Agility závod Čivava Cup - 14.9.08

18. 9. 2008

Čivava Cup 14.9.08

V neděli 14.9. jsme se s Kikčou zúčastnily neoficiálních závodů pro malé pejsky s názvem ''Čivava Cup'' ve Dvoře Králové. Startovaly jsme v kategorii začátečníků. V této kategorii byla konkurence velmi početná - 23 závodníků.

První se běžel jumping, který se nám povedl - Kikina měla naprosto nejlepší čas a byla bez chyby. Obsadila 1.místo.
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Jako druhý parkur jsme běžely agility, které se nám už tolik nepovedlo. Kikině se totiž nelíbil látkový tunel a měla u něj dvě odmítnutí - obsadila 10.místo.
Obrazek
Obrazek

V součtu agility a jumpingu jsme byli na 5.místě.

Trénink během závodů
Obrazek
Obrazek

Jako poslední jsme běžely doplňkový závod ''tryskomyší'', který obsahoval i speciální překážky - Kikině se nejvíce zalíbilo piškotové pole. A místo aby běžela, se raději pořádně napapala