A-mužstvo - Mikulášovice 4:1 pol. 2:0

29. 10. 2011

Fotbalově snad nejlepší utkání na domácím hřišti !!!

Jen začátek utkání znamenal pár nebezpečných situací soupeře, které vyplývaly z aktivity našich hráčů tlačit se  dopředu a vstřelit úvodní ukliďnují branku. Naštestí nás podržel brankář Michal Dornbach , chytající opět bravurně. Nám se nedařilo proměnit několik vyložených šancí, soupeřův brankář se překonával, až ve 25. minutě se krásnou střelou z přímého kopu trefil Gába a zápas se uklidnil. Je pravdou, že sudí hostům odpustil jasnou penaltu za podražení Pepi Gacíka ve vápně, ale jinak jeho výkon v utkání , byl obstojný. Naše herní převaha byla vidět po celou dobu utkání. Druhou branku vsítil tvrdou střelou z úhlu Vojta Khop, do té doby mu brankář doslova lezl na nervi, když mu dvě předešlé šance zneškodnil, takto skončil první poločas. V tom druhém se hra odvíjela v naší režii a šance ne a ne proměnit. Zato soupeř z jediného přímáku prostřelil naší zeď a přiblížil se na rozdíl jedné branky. Po celý zápas jsme měli míč pod kontrolou, středová osa kombinovala a bylo se nač dívat. Pěkné akce po celém hřišti a v 70. minutě ještě hezčí přímák Toma Tyla, který brankář jen zkontroloval do branky. Utrhli jsme se na rozdíl dvou gólů. Dlouho to netrvalo a  Tomáš Sadílek přidal čtvrtou branku. Ta už byla ve skóre poslední a utkání tak skončilo 4:1 v náš prospěch . Soupeř dohrával zápas oslaben od 80.minuty o jednoho hráče, který byl za hanlivou urážku sudího vyloučen.

Příští týden hrajeme v Těchlovicích v sobotu od 14:00.

Sestava : M. Dornbach

Obrana: Zápotocký, Veselý K., Sadílek, Veselý P.(60. Miško)

Záloha: Gacík, Dědíč, Gablík, Tyl

Trenérsky: P. Dornbach