Startovka oddílů 21.7.2008 10:39:38
Veteran Cup 2008
===ČSOB-VAM==========================================
Startovka oddílu: ADA -
-----------------------------------------------------
1 Richterová Julie ADA0351 49285 HDR
2 Richter Rudolf ADA5113 352315 H55
3 Richterová Nataša ADA7451 52715 D21B
4 Richterová Nataša ADA9651 253151 D12
Startovka oddílu: ALB -
-----------------------------------------------------
1 Kupka Jaroslav ALB7801 7213 H21B
2 Khýnová Radka ALB8751 7221 D21C
Startovka oddílu: AOP -
-----------------------------------------------------
1 Sedlář Vladimír AOP4201 52665 H65
Startovka oddílu: ASU -
-----------------------------------------------------
1 Fátor Jan ASU7907 9132 H21C
2 Kolomějevová Dita ASU8599 52329 D21C
Startovka oddílu: BBM -
-----------------------------------------------------
1 Denemarek Oldřich BBM5100 410398 H55
2 Peřinková Irena BBM6550 331257 D40
3 Kunz Martin BBM7101 52345 H21B
4 Kunzová Ivana BBM7155 52346 D35
5 Fiala Jan BBM7205 515468 H35
6 Kunz Jan BBM9601 416034 H12
7 Peřinka Šimon BBM9700 331797 H12
8 Kunz Jiří BBM9801 416035 H10
Startovka oddílu: DCE -
-----------------------------------------------------
1 Procházková Miluše DCE5450 51966 D45
2 Procházka Antonín DCE5500 51965 H35
3 Mrázová Pavla DCE9350 301313 D18
4 Procházková Marie DCE9550 51177 D14
Startovka oddílu: DOB -
-----------------------------------------------------
1 Tichý Boris DOB5501 7227 H50
2 Tůma Miloš DOB5601 7243 H50
3 Tichá Jiřina DOB6052 7255 D45
4 Remešová Alena DOB6150 7249 D45
5 Leštínský Tomáš DOB7801 7245 H21B
6 Preininger Luděk DOB8001 7237 H21B
7 Labašová Katarína DOB8351 51338 D21B
8 Netíková Martina DOB9351 7229 D16
9 Preininger Kryštof DOB9601 7238 H12
Startovka oddílu: FJI -
-----------------------------------------------------
1 Blecha Ladislav FJI5106 51989 H55
2 Podhorská Věra FJI5252 232900 D55
Startovka oddílu: HVC -
-----------------------------------------------------
1 Mutinská Zdeňka HVC6453 51751 D40
2 Mutinský Viktor HVC6503 51752 H40
Startovka oddílu: CHC -
-----------------------------------------------------
1 Švadlena Michal CHC0101 9549 HDR
2 Shánělová Štěpánka CHC0152 9575 HDR
3 Švadlena Jiří CHC4601 9554 H60
4 Kalousek Pavel CHC5201 9548 H55
5 Janeba Petr CHC6001 9573 H45
6 Jelínek Roman CHC6301 361956 H45
7 Půlpán Roman CHC6501 9561 H40
8 Švadlenová Ivana CHC7151 9556 D35
9 Korbelová Petra CHC7653 232902 D21C
10 Korbel Michal CHC7703 9550 H21B
11 Šlajs Tomáš CHC8303 9568 H21B
12 Pešek Ondřej CHC8502 9559 H21B
13 Pátek Michal CHC8603 9558 H21B
14 Sháněl Jan CHC9402 9574 H14
15 Janeba Vladimír CHC9602 9572 H12
16 Jelínek Tomáš CHC9903 9541 H10
Startovka oddílu: CHT -
-----------------------------------------------------
1 František Záhorec CHT5502 53157 H50
2 Jansová Alena CHT5802 51897 D50
3 Jansa Jiří CHT8402 51896 H21B
Startovka oddílu: IKR -
-----------------------------------------------------
1 Jacek Kozlowski IKR6301 345998 H45
Startovka oddílu: JHB -
-----------------------------------------------------
1 Stupalová Jana JHB5451 52354 D50
2 Stupalová Tamara JHB8852 52352 D21C
Startovka oddílu: JIL -
-----------------------------------------------------
