Výsledky Běhu kolem Varhan
Výsledky
Kriterium běh kolem Panské skály
neděle 7.10.2007
pořadí přijmení jméno rok nar. oddíl čas
Hoši 2003 a ml. 100 m
1. Holeček Pavel 2003 KB Jílové 0:25 min.
2. Kopřiva Jan 2003 Nový Bor 0:27 min.
3. Cmunt Ondřej 2003 Nový Bor 0:29 min.
4. Rejnart Otta 2003 AC Č. Lípa 0:32 min.
5. Majcher Patrik 2004 BK Manušice 0:34 min.
Dívky 2003 a ml. 100 m
1. Bártová Veronika 2004 KB Jílové 0:30 min.
Žáci nejml. 2000 – 2002 200 m
1. Hronček David 2001 Č. Lípa 0:46 min.
2. Šimr Vojtěch 2000 KB Jílové 0:48 min
3. Jeníček Jakub 2001 ZŠ U lesa N.Bor 0:52 min
4. Hrdlička Tomáš 2002 Č. Lípa 0:59 min.
Žákyně nejml. 2000 – 2002 200 m
1. Skočovská Anna 2000 Č. Lípa 0:45 min.
2. Slaměná Alena 2000 Žandov 0:52 min.
3. Jeřábková Nina 2001 N: Bor 0:54 min.
4. Lukášová Barbora 2000 K. Šenov 0:56 min.
5. Holečková Adélka 2001 KB Jílové 0:58 min.
Žáci mladší 1996 – 1999 500 m
1. Cmunt Petr 1996 N. Bor 2:58 min.
2. Vacek Pavel 1997 Cvikov 3:11 min.
3. Stůj Radek 1998 Cvikov 3:12 min.
4. Fanta Jiří 1998 Cvikov 3:31 min.
5. Procházka Jakub 1999 N. Bor 3:34 min.
6. Věchet Jakub 1998 KB Jílové 3:37 min.
7. Šubrt Ladislav 1999 KB Jílové 4:10 min.
