4. kolo (14/15): Sokol Tvrdonice - Sokol Hroznová Lhota 0:2 (0:1)

Sokol Tvrdonice - Sokol Hroznová Lhota 0:2 (0:1)

Branky: Pravda, Durna

Hosté z Hroznové Lhoty se představili na hřišti Tvrdonic, odkud si v loňské sezoně odvezli potupnou čtyřku. Tentokrát však výborným výkonem nedovolili domácím, aby je podruhé v řadě porazili. Poté, co hráči Traubenu přežili hned v 1. minutě obrovskou šanci domácích, při níž se blýskl skvělým zákrokem Jurásek, hrozili sami šancemi Durny a Falešníka, oba šuteři však vyšli naprázdno. Až dravý Pravda dokázal pohnout s ukazatelem skóre, když se prosadil křížnou ranou po svém tradičním průniku zprava, 0-1.

Také ve druhé půli neproměnili domácí několik slibných šancí (Jurásek zachytal skvělý zápas), a tak přišla znovu řada na hosty. Lukáš Lipčík vybídnul krásným pasem mezi beky do brejku Durnu, ten se rozvzpomněl na střeleckou formu z minulé sezony a zakončil svůj postup na gólmana jistou střelou křížem do sítě, 0-2

To bylo zhruba 20 minut před koncem. Domácí v závěru zápasu odpadali fyzicky a hosté je už k ničemu nepustili, naopak navýšení jejich vedení ztroskotalo několikrát na zkažené finální příhrávce. I tak si hráči Hroznové Lhoty posílili sebevědomí před domácím derby s Velkou.

A3C0403 Veselí n. M. Kněždub 4:0 (1:0)
Branky: Fránek, Matuška, Nygrýn, Komínek Miroslav; ČK: Pollák Adam - Lukáš, Smištík

A3C0405 Tvrdonice Hroznová Lhota 0:2 (0:1)
Branky: Durna, Pravda

A3C0406 Velká n. Vel. Podivín 1:0 (1:0)
Branky: Mička

A3C0407 Hovorany Otnice 4:2 (2:1)
Branky: Zemánek 2, Grdina, Hudec - Svoboda 2