1 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 H60
2 Zlesáková Vlasta JIL5362 9068 D50
3 Mechl Miroslav JIL6301 301410 H45
Startovka oddílu: JZL -
-----------------------------------------------------
1 Kundrata Jan JZL0201 218975 HDR
2 Kundratová Jana JZL7351 218973 D35
Startovka oddílu: KON -
-----------------------------------------------------
1 Smičková Eva KON5887 52412 D45
2 Grepl Ladislav KON6111 52722 H40
3 Hlavová Miroslava KON6389 52417 D40
4 Hlava Miroslav KON6515 500581 H40
Startovka oddílu: KPY -
-----------------------------------------------------
1 Dobeš Václav KPY5701 301374 H35
2 Kohlová Alena KPY6051 53182 D45
3 Kohl Jiří KPY6201 301391 H35
Startovka oddílu: KRE -
-----------------------------------------------------
1 Štindl Vladislav KRE3701 51420 H70
Startovka oddílu: KSH -
-----------------------------------------------------
1 Fiala Miloš KSH4801 8674 H60
Startovka oddílu: KSU -
-----------------------------------------------------
1 Smrčková Věra KSU7373 420414 D35
2 Smrček Petr KSU7401 420450 P
3 Smrčková Dominika KSU9799 420442 D12
Startovka oddílu: KUN -
-----------------------------------------------------
1 Šroler Zdeněk KUN5201 9027 H55
2 Lux Zdeněk KUN6201 9025 H45
3 Lux Filip KUN9102 9020 H18
Startovka oddílu: LBE -
-----------------------------------------------------
1 Tvrdek Vojtěch LBE4900 51283 H55
2 Hamáčková Eva LBE5150 303959 D55
3 Dudík Petr LBE5500 303905 H50
4 Dudíková Hana LBE5550 411766 D45
5 Hamáčková Kristina LBE8850 52973 D21C
Startovka oddílu: LBM -
-----------------------------------------------------
1 Salajková Věra LBM5558 52058 D50
2 Matyáš Petr LBM6110 52080 H45
3 Matyášová Lenka LBM6460 52093 D40
4 Toman Ondřej LBM7517 52017 H21B
5 Tomanová Veronika LBM7751 219277 D21C
6 Jiří Štěpánek LBMXX00 50050 H45
7 Petra Štěpánková LBMXX50 52020 D21C
Startovka oddílu: LCE -
-----------------------------------------------------
1 Vlažná Mirka LCE5852 52698 D45
Startovka oddílu: LPM -
-----------------------------------------------------
1 Ryjáček Jan LPM8004 995826 H21C
2 Winklerová Hanna LPM8054 51486 D21C
Startovka oddílu: LPU -
-----------------------------------------------------
1 Klapková Jana LPU P
2 Haas Filip LPU0401 410784 HDR
3 Málek Josef LPU3901 416268 H65
4 Koudelka Karel LPU4001 9347 H65
5 Kubíková Květa LPU4752 9247 D60
6 Malá Marie LPU4753 301172 D60
7 Šrollová Zdeňka LPU4951 219207 D55
8 Sáňka Bedřich LPU5102 9209 H55
9 Třasák Milan LPU5206 9257 H55
10 Klimpl Petr LPU5401 9201 H50
11 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 H50
12 Hostinský Jiří LPU5501 9255 H50
13 Klimplová Alena LPU5551 9202 D50
14 Dočkalová Jiřina LPU5654 9290 D50
15 Novotný Miroslav LPU5905 301183 H45
16 Juračková Jana LPU6051 9237 D40
17 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 H45
18 Procházka Radek LPU6504 410783 H21C
19 Demlová Jitka LPU6955 9656 D35
20 Procházková Alexandra LPU7051 416258 D35
21 Haas Karel LPU7304 9294 H21B
22 Duch Zdeněk LPU8306 9214 H21B
23 Klapal Jan LPU9006 515142 H21B
24 Procházková Klára LPU9451 416265 H21C
25 Deml Tomaš LPU9502 9657 H14
Startovka oddílu: LTU -
-----------------------------------------------------
1 Kutáčková Stanislava LTU4751 405955 D55
