8.I (2011-jaro)
2011 - jaro
1:3 1. kolo Meďák FC - J-Elita FC
3:4 2. kolo Pražská esa - Meďák FC
1:0 3.kolo Meďák FC - Prosím, nesmějte se
5:2 4.kolo Rum Zahořany HT - Meďák FC
5:12 5.kolo Meďák FC - Spajta 1905
6:0k 6.kolo Bronx KKK B - Meďák FC
2:2 7.kolo Meďák FC - F3N FC B
3:5 8.kolo Klátiči WH - Meďák FC
5:4 9.kolo Meďák FC - Lobotomici
4:3 10.kolo Lipodur FC A - Meďák FC
11.kolo Meďák FC - Hervis sport 1.FC
2009 - jaro
2:1 1.k Chuchle vs Meďák
4:1 2.k Meďák vs Stříbrnný hroch B
1:2 3.k Meďák vs FC Podolka
3:1 4.k Pradox 1.FC vs Meďák
2:5 5.k Meďák vs Pragoflora TJ
5:3 6.k Sakostra vs Meďák
3:1 7.k Meďák vs Atletico Cerveza
3:4 8.k Bronx KKK B vs Meďák
3:3 9.k Meďák vs Dromedarains
5:0 10.k Efficenza AC vs Meďák
5:1 11.k Meďák vs Huntrs
2008 - podzim
2:5 1.kolo Co je? - Meďák FC PA 12.09 17:00 DEKAN
1:6 2.kolo Meďák FC - Delivery FC PA 19.09 16:30 ZARUB
4:0 3.kolo Dromedarians Praha - Meďák FC PA 26.09 18:15 NOVOB
0:4 4.kolo Meďák FC - KTB A UT 30.09 17:00 HAGI2
2:3 5.kolo Bronx KKK B - Meďák FC PA 10.10 17:00 DEKAN
7:3 6.kolo Rohožník United FC B - Meďák FC PA 17.10 19:30 BECH
4:2 7.kolo Meďák FC - OSTO6 Beer Team PA 24.10 19:00 TEMPO
4:2 8.kolo Pradox 1.FC - Meďák FC PA 31.10 20:30 ZAK
4:1 9.kolo Meďák FC - Balbín FC SO 08.11 08:45 HAGI1
2:1 10.kolo Modrý Svině - Meďák FC PA 21.11 18:15 NOVOB
1:1 11.kolo Meďák FC - Čelzí PA 05.12 18:15 NOVOB
2008 - jaro
2:3 1.kolo - Meďák FC - Vládci Prahy PA 04.04 17:00 ZARUB
2:5 2.kolo - Meďák FC - Kanálpucers PL PA 11.04 17:00 JUNI1
1:4 3.kolo - CK pánbu nás netrestej - Meďák FC PA 18.04 17:00 ANG
5:1 4.kolo - Meďák FC - Bronx KKK B PA 25.04 17:00 DEKAN
4:4 5.kolo - The Wall - Meďák FC PA 02.05 18:15 ZARUB
4:2 6.kolo - Meďák FC - Rohožník United FC B PA 09.05 19:30 BECH
3:5 7.kolo - Odlehlá AC - Meďák FC PA 16.05 18:15 NOVOB
0:1 8.kolo - Meďák FC - OSTO6 Beer Team PA 23.05 19:30 ZARUB
2:8 9.kolo - Pod parou - Meďák FC PA 30.05 18:15 NKBE
3:1 10.kolo - Meďák FC - Kamarádi 1.FC PA 06.06 19:30 ANG
2:4 11.kolo - Huňáč PK - Meďák FC PA 13.06 19:00 TEMPO
2007 - podzim
1:1 - 1. kolo – 8.9., 8,45 hod, Junior 1, Čelzí
3:1 - 2. kolo – 14.9., 18,00 hod, Junior 2, Kvantanámo
3:0 - 3. kolo – 21.9., 17,45 hod, Císařská louka, M16 AC FC
3:2 - 4. kolo – 26.9., 16,30 hod, Pankrác 1, Marami 1.FC
3:0 - 5. kolo – 6.10., 11,15 hod, Podvinný mlýn, No Madam B
1:1 - 6. kolo – 13.10., 10,00 hod, Podvinný mlýn, Perpetis
6:1 - 7. kolo – 27.10., 11,15 hod, Junior 2, Petrohradská BFK B
2:1 - 8. kolo – 10.11., 10,00 hod, Junior 2, Ši Kyo
1:4 - 9. kolo – 14.11., 20,30 hod, Hrabákova 3, Tlakové galoše
8:1 - 10. kolo – 23.11, 19,30 hod, Hanspaulka, Wyllitým
10:2 - 11. kolo – 8.12., 11,15 hod, Kbely (NKBE), Bývalí fotbalisti SK