21.8. FKD B - KUČEROV 4:0

branky:  Radek Pytela 2, Radek Novotný, Petr Matula

sestava:  Polášek - Bula (58. Jiříček), Polišenský, Jelínek P., Zbořil V. - Matula, Hrubša (46. Raška), Pytela, Böhm - Novotný, Švanda

První domácí zápas FKD B letošní sezóny jsme sehráli proti soupeři z Kučerova. Zápas to byl plný napětí a nervů hlavně ze strany hostujících hráčů, což vyvrcholilo vyloučením hráče hostů Neděly v 54. min zápasu za nesportovní chování. Na začátku utkání se hra přelévala z jedné strany na druhou. První obrovskou příležitost měli hosté. Po závaru před domácím gólmanem vykopl míč z brankové čáry ve 12. min Honza Bula. Z protiakce jsme zahrozili my. Radek Novotný vystřelil těsně nad. V 26. min měl velkou příležitost opět Radek, jeho střelu vykopl gólman na roh. Ve 37. min otevřel skóre zápasu
na 1 : 0 pro domácí Radek Novotný. Po první půli musel pro zranění odstoupit Štefan Hrubša. V 52. min zvýšil na 2 : 0 Radek Pytela. V 58. min střídal pro zranění Honza Bula. V 77. min Radek Pytela střelou ze 20 m zvýšil na 3 : 0. V 86. min dorážel po pěkné kombinační akci Petr Matula a zvýšil na 4 : 0. V 86. min střídal Radek Novotný. Na hřiště nastoupil Zbyňa Olejníček a hned v první akci se dostal do šance. Vystřelil těsně nad soupeřovu branku. V poslední minutě jsme vstřelili ještě další branku, ale z ofsajdové pozice, takže konečný stav utkání byl 4 : 0 pro FKD B.