Za své působení v Městském divadle v Mostě vytvořil následující role:
2. muž (Yerma - Federico García Lorca) režie: Rudolf Felzmann
Morák (Zavraždění svaté Celestýnky - Milan Calábek) režie: Jana Kališová
Merkus Tausik - Cikán (Lesní panna aneb Cesta do Ameriky - J. K. Tyl) režie: Karel Lhota
Hlas za scénou (Nebe na zemi - Voskovec - Werich - Ježek) režie: Karel Lhota
Miška (Revizor - N. V. Gogol) režie: Jana Kališová
Pobočník Aufidiův (Coriolanus - William Shakespeare) režie: Rudolf Felzmann
Horác Bouchet (Hra o lásce a smrti - Romain Rolland) režie: Jana Kališová
Hynek (Tlustý král - Vladimír Kavčiak) režie: Rudolf Felzmann
Četař (Čertovo kvítko /Pekelník/ - G. B. Shaw) režie: Jana Kališová
Foskin (Sprcha - Vladimír Majakovskij) režie: Rudolf Felzmann
Vendelín Pápěra (Sedmimílové boty - H. Lisická) režie: Karel Lhota
Leutnant - Pobočník (Ostře sledované vlaky - B. Hrabal - V. Nývlt) režie: Rudolf Felzmann
Gusman (Don Juan - Moliére) režie: Jana Kališová
Poštovní zřízenec (Stará historie - Julius Zeyer) režie: Karel Lhota - převzetí role
Teofil (Hrátky s čertem - Jan Drda) režie: Jana Kališová
Syn (Bílá nemoc - Karel Čapek) režie: Rudolf Felzmann
Poručík - Velitel 1. popravy - Praporčík - Pobočník (Smutná historie o šlechetném husarovi a sličné herečce - G. Gorin - E. Rjazanov) režie: Rudolf Felzmann
Mladík (Buvol - Ivan Radoev) režie: Rudolf Felzmann
Krákora (Pohádka vodnická, čarodějnická a kdovíjaká ještě - V. Novák - S. Oubram) režie: Josef Henke
Bernardýn (Veta za vetu - William Shakespeare) režie: Karel Lhota
Metař (Osel a stín - Voskovec - Werich - Ježek) režie: František Šíma - záskok
Muž mezi mrtvými (Naše městečko - Thornton Wilder) režie: Luboš Pistorius)
Rafael (Husaři - Pierre Aristide Breal) režie: Josef Henke
Trappola (Zpívající Benátky - Carlo Goldoni) režie: Karel Lhota
Eskalus (Romeo a Julie - William Shakespeare) režie: Rudolf Felzmann
Pán druhý (Nová komedie o Libuši a dívčí vojně v Čechách - František Vodseďálek) režie: Josef Henke
Druhý hráč (Maškaráda - Michail Jurjevič Lermontov) režie: Rudolf Felzmann
Papouš (Mluvící balík - Gerald Durell) režie: Rudolf Felzmann
Lancelot (Drak - Jevgenij Švarc) režie: Rudolf Felzmann
Andrea Sarti - člen voice bandu (Znamení člověka - Vlastimil Novák) režie: Ilja Bureš
Řezník (Země je kulatá - Armand Salacrou) režie: Jan Nebeský
Zajíček (Lucerna - Alois Jirásek) režie: Pavel Pecháček
Pilátův tajemník - Taxikář - Maxmilián Andrejevič Poplavský - Berliozův bratranec (Mistr a Markétka - Michail Bulgakov) režie: Zbyněk Srba
Šebastián Faden (Provaz o jednom konci - Johann Nepomuk Nestroy) režie: Pavel Pecháček
Vilém z Aynesfordu (Tomáš Beckett aneb Čest boží - Jean Anouilh) režie: Rudolf Felzmann
Špíz (Dva kavalíři z Verony - William Shakespeare) režie: Pavel Pecháček
Otec Tyl - Štěstí nic nechápat - Býk (Modrý pták - Maurice Meaterling) režie: Zbyněk Srba
Tullius Rotundus (Romulus veliký - Friedrich Durrenmatt) režie: Rudolf Felzmann
Platon (Labyrint světa a Lusthaus srdce - Ludvík Kundera) režie: Zbyněk Srba
František Fiala (Naši furianti - Ladislav Stroupežnický) režie: Zbyněk Srba
Lampář (Malý prince - Antoine de Saint-Exupery) režie: Zbyněk Srba
1. pohraničník - Strážmistr (Figarův rozvod - Odon von Horváth) režie: Pavel Pecháček
Velký Vont - Široko (Rychlé šípy - Jaroslav Foglar) režie: Zbyněk Srba
1. svatebčan - 1 trol (Peer Gynt - Henrik Ibsen) režie: Zbyněk Srba
Myslivec (Babička - Božena Němcová) režie: Pavel Pecháček
Tim Algood (Bez roucha - Michael Frayn) režie: Milan Schejbal
Koledník (Koledníci o půlnoci - Svatopluk Schuller) režie: Svatopluk Schuller
2. sluha (Život je sen - Pedro Calderon de la Barca) režie: Pavel Pecháček
