Tj Bižuterie Jablonec n.N. "A" - TJ Rumburk

27. 10. 2013

V sobotu 26.10. jsme zavítaly do Jablonce, kde jsme se utkaly s posledním družstvem v tabulce, a to s Bižuterií Jablonec n.N. "A". Vyhrát byla povinnost. První dva sety v prvním zápase vše výhru naznačovalo, ve druhém setu dokonce rozdíl více než třídy. Ale ve třetím setu přišel zlom a hlavně úraz (výron) důležité hráčky a výborné polařky Radky. Bohužel jsme byly hodně oslabeny v poli a třetí set jsme prohrály až 30:28. Ani ve čtvrtém setu jsme se nedokázaly zvednout a v pátém setu to byla už jen klika. První zápas skončil výhrou 3:2.

Druhý zápas byl opakem posledních tří setů prvního zápasu. Vše se dařilo a protihráčky v půlce setu přestaly bojovat. Všechny tři sety skončily rozdílem třídy a celkovou výhrou 3:0.