2 Killar Marek LTU6801 301646 H35
3 Killar Lukáš LTU9901 51143 H10
4 Killar Dominik LTU9902 416292 H10
Startovka oddílu: MAS -
-----------------------------------------------------
1 Chotětický Václav MAS5200 7886 H35
Startovka oddílu: MFP -
-----------------------------------------------------
1 Halíř Radim MFP7000 8073 H35
2 Blahuta Marek MFP7301 51592 H21B
3 Hornyš Jan MFP8101 61984 H21C
Startovka oddílu: MOV -
-----------------------------------------------------
1 Petr Jelínek MOV5502 52982 H50
Startovka oddílu: NER -
-----------------------------------------------------
1 Brabec Čeněk NER H12
2 Tomáš Rosa NER P
3 Mariusz Plesiński NER7301 361836 H35
4 Jana Gřešková NER7651 P
5 Klaudia Plesińska NER9651 361822 D12
Startovka oddílu: OCB -
-----------------------------------------------------
1 Bouček Václav OCB4101 51410 H65
2 Boučková Ludmila OCB4351 51432 D65
3 Bouček Jakub OCB9501 416349 H14
4 Ash Adam OCB9701 51409 H12
Startovka oddílu: OKP -
-----------------------------------------------------
1 Čechmánková Helena OKP6450 51720 D35
2 Čechmánek Radek OKP9101 8576 H18
Startovka oddílu: PBM -
-----------------------------------------------------
1 Švejcarová Daniela PBM7375 53539 D35
Startovka oddílu: PGP -
-----------------------------------------------------
1 Suchý Karel PGP4300 51640 H65
2 Suchá Bohuslava PGP4450 51639 D60
3 Doležal Miroslav PGP5501 51753 H50
4 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 D50
Startovka oddílu: PHK -
-----------------------------------------------------
1 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 H55
2 Souček Pavel PHK5503 9837 H45
3 Klapalová Marcela PHK6852 9494 D35
Startovka oddílu: PVP -
-----------------------------------------------------
1 Kohl Ondřej PVP8600 301370 H21B
Startovka oddílu: PZR -
-----------------------------------------------------
1 Suková Hana PZR0252 52608 HDR
2 Kříž Pavel PZR4800 51511 H60
3 Křížová Zdenka PZR5051 49821 D55
4 Suk Marek PZR6701 410394 P
5 Suková Renata PZR7352 410374 P
6 Kříž Martin PZR7801 8710 P
7 Suková Kateřina PZR9952 53152 HDR
Startovka oddílu: RBK -
-----------------------------------------------------
1 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 H50
2 Jalová Marie RBK5761 49601 D50
Startovka oddílu: SBK -
-----------------------------------------------------
1 Kolaříková Věra SBK5251 49685 D55
2 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 H50
Startovka oddílu: SCP -
-----------------------------------------------------
1 Rejpal Petr SCP4100 410733 H65
2 Novák Miloš SCP4600 52299 H60
3 Buriánek Jaromír SCP4700 51562 H60
4 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 H21C
5 Kavka Jiří SCP5900 301147 H45
6 Kavková Dana SCP6150 301143 D40
7 Veljačik Pavel SCP6200 336720 H45
8 Rakovec Michal SCP6901 52109 H21B
9 Veljačik Michal SCP9500 49889 H12
Startovka oddílu: SHK -
-----------------------------------------------------
1 Jan Longin SHK HDR
2 Adéla Longinová SHK HDR
3 Hausvater Karel SHK5801 301648 H50
4 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 D45
5 Karel Souček SHK6601 301195 H35
6 Zorka Müllerová SHK6751 515141 D40
7 Robert Müller SHK6901 410782 H35