Kuzněcký - Fjodor Ivanovič Krjučkov (Lidé z maringotek - Eduard Bass) režie: Zbyněk Srba
Dr. Bucháček z vlastivědného muzea (Pohádka máje - V. Mrštík - M. Uhde) režie: Pavel Pecháček
Jesenský (Každý něco pro vlast - i na mostě - Václav Kliment Klicpera) režie: Pavel Pecháček
Teiresiás - Amfinomos (Oddyseova dobrodružství - Z. Pospíšil - J. Veselá) režie: Zbyněk Srba
Klavírista (Dámský orchestr - Jean Anouilh) režie: Leona Primová
Capitano (Tři v tom - Jaroslav Vostrý) režie: Milan Schejbal
Jakub (Jakub a jeho pán - Milan Kundera) režie: Pavel Pecháček
Muntimír (Slovanské nebe - Josef Toman) režie: Zbyněk Srba
První Venticello (Větérek) (Amadeus - Peter Shaffer) režie: Pavel Pecháček
2. host - Ludvík XIII. - Gardista (D´Artagnan - Jean-Loup Dabadie - Jerome Savary) režie: Milan Schejbal
Kaifáš (Veliká noc, veliká naděje - Zbyněk Srba - Vl. Novák) režie: Zbyněk Srba
Dr. Loukota (Povídky malostranské - Jan Neruda) režie: Pavel Pecháček
Harry Filch (Žebrácká opera - Václav Havel) režie: Karol Skladan
Germanicus - Senátor - První strážce (Já, Claudius - John Mortimer) režie: Zbyněk Srba
Skladatel Josef Anděl (Pravdivý příběh Antonie Pařízkové - Ludvík Aškenázy) režie: Pavel Pecháček
Režisér a inspicient - Strážmistr (Mamzelle Nitouche - Meilhac-Millaud-Hervé) režie: Milan Schejbal
Karborund (Hrátky s čertem - Jan Drda) režie: Zbyněk Srba
Frank Foster (Kdes to byla v noci? - Alan Ayckbourne) režie: Petr Gelnar
Hubička (Sen noci svatojánské - William Shakespeare) režie: Pavel Pecháček
Farář - Vesničan (O důmyslném rytíři Donu Quijotovi de la Mancha - Miguel de Cervantes) režie: Jiří Středa
Ludvík Švídrcajt (Poslední šantán - Saša Razov) režie: Zbyněk Srba
Jan Dítě II - Kůň (Obsluhoval jsem anglického krále - Bohumil Hrabal-Ivo Krobot-Petr Oslzlý) režie: Milan Schejbal
Policejní komisař (Edith a Marléne - Éva Pataki) režie: Pavel Pecháček
Leonardo (Letní byt - Carlo Goldoni) režie: Pavel Pecháček
Glum - Velitel stráží (Hobit - J. R. R. Tolkien) režie: Zbyněk Srba
Chocholáč (Rok na vsi - bratři Mrštíkové) režie: Břetislav Rychlík
Biron (Marná lásky snaha - William Shakespeare) režie: Pavel Pecháček
Král Ludvík XV. (Fanfán Tulipán - Saša Lichý) režie: Milan Schejbal
Jimmy Scott (Prohaná Ketty - Maurice Hennequin) režie: Zbyněk Srba
Derbak (Balada pro banditu - Milan Uhde) režie: Zbyněk Srba
Vernon Gersh (Každý má svého Leona - Neil Simon) režie: Antonín Klepáč
Myslivec ( Loupežník - Karel Čapek) režie: Pavel Pecháček
Čipera (Lakomec - Moliére) režie: Vít Vencl
Major Hugo (Rozmarné léto - Vladislav Vančura) režie: Milan Schejbal
Nalejváček - Mikuli (Strakonický dudák - J. K. Tyl) režie: Stanislav Oubram
Habakuk (Alpský král a nelida - Ferdinand Raymund) režie: Břetislav Rychlík
Foltr (Bidýlko - Emil Vachek) režie: Pavel Pecháček
Leonard (Polib tetičku - Simon Williams) režie: Pavel Pecháček
Petr Ivanovič Dobčinskij (Revizor - N. V. Gogol) režie: Pavel Pecháček
Andrew (Sex noci svatojánské - Jurgen Fischer) režie: Milan Schejbal
Pan Momolo (Poslední karnevalový večer v Benátkách - Carlo Goldoni) režie: Vít Vencl
Redaktor (Hostinec u kamenného stolu - Karel Poláček) režie: Milan Schejbal
Pěšinka (Zvonokosy - Gabriel Chevallier) režie: Michael Junášek
Grimpo (Limonádový Joe - Jiří Brdečka) režie: Stanislav Oubram
Důstojný žandár (Malováno na skle - E. Bryll - K. Gartnerová) režie: Jan Klár
Guilbert (Clavijo - Johann Wolfgang Goethe) režie: Pavel Pecháček
Mrňák (Zlý jelen - Václav Kliment Klicpera) režie: Vít Vencl
Banjo (Přišel na večeři - George Kaufman-Moss Hart) režie: Milan Schejbal
Šerif (Divotvorný hrnec - Burton Lane-E. Y. Harburg-Fred Saidy) režie: Roman Štolpa