8. Jeník Radek 1998 Č. Lípa 5:08 min.
Žákyně mladší 1996 – 1999 500 m
1. Mrázková Michaela 1996 AC Č. Lípa 3:02 min.
2. Papíková Ladislava 1996 AC Č. Lípa 3:16 min.
3. Krátká Lenka 1996 Cvikov 3:26 min.
4. Minářová Lenka 1996 N. Bor 3:35 min.
5. Majcherová Nikol 1999 BK Manušice 3:38 min.
6. Minářová Šárka 1999 N. Bor 3:45 min.
7. Kotrčová Kateřina 1997 Cvikov 3:47 min.
8. Rejnarová Michaela 1998 AC Č. Lípa 3:48 min.
9. Lešáková Eliška 1998 Žandov 3:50 min.
10. Jasanská Michaela 1996 N. Bor 3:55 min.
11. Jeřábková Ema 1999 N. Bor 3:58 min.
12. Hrdličková Denisa 1996 AC Č. Lípa 4:02 min.
13. Koháková Karla 1997 Prácheň 4:06 min.
14. Kocková Natálie 1999 Č. Lípa 4:07 min.
15. Wallachová Vladislava 1997 N. Bor 4:08 min.
16. Smrkovská Adéla 1999 N.Bor 4:11 min.
17. Procházková Kristýna 1999 K.Šenov 4:15 min.
18. Bártová Natálie 1999 KB Jílové 4:22 min.
Žáci starší 1992 – 1995 1000 m
1. Papík Roman 1992 AC Č. Lípa 3:12 min.
2. Til Jaroslav 1992 Cvikov 3:14 min.
3. Věchet Ondřej 1992 KB Jílové 3:26 min.
4. Přibyl Martin 1993 KB Jílové 3:27 min.
5. Bárta Hynek 1994 AC Č. Lípa 3:30 min.
6. Selimovič Mirza 1993 SK ZŠ Jablonné 3:36 min.
7. Polma Jan 1992 N.Bor 3:41 min.
8. Sviták Miloslav 1993 AC Č. Lípa 3:47 min.
9. Charousek Jakub 1992 Doksy 3:51 min.
10. Bírovka Tomáš 1994 KB Jílové 3:54 min.
11. Tancoš Josep 1994 Cvikov 4:10 min.
12. Pohlreich Dan 1995 KB Jílové 4:12 min.
13. Vandlíček Jiří 1994 Cvikov 4:13 min.
14. Tancoš Patrik 1995 Cvikov 4:26 min.
15. Zetek Jan 1994 Cvikov 4:40 min.
Žákyně starší 1992 – 1995 1000 m
1. Pučková Olga 1994 Jiskra N. Bor 3:37 min.
2. Nováková Jana 1993 AC Č. Lípa 3:44 min.
3. Bínová Radka 1993 AC. Č. Lípa 3:47 min.
4. Englová Eva 1992 AC Č. Lípa 3:52 min.
5. Skočovská Marie 1995 AC. Č. Lípa 4:04 min.
6. Frydrychová Adéla 1995 AC. Č. Lípa 4:05 min.
7. Roďanová Sabina 1993 KB Jílové 4:07 min.
8. Čapková Jana 1993 Cvikov 4:29 min.
9. Musilová Klára 1992 N. Bor 4:36 min.
10. Gromannová Dana 1993 Cvikov 4:38 min.
11. Vondrová Martina 1994 KB Jílové 4:39 min.
12. Šubrtová Alena 1995 KB Jílové 4:59 min.
13. Hajdů Marie 1995 AC Č. Lípa 5:03 min.
Dorostenci 1988 – 1991 2000 m
1. Hrdina Jakub 1990 AC Č. Lípa 6:53 min.
2. Přibyl Adam 1991 KB Jílové 7:07 min.
Dorostenky 1988 – 1991 2000 m
1. Svitáková Hana 1990 AC Č. Lípa 9:12 min.
2. Musilová Tereza 1990 AC Č. Lípa 9:19 min.
3. Englová Eva 1992 AC Č. Lípa 9:30 min.
Ženy 1987 – 1973 3000 m
1. Nováková Jana 1993 AC Č. Lípa 11:50 min.
2. Grulichová Gabriela 1981 AC Č. Lípa 12:03 min.
3. Bínová Radka 1993 AC Č. Lípa 12:25 min.
4. Krafková Iva 1981 OK N.Bor 12:38 min.
Ženy B 1972 – a starší 3000 m
1. Svitáková Alena 1966 AC Č. Lípa 14:11 min.
2. Přibylová Erika 1966 KB Jílové 14:39 min.
Muži A 1987 – 1968 6000 m
1. Kolařík Tomáš 1978 OK N. Bor 19:35 min.
2. Třešňák Tomáš 1979 AC Č Lípa 20:39 min.
3. Kalík Jakub 1992 KB Jílové 21:46 min.
4. Papík Roman 1992 AC. Č. Lípa 22:20 min.
5. Hrdlička Michal 1990 KB Jílové 22:21 min.
6. Hochmut Jaroslav 1979 AC. Č. Lípa 22:36 min.
7. Timoftej Radek 1987 Tým Prysk 22:51 min.
8. Přibyl Martin 1993 KB Jílové 23:20 min.
9. Přibyl Adam 1991 KB Jílové 23:46 min.
10. Charousek Jakub 1992 Doksy 27:13 min.
11. Bírovka Tomáš 1994 KB Jílové 28:41 min.
Muži B 1967 – 1958 6000 m
1. Charousek Petr 1966 Doksy TJ 20:36 min.
2. Šrachta Vladimír 1960 Cyklosprint Cvikov 22:21 min.
3. Horáček Pavel 1964 Č. Lípa 22:22 min.
4. Kašparec Petr 1962 AC Č. Lípa 22:34 min.
5. Seidl Robert 1967 N. Bor 22:53 min.
6. Skočovský Petr 1962 Č. Lípa 23:21 min.
7. Kožurík Marek 1967 casy MED Č. Lípa 23:27 min.
8. Bín Radek 1961 Č. Lípa 23:34 min.
9. Sviták Miloslav 1959 AC Č. Lípa 28:44 min.
Muži C 1957 a starší 6000 m
1. Malý Jiří 1953 AC. Č. Lípa 20:28 min.
2. Kalvoda Břetislav 1955 Cyklosport Cvikov 24:20 min.
3. Prokůpek Luděk 1955 TJ Doksy 25:28 min.
4. Ulman Josef 1951 TJ Doksy 27:43 min.
5. Plecháček Jiří 1944 Sokol Tuháň 28:03 min.
6. Karhut Štefan 1937 TJ Doksy 30:24 min.
7. Nebuželský František 1953 K. Šenov 37:11 min.
Závod se konal za chladného počasí,teplota 12° C.Zúčastnilo se 104 závodníků.
Pořadatel závodu: Jan Půlkrab