8 Tomáš Myslivec SHK7002 9127 H35
9 Lenka Myslivcová SHK7051 515456 D35
10 Pavla Myslivcová SHK9352 9472 D16
Startovka oddílu: SJC -
-----------------------------------------------------
1 Havlík Jaroslav SJC3601 500268 H65
Startovka oddílu: SJH -
-----------------------------------------------------
1 Gřunděl Ivan SJH4201 301345 H65
Startovka oddílu: SJI -
-----------------------------------------------------
1 Šmrha František SJI4138 51918 H65
Startovka oddílu: SJP -
-----------------------------------------------------
1 Mack Zdeněk SJP2700 49622 H60
2 Karel Hlavaty SJP4200 53507 H65
Startovka oddílu: SKV -
-----------------------------------------------------
1 Janovič Ondřej SKV5901 51133 H45
Startovka oddílu: SLA -
-----------------------------------------------------
1 Nosál Stanislav SLA4600 8805 H60
2 Bejčková Jana SLA7150 301616 D35
3 Nosálová Eliška SLA8250 995791 D21B
Startovka oddílu: SLP -
-----------------------------------------------------
1 Zmeková Míla SLP4451 51612 D60
2 Novotný Jiří SLP4601 51621 H60
3 Fišer Jiří SLP8503 51287 H21B
Startovka oddílu: SNA -
-----------------------------------------------------
1 Doucha Martin SNA0501 9606 HDR
2 Doucha Jiří SNA7105 9626 H21B
Startovka oddílu: SPE -
-----------------------------------------------------
1 Tibor Fedor SPE HDR
2 Jozef Fedor SPE5701 46281 H50
3 Katarina Fedorova SPE7451 9817 D21B
Startovka oddílu: SRK -
-----------------------------------------------------
1 Seidl Karel SRK4301 9474 H65
2 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 H60
3 Stárek Jiří SRK5002 9818 H55
4 Pohl Zdeněk SRK5301 9533 H55
5 Eva Bártová SRK5551 9484 D40
6 Balcar Pavel SRK5602 9487 H50
7 Kulhavý Josef SRK5701 416300 H45
8 Kulhavá Jarmila SRK6751 219278 D35
9 Heřman Daniel SRK7102 995885 H21B
10 Zemánková Eva SRK7452 9796 D21C
11 Pohl Zdeněk SRK7606 9527 H21B
12 Kulhavá Šárka SRK9356 219279 D16
13 Heřman Ondřej SRK9503 9814 H14
14 Kulhavá Eliška SRK9655 301132 D12
15 Zemánková Tereza SRK9752 301107 D12
Startovka oddílu: SSU -
-----------------------------------------------------
1 Sita Vratislav SSU3000 52561 H70
2 Štáblová Jitka SSU5350 52557 D55
3 Petr Benc SSU6343 52558 H45
Startovka oddílu: TBM -
-----------------------------------------------------
1 Ličinská Eva TBM4451 49660 D55
2 Procházka Jan TBM4907 320135 H55
3 Cigošová Anna TBM5253 53286 D50
4 Procházková Helena TBM5351 301247 D55
5 Šebesta Vlastislav TBM5807 410327 H45
6 Šuler Josef TBM6005 301235 H45
7 Granátová Kateřina TBM9558 320136 D14
Startovka oddílu: TJH -
-----------------------------------------------------
1 Komárková Lenka TJH7651 995845 D21C
2 Komárek Arnošt TJH7701 232404 H21C
3 Blahutová Hana TJH7952 51928 D21C
Startovka oddílu: TJN -
-----------------------------------------------------
1 Táborský Ondřej TJN5605 8250 H50
2 Berková Květa TJN7350 232629 D35
Startovka oddílu: TJP -
-----------------------------------------------------
1 Doleček Karel TJP3300 51324 H70
2 Dolečková Míla TJP3650 51325 D65
3 Tahotný Urban TJP3701 53523 H65
4 Ryšavý Vít TJP4700 51332 H60
5 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 D60
6 Peterka František TJP4900 8861 H40
