Mezinárodní výstava psů České Budějovice 24.4.2011
posuzovala pan Otakar Vondrouš
Dobrman černý s pálením
Psi
Třída mladých
V1 CAJC, BOJ Baron Bob Pálava /Urian Miratio x Baxy Baccara Alexův dvůr/
V2 Korbon od Dvou lvů /Chester v.d. Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
Mezitřída
V1 CAC Noris Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Princezna Halit Paša/
V2 Artemis Black Svem /Gaston od Dvou lvů x Egida Jumper/
Třída otevřená
V1 CAC Bob z Lanštorfa /Amor Extra Moravák x Ally Rod-Ne/
V2 r.CAC Hitt Moravia Heart /Pako Daker x Chakori Moravia Heart/
VD Asafa Powell Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
Třída pracovní
V1 CAC Harras Haico Alary Aslar /Urian Miratio x Bon Jour Alary Aslar/
V2 Sylvester Halit Paša /Ramonburg´s Chinji x Britannica Goldest Diamond/
Třída šampionů
V1 CAC, CACIB, BOB Icon od Dvou lvů /Nitro del Riobianco x Carys od Dvou lvů/
Feny
Třída dorostu
VN1 Calibra Bono Bohemia Superb /Hiddo od Dvou lvů x Dara Darien Cherlin/
Třída mladých
V1 CAJC Diabolla Coldplay /Bentley od Dvou lvů x Afrika Coldplay/
V2 Desert Rose di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
V3 Kelly Grace od Dvou lvů /Chester v.d. Töpferstadt x Gabby od Dvou lvů/
V4 Odyssea Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V Arka Třemšínský poklad /Gaston od Dvou lvů x Enigma Restless Heart/
VD Debee di Brittasgang /Charm Antis x Corleona Lady di Brittasgang/
Mezitřída
V1 CAC, r.CACIB Comtessa Donsa from 14th.Meridian /Don Diego v.Harten Kern x A´Sara Nigre
from 14th.Meridian/
V2 r.CAC Aki Lady Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
V3 Josslyn Joyce Alary Aslar /Turbo-Rhodes de la Villa de Channes x Bacardi Alary Aslar/
Třída otevřená
V1 CAC Ambrosia Halit Paša /Fan-Fan de Grande Vinko x Jasmína Bohemia Gotika/
V2 r.CAC Bealy Artep Moravia /Kravallo v.Schmiedbauergut x Daisy Sweet Perla Brzeszcz/
V3 Corleona Lady di Brittasgang /Spike Les Deux Peupliers x Brittanica Halit Paša/
Třída veteránů
V1 BOV Brittanica Halit Paša /Drink Zkanape x Frezie Bohemia Gotika/
Dobrman hnědý s pálením
Psi
Mezitřída
V1 CAC Achninn Aam Ebony Queen /Cliff vom Beuchower Hof x Hermína Zkanape/
Třída otevřená
V1 CAC, r.CACIB Fire Fox Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/
Třída šampionů
V1 CAC El Cid Extra Elite /Bojan v.Havelland x Elektra Extra Moravák/
Feny
Třída mladých
V1 CAJC Sarah Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Imagine Halit Paša/
Mezitřída
V1 CAC, CACIB Fatima Extra Elite /Ascomanis Gitano x Bess Extra Moravák/
Třída otevřená
V1 Desiderie Halit Paša /Batler de Grande Vinko x Edinstvennaya Moya iz Gratsiano/
V2 Enigma Restless Heart /Kirk Kroy z Helfštýna x Ardens Stonerose/