Krajská speciální a CAC výstava Chodov
30.května 2009
Dorost feny:
VN1 Angel Navaro Bohemia (o:Jumbo di Zenevredo m:Gingir z Kmene Čeroký)
VN2 Ajla z Kovárny u zámku (o:Chari z Esagílu)
VN3 Airin Stříbrné doly (o:Shrek Stříbrné doly m:Monna Hartis Bohemia)
VN4 Sára Angel Navajo (o:Georg Anrebri m:Gira Almett)
VN5 Ynex Hartis Bohemia (o:Djenges Kahn v.Sante´s Home m:Xena Hartis Bohemia)
VN6 Kres z Kmene Čeroký (oAvar Bohemia Rom-Pan m:Kerry z Jančího dvora)
VN7 Cody Alanex (o:Atila z Kočičího dvora m:Uxa z Dunajova sadu)
Dorost psy:
VN1 Quantum Piste Trophe 2002 (o:Esko aus der Brunnenstrasse m:Zaskia von der Piste Trophe)
VN2 Arko Navaro Bohemia (o:Jumbo di Zenevredo m:Gingir z Kmene Čeroký)
VN3 Forest Saliven (o:Uran Hartis Bohemia m:Wivian v.Ritterberg)
VN4 Pach Starý skaut (o:Indián Starý skaut m:Alpy Starý skaut)
VN5 Amir Ornis Bohemia (o:Charis Hartis Bohemia m:Xera Ornis Bohemia)
Mladé feny:
VD1, VT Yuppie Enie Krásnoočko (o:Rando v.Team Fiemereck m:Vanta Suché Lazce)
VD2 Zahara Krásnoočko (o:Rando v.Team Fiemereck m:Deny Vi-Kar)
VD3 Kaja z Jirkova dvora (o:Art ze Starého Plesu m:Lika z Jirkova dvora)
VD4 Hexie z Písničky (o:Pagan z Pohraniční stráže m:Baby z Písničky)
Mladí psi:
VD1, VT Rasty aus der Brunnenstrasse (o:Marko von der Scharzen Ach m:Ussy vom Dänischen Hof
VD2 Araax Belhedon (o:Donay Framato Rolau m:Xaara De Grass)
VD3 Yellow Shot Krásnoočko (o:Rando v.Team Fiemereck m:Vanta Suché Lazce)
VD4 Brin Alanex (o:Orry m:Uxa z Dunajova sadu)
VD5 Dax Bhemia Rom-Pan (o:Aris Hvězdná skála m:Ester ze Zlaťáku)
VD6 Dacch Bohemia Rom-Pan (o:Aris Hvězdná skála m:Ester ze Zlaťáku)
Dospívající feny:
VD1, VT Eileen Zdekra (o:Wilko v.Fichtenschlag m:Linda Rumina Moravia)
VD2 Easy Zdekra (o:Wilko v.Fichtenschlag m:Linda Rumina Moravia)
VD3 Dorina z Granátové zahrady (o:Piko Bret-Bett m:Granada Květ Laryk)
VD4 Zita ze Zacpalova chovu (o:Avar Bohemia Rom-Pan m:Jennie z Pahraniční stráže)
VD5 Juxa z Kmene Čeroký (o:Avar Bohemia Rom-Pan m: Kerry z Jančiho dvora)
D Gordie z Písničky (o:Pagan z Pahraniční stráže m:Baby z Písničky)
Dospívající psi:
VD1, VT Vigo od Hradu Drahotuch (o: Baquero aus Wattenscheid m:Selma v.d.Noriswand)
VD2 Varus Krásnoočko (o:Zandor v.Gräfental m:Dixa Voxet)
D Gold z Písničky (o:Pagan z Pohraniční stráže m:Baby z Písničky)
Pracovní feny:
V1, VT, OV Naomi Hartis Bohemia (o:Quero Hartis CS m:Senta z Pampy)
V2 Yris z Milínova (o:Donay Framato Rolau m:Senta z Milínova)
V3 Merry Damyl Junior (o:Vallet Framato Rolau m:Jenie Damyl Junior)
V4 Monky Krásnoočko (o: Cerro Hartis Bohemia m:Ok Krásnoočko)
V5 Essy z Kmene Čeroký (o:York Anrebri m:Rona z Jirkova dvora)
VD1 Dinghy Rebel Bohemia (o:Xant z Jirkova dvora m:Nency z Dalub Bohemia)
VD2 Arka ze Srnčího vrchu (o:Xac z Pohraniční stráže m:Eryka z Adaru)
D Brook Laperys (o:Conner v.d.Staatsmacht m:Charlie Bílý trpaslík)
Pracovní psi:
V1, VT, OV Artis Hartis Bohemia (o:Sony des Jardis du Peyrou m:Merry Hartis Bohemia)
V2 Avar Bohemia Rom-Pan (o:Ary z Valského údolí m:Ester ze Zlaťáku)
V3 Žen z Jirkova dvora (o:Quanto Jipo-Me m:Chery z Jirkova dvora)
V4 Dago Fauben (o:Canto di Casa Massarelli m:Zella Framato Rolau)
V5 Wagary ze Zlaťáku (o:Ary z Valského údolí m:Pam Hartis Bohemia)
V6 Arno z Petrova (o:Lary Bret-Bett m:Eny z Ulčova dvora)
V7 Grax Framato Rolau (o:Opal Karanberg m:Pethra Framato Rolau)
V8 Indy Starý skaut (o:Pagan z Pohraniční stráže m:dana Bretova zahrada)
VD1 Fred z Purschova chovu (o:Arno z Holýkova m:Egy z Purschova chovu)
VD2 Lasco od Policie ČR (o:Jílek z Pohraniční stráže m:Klára z Pohraniční stráže)
VD3 Cassius Rebel Bohemia (o:Xant z Jirkova dvora m:Nency z Dalub Bohemia)
D Diks z Dubového mlýna (o:Atila z Kočičího dvora m:Armína z Dubového mlýna)