SKUPINA "A"
23.-25.8.2013 | A1 | A2 | A3 | A4 | SKÓRE | BODY | POŘADÍ |
HC ZLÍN "A" | XXXX | 18:13 | 20:10 | 13:5 | 51:28 | 6 | 1. |
TJ SOKOL PÍSEK | 13:18 | XXXX | 13:6 | 16:11 | 42:35 | 4 | 2. |
JISKRA HAVL.BROD | 10:20 | 6:13 | XXXX | 9:14 | 25:47 | 0 | 4. |
TJ LESANA ZUBŘÍ | 5:13 | 11:16 | 14:9 | XXXX | 30:38 | 2 | 3. |
SKUPINA "B"
23.-25.8.2013 | B1 | B2 | B3 | B4 | SKÓRE | BODY | POŘADÍ |
HC ZLÍN "B" | XXXX | 7:10 | 6:12 | 24:5 | 37:27 | 2 | 3. |
HK ŠTART TRENČÍN | 10:7 | XXXX | 6:11 | 18:5 | 34:23 | 4 | 2. |
DHC PLZEŇ | 12:6 | 11:6 | XXXX | 20:5 | 43:17 | 6 | 1. |
SHK KUNOVICE | 5:24 | 5:18 | 5:20 | XXXX | 15:62 | 0 | 4. |
SKUPINA "C"
23.-25.8.2013 | C1 | C2 | C3 | C4 | SKÓRE | BODY | POŘADÍ |
UDHK NITRA | XXXX | 13:15 | 8:17 | 24:10 | 45:42 | 2 | 3. |
HC ZLÍN "C" | 15:13 | XXXX | 6:14 | 21:5 | 42:32 | 4 | 2. |
HK IVANČICE |
17:8 | 14:6 | XXXX | 23:7 | 54:21 | 6 | 1. |
HK HODONÍN | 10:24 | 5:21 | 7:23 | XXXX | 22:68 | 0 | 4. |
SKUPINA "D"
23.-25.8.2013 | D1 | D2 | D3 | D4 | SKÓRE | BODY | POŘADÍ |
SKH VELKÁ N.VELIČKOU | XXXX | 3:12 | 13:11 | 8:7 | 24:30 | 2 | 2. |
MHK BYTČA | 12:3 | XXXX | 12:6 | 10:1 | 34:10 | 6 | 1. |
TJ SOKOL PORUBA | 11:13 | 6:12 | XXXX | 14:5 | 31:30 | 2 | 3. |
TJ JISKRA OTROKOVICE | 7:8 | 1:10 | 5:14 | XXXX | 13:32 | 0 | 4. |
DÁLE PLAY OFF DLE ROZPISU UTKÁNÍ
25.3A-4D TJ Lesana Zubří - TJ Jiskra Otrokovice 14:5
26.1A-2D HC Zlín "A" - SKH Velká nad Veličkou 20:1
27.3B-4C HC Zlín "B" - HK Hodonín 25:13
28.1B-2C DHC Plzeň - HC Zlín "C" 11:9
29.3C-4B UDHK Nitra - SHK Kunovice 17:5
30.1C-2B HK Ivančice - HK Štart Trenčín 13:7
31.3D-4A TJ Sokol Poruba - Jiskra Havlíčkův Brod 12:11
32.1D-2A MHK Bytča - TJ Sokol Písek 21:11
33.P25-P27 TJ Jiskra Otrokovice - HK Hodonín 16:10
34.P26-P28 SKH Velká nad Veličkou - HC Zlín "C" 4:13
35.P29-P31 SHK Kunovice - Jiskra Havlíčkův Brod 7:13
36.P30-P32 HK Štart Trenčín - Sokol Písek 16:14
37.V25-V27 HC Zlín "B" - TJ Lesana Zubří 9:10
semifinále "A" : 38.V26-V28 HC Zlín "A" - DHC Plzeň 8:7
39.V29-V31 UDHK Nitra - TJ Sokol Poruba 16:7
semifinále "B" : 40.V30-V32 HK Ivančice - MHK Bytča 8:18
41.P33-P35 HK Hodonín - SHK Kunovice 7:10
o 15.-16.místo : 42.P33-P35 HK Hodonín - SHK Kunovice 7:10
o 13.-14.místo : 43.P37-P39 TJ Jiskra Otrokovice - Jiskra Havlíčkův Brod 6:16
o 11.-12.místo : 43.P37-P39 HC Zlín "B" - TJ Sokol Poruba 17:11
o 09.-10. místo : 44.V37-V39 TJ Lesana Zubří - UDHK Nitra 18:15
o 7.-8.místo : 45.P34-P36 SKH Velká nad Veličkou - TJ Sokol Písek 13:15
o 5.-6.místo : 46.V34-V36 HC Zlín "C" - HK Štart Trenčín 9:7
o 3.-4. místo : 47.P38-P40 DHC Plzeň - HK Ivančice 15:9
o 1.-2. místo : 48.V38-V40 HC Zlín "A" - MHK Bytča13:6
KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE
NEJlepší hráčka turnaje : BAČIKOVSKÁ Katarína ( MHK Bytča )
NEJlepší střelkyně turnaje : KOLDOVÁ Kateřina ( HC Zlín "B" )
NEJlepší brankářka turnaje : SEDLÁKOVÁ Jarmila ( HC Zlín "A" )
POŘADÍ | DRUŽSTVO |
1. | HC Zlín "A" |
2. | MHK Bytča |
3. | DHC Plzeň |
4. | HK Ivančice |
5. | HC Zlín "C" |
6. | HK Štart Trenčín |
7. | TJ Sokol Písek |
8. | SKH Velká nad Veličkou |
9. | TJ Lesana Zubří |
10. | UD HK Nitra |
11. | HC Zlín "B" |
12. | TJ Sokol Poruba |
13. | Jiskra Havlíčkův Brod |
14. | TJ Jiskra Otrokovice |
15. | SHK Kunovice |
16. | HK Hodonín |