7 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 D45
8 Kraus Ota TJP5700 53514 H45
9 Krausová Barbora TJP9150 53504 D18
10 Krausová Martina TJP9350 53512 D16
Startovka oddílu: TTR -
-----------------------------------------------------
1 Orálek Miroslav TTR5201 52252 H55
2 Orálková Libuše TTR5351 52253 D55
3 Koudelný Jiří TTR5401 52251 H50
4 Nešpor Jan TTR6101 52248 H45
5 Nešporová Marie TTR7251 52242 D21B
6 Dvořáčková Jana TTR7852 52230 D21B
Startovka oddílu: TUR -
-----------------------------------------------------
1 Jakubec Jindřich TUR4801 8351 H60
Startovka oddílu: TYN -
-----------------------------------------------------
1 Doležal Petr TYN5401 995880 H50
2 Dočkal Zdeněk TYN5601 416341 H50
3 Vlčková Pavla TYN6351 995829 D45
4 Doležalová Iva TYN6451 995808 D40
5 Jakeš Josef TYN6501 995825 H40
6 Švagr Zdeněk TYN6801 9740 H40
7 Kodytková Jitka TYN6851 51429 D40
8 Vlčková Martina TYN8352 9742 D21C
9 Pavelková Soňa TYN8555 51430 P
10 Doležalová Marie TYN8651 9746 D21C
11 Jakeš Ondřej TYN9103 51425 H18
12 Jakeš Vojtěch TYN9301 405979 H16
Startovka oddílu: TZL -
-----------------------------------------------------
1 Alžběta Nešporová TZL0051 D10
2 Petr Jelínek TZL4902 53848 H55
3 Žaludek Jindřich TZL5410 53842 H50
4 Korčáková Jana TZL6556 416155 D40
5 Barbora Nešporová TZL7652 D21B
Startovka oddílu: UKS -
-----------------------------------------------------
1 Rycerski Bogdan UKS7101 412206 H35
2 Rycerska Marzena UKS7551 412203 D21C
3 Rycerski Kamil UKS9401 361841 H14
Startovka oddílu: VAM -
-----------------------------------------------------
1 Müllerová Jindra VAM5950 D45
2 Müller Ota VAM6000 H45
3 Kula Jiří VAM6102 H45
4 Kulová Jana VAM6551 416317 D35
5 Šimon Smutný VAM9301 9664 H16
6 Radek Dvořáček VAM9401 51471 H14
Startovka oddílu: VBM -
-----------------------------------------------------
1 Hrouda Jakub VBM0101 247324 HDR
2 BauerEmil VBM4410 49651 H60
3 Hrouda Petr VBM6900 53735 H35
Startovka oddílu: VLI -
-----------------------------------------------------
1 Pachner Jan VLI4600 8280 H60
2 Bareš Martin VLI4707 51223 H60
3 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8283 D55
4 Petrová Věra VLI6251 51218 D45
5 Petr Josef VLI6300 8287 H45
6 Petr Pavel VLI9400 8288 H14
Startovka oddílu: VRL -
-----------------------------------------------------
1 Bohumil Zemánek VRL3601 H65
Startovka oddílu: ZAM -
-----------------------------------------------------
1 Tobiška Václav ZAM4401 9039 H60
2 Lhotská Hana ZAM4651 9034 D55
3 Šponar Josef ZAM4701 9038 H60
4 Martincová Helena ZAM5051 9033 D55
5 Kobližková Hana ZAM5851 9031 D50
6 Cabalková Ivana ZAM6351 53569 D45
7 Kobližek Kamil ZAM8001 51470 H21C
8 Kubelka Tomáš ZAM9301 9284 H16
Startovka oddílu: ZIT -
-----------------------------------------------------
1 Haufe Horst ZIT3401 51342 H70
2 Haufe Heiderose ZIT4351 6391 P
Startovka oddílu: ZPV -
-----------------------------------------------------
1 Jirka Mikuláš ZPV0000 301599 H10
2 Jirka Jiří ZPV5501 52428 H50
3 Jirková Renata ZPV6553 52427 D40
Startovka oddílu: ZVS -
-----------------------------------------------------
1 Ivan Vyškovský ZVS4301 416129 H65
2 Šamánek Petr ZVS6901 53890 H35
3 Sasýnová Radka ZVS7750 53380 P