Liberecký pohár ve twirlingu - povinná hudba (Liberec)
4.místo - klasika (Nový Bydžov)
3.místo - klasika (Kolín)
2.místo - twirling (Kolín)
3. místo - sólo - twirling (Postoloprty)
5. místo - MČR ve twirlingu (Plzeň)
Viktorie Linhartová
6. místo Národní šampionát ve twirlingu - rytmické taneční sólo (Lomnice n/P)
3.místo - klasika (Kolín)
pro rok 2014
Denisa Skohoutilová
1. místo - rekvizity (Hranice na Moravě) - laická porota
2. místo - rekvizity (Hranice na Moravě) - odborná porota
1. místo - klasika (Hranice na Moravě) - odborná porota
1. místo - klasika (Hranice na Moravě) - laická porota
1.místo improvizační sóla senior (Kolín)
1. místo improvizační sóla senior (Nový Bor)
1. místo - klasika (Dubňany IMC - Mistrovství ČR)
4. místo - rekvizity (Opočno, Mistrovství Čech)
1.místo - klasika (Kolín)
1. místo - sólo - twirling (Kolín)
2. místo - sólo - show dance (Kolín)
3. místo - sólo - POM´S (Kolín)
2. místo - junior ST. - sólo - twirling povinná (Mistrovství ČR Mohelnice)
3. místo - junior ST. - sólo - twirling rytmika (Mistrovství ČR Mohelnice)
1. místo - sólo twirling Brno
Dora Karpíšková
3./19 místo - klasika (Hranice na Moravě) - odborná porota
2.místo - klasika (Kolín)
1./8 místo - sólo - klasická mažoretka (Studénka)
Sára Šmídová
1. místo - klasika (Dubňany IMC - Mistrovství ČR)
4.místo - klasika (Kolín)
Michaela Jirsíková
4.místo - klasika (Kolín)
2./8 místo - sólo - klasická mažoretka (Studénka)
Viola Vokřálová
3.místo - klasika (Kolín)
5./8 místo - sólo - klasická mažoretka ( Studénka)
Katrin Šmídová
1.místo - klasika (Kolín)
4./8 místo - sólo - klasická mažoretka ( Studénka)
Viktorie Linhartová
3.místo - klasika (Kolín)
Michaela Říhová + Nikola Vršťalová
2.místo - klasika (Kolín)
2./5 místo - duo - klasická mažoretka ( Studénka)
2./9 - duo - klasická mažoretka ( Praha)
1.místo - klasika (Kolín)
1./9 - duo - klasická mažoretka ( Praha)
Denisa Skohoutilová + Sára Šmídová + Katrin Šmídová
2.místo - klasika (Kolín)
pro rok 2013
Denisa Skohoutilová
3. místo - junior ml. - sólo - twirling (Mistrovství ČR Litvínov)
1. místo - junior - sólo semifinále, 1. místo v konečném finálovém pořadí - klasická mažoretka (Kolín)
1. místo - kadet - sólo - twirling (Kolín)
2. místo - kadet - sólo - show dance (Kolín)
2. místo - junior - sólo s hůlkou (Dvůr Králové n/L)
1. místo - junior sólo hůlka (Benešov nad Ploučnicí)
4. místo ze 54 soutěžících Mistrovství Čech
4. místo Mistrovství ČR
1. místo - sólo hůlka (Hranice na Moravě)
3. místo - sólo rekvizity (Hranice na Moravě)
3. místo a postup do finále soutěže IMC - Dubňany (MIstrovství ČECH)
1. místo Liberecký pohár ve twirlingu
Sára Šmídová
3. místo - kadet - sólo semifinále, 5. místo v konečném finálovém pořadí - klasická mažoretka (Kolín)
1. místo - děti - sólo s hůlkou (Dvůr Králové n/L)
4. místo - sólo hůlka (Benešov nad Ploučnicí)
3. místo a postup do finále soutěže IMC - Dubňany (MIstrovství ČECH)
Sára Šmídová + Katrin Šmídová
1. místo - kadet - duo - show dance (Kolín)
2. místo - kadet - duo - show dance (Hranice na Moravě)
Dora Karpíšková
6. místo - kadet - sólo semifinále, 9. místo v konečném finálovém pořadí - klasická mažoretka (Kolín)
3. místo - děti - sólo s hůlkou (Dvůr Králové n/L)
1. místo - děti sólo hůlka (Benešov nad Ploučnicí)
1. místo - sólo hůlka (Hranice na Moravě)
1. místo - junior - sólo hůlka (Úvaly)
Adéla Truhlářová
7. místo - junior - sólo semifinále, 16. místo v konečném finálovém pořadí - klasická mažoretka (Kolín)
7. místo - junior - sólo s hůlkou (Dvůr Králové n/L)
Pavlína Vedralová
10. místo - junior - sólo - klasická mažoretka (Kolín)
5. místo - junior - sólo s hůlkou (Dvůr Králové n/L)
1. místo - junior - sólo hůlka (Úvaly)
Michaela Jirsíková
4. místo - děti - sólo - klasická mažoretka (Kolín)
4. místo - děti - sólo s hůlkou (Dvůr Králové n/L)
pro rok 2012
Denisa Skohoutilová
11. místo - junior ml. - sólo - twirling (Mistrovství ČR Nymburk)
2. místo - kadet - sólo - rekvizity (Kolín)
1. místo - kadet - sólo - klasická mažoretka (Kolín)
4. místo - kadet - sólo - twirling (Kolín)
1. místo - sólo do 15 let - hůlka (Dvůr Králové nad Labem) - OBHÁJILA JIŽ PO 2.
