16.kolo  7.4.2012  16:30 hod   rozh.:Mašek,Váňa,Štika

Suché A – Měrunice  3:1 (1:1)

Hrivňák – Jelen,Šitt,Hennebichler,Antoš – Kurka(46.Janota),Čvančara(75.Fíla),Šípovi,Porstein – Klázr(63.Kovář),Králík

Branky:35.Šipovič,57.Klázr,63.Králík,

Ž.k.:Šipovič

Utkání se hrálo za silného větru,který dělal oběma týmům potíže s přešnější hrou.Začali jsme aktivně a snažili se o první branku utkání.Bohužel z přemíry snahy jsme chybovali v přihrá-vkách,čehož využívali hosté k rychlým protiútokům.Naštěstí toho nedokázali v několika případech využít.My jsme se dostali do brankové příležitosti v 17.min,kdy Klázr šel sám na branku,ale nedokázal míč dostat mezi tyče.O dvě minuty později zahrozili hosté a vytěžili jen rohový kop.Poté několikrát Králík prováhal střeleckou příležitost před brankou hostí.Nakonec jsme se radovali v 35.min po autovém vhazování se míč dostal míč na vápně k Šípovičovi,který ho uklidil k pravé tyči hostí -1:0.Vedení se nám nepodařilo udržet do poločasu,protože ve 41.min jsme byli nedůslední v dohrání akce hostí a ti střelou ze střední vzdálenosti srovnali skóre -1:1.Do druhého poločasu jsme posílili útok,abychom byli nebezpečnější směrem dopředu.Hned ve 49.min se neprosadil před brankou hostí Králík.O dvě minuty později se opět po naší nedů-slednosti dostali do šance hosté,ale nedali.V 57.min jsme se konečně dočkali druhé branky,když se Klázr uvolnil před šestnáctkou a z otočky poslal míč k pravé tyči - 2:1.Poté jsme přidali a v 63.min po dobrém napadání a nedoruzemění stoperů hostí se dostal k míči Králík.Svůj samo-statný únik proměnil po kličce brankáři střelou do prázdné branky - 3:1.Do konce utkání byly na obou stranách náznaky příležitostí,které však nebyly dotaženy do zdárného konce.