3. místo - sólo s rekvizitami (Klatovy) -TITUL II.VICEMISTR ČECH (NBTA), kvalifikovaná na MČR
4. místo - sólo s hůlkou (Králíky) - postupová soutěž MAC, kvalifikovaná na finále
3. místo - (Ronov) -TITUL II.VICEMISTR ČESKÉ REPUBLIKY (NBTA), kvalifikovaná na Mistrovství Evropy
14. místo - sólo s rekvizitami na Mistrovství Evropy, Selestat Francie
1. místo sólo s rekvizitami Hranice
3. místo sólo s hůlkou Hranice (1. češka v pořadí, 1. a 2. místo obsadila děvčata ze Slovenska)
1. místo - sólo s hůlkou Vánoční pohár - Úvaly
duo Denisa Skohoutilová + Tereza Hofmannová
3. místo - seniorky extra - duo - klasická mažoretka (Kolín)
1. místo - duo nad 15 let - hůlka (Dvůr Králové nad Labem)
Dora Karpíšková
2. místo - sólo do 11 let - hůlka (Dvůr Králové nad Labem)
13. místo - sólo s hůlkou (Klatovy) - vytančila semifinále a z 29 děvčat se dostala do TOP 20
Adéla Truhlářová
4. místo sólo do 15 let - hůlka (Dvůr Králové nad Labem)
7. místo - sólo s hůlkou (Králíky) - postupová soutěž MAC, kvalifikovaná na finále
Sára Šmídová
4. místo - sólo do 11 let - hůlka (Dvůr Králové nad Labem)
Michaela Jirsíková
5. místo - sólo do 11 let - hůlka (Dvůr Králové nad Labem)
2. místo - sólo s hůlkou (Králíky) - TITUL I. VICEMISTR ČECH postupová soutěž MAC, kvalifikovaná na finále
pro rok 2011
Denisa Skohoutilová
8. místo - junior ml. - sólo - twirling (Mistrovství ČR Nymburk)
2. místo - junior - sólo - rekvizity (Bystřice pod Hostýnem)
4. místo z 29 - junior - sólo (Bystřice pod Hostýnem)
1. místo - kadet - sólo - rekvizity (Kolín)
1. místo - kadet - sólo - twirling (Kolín)
1. místo - sólo do 15 let - hůlka (Dvůr Králové nad Labem)
1. místo - sólo s rekvizitami (Hranice na Moravě 15. 10. 2011)
2. místo - sólo s hůlkou (Hranice na Moravě 15. 10. 2011)
1. místo - sólo s rekvizitami (Havířov 28. 10. 2011)
Alžběta Kuprová
9. místo - senior - sólo - twirling (Mistrovství ČR Nymburk)
1. místo - senior extra - sólo - rekvizity (Kolín)
2. místo - senior extra - sólo - twirling (Kolín)
2. místo senior - sólo - rekvizity (Havířov)
Veronika Šátková
5. místo ze 14 - senior - sólo (Bystřice pod Hostýnem)
5. místo - senior - sólo (Kolín)
3. místo - sólo nad 15 let - hůlka (Dvůr Králové nad Labem)
duo Hofmannová Teraza + Sedláčková Lenka
3. místo - senior - duo (Kolín)
5. místo - duo nad 15 let - hůlka (Dvůr Králové nad Labem)
pro rok 2010
Denisa Skohoutilová
1. místo/z 27 - junior - sólo - baton (Kolín)
3. místo - junior - sólo - baton (Hulín)
3. místo z 32 - junior - sólo - baton (Havířov)
1. místo ze 4 - junior - sólo - rekvizity (Havířov)
Alžběta Kuprová
2. místo - senior extra-sólo-twirling (Kolín)
1. místo/ z 8 - senior extra -sólo-rekvizity (Kolín)
1. místo senior -sólo-baton (Hulín)
1. místo senior -sólo-rekvizity (Hulín)
1. místo senior -sólo-rekvizity (Havířov)
Radka Nováková
4. místo - junior - sólo - baton (Hulín)
pro rok 2009
Alžběta Kuprová
1. místo senior extra-sólo-baton (Kolín 28.3.09)
2. místo senior -sólo-tanec (Kolín 28.3.09)
2. místo senior -sólo-baton (Hulín 4.4.09)
2. místo senior -sólo-tanec (Hulín 4.4.09)
6. místo senior - sólo - baton
(Zábřeh na Moravě 26. 4. 09 kvalifikace MČR - IMA)
1. místo senior - sólo - tanec (O cenu TK Andria Havířov 10. 10.09)
Lucie Masopustová
3. místo senior -sólo-baton (Kolín 28.3.09)
3. místo senior -sólo-baton (Hulín 4.4.09)
2. místo senior - sólo - baton (Zábřeh na Moravě 26. 4. 09) TITUL I.VICEMISTR ČECH (IMA), kvalifikovaná na MČR
Radka Nováková
3. místo kadet - sólo - baton TITUL II.VICEMISTR ČECH (IMA) (Zábřeh na Moravě 26. 4. 09 kvalifikace MČR)
Denisa Paděrová
4. místo kadet - sólo - baton
(Zábřeh na Moravě 26. 4. 09 kvalifikace MČR)
https://vergillio.estranky.cz/admin.php?a=a&a2=da&aid=48&sid=10&returnto=as,10