SEZONA 2015/16
Mistrovské zápasy jaro 2016
1. B tř. skupina C - konečná tabulka
1 | Velká n/Vel. | 26 | 16 | 7 | 3 | 62 - 21 | 55 |
2 | Krumvíř | 26 | 17 | 3 | 6 | 65 - 36 | 54 |
3 | Lovčice | 26 | 15 | 1 | 10 | 74 - 67 | 46 |
4 | Hroz. Lhota | 26 | 12 | 6 | 8 | 70 - 47 | 42 |
5 | Žarošice | 26 | 12 | 5 | 9 | 64 - 48 | 41 |
6 | Kněždub | 26 | 12 | 5 | 9 | 62 - 51 | 41 |
7 | Milotice | 26 | 12 | 2 | 12 | 46 - 45 | 38 |
8 | Nikolčice | 26 | 11 | 4 | 11 | 60 - 63 | 37 |
9 | Vacenovice | 26 | 8 | 9 | 9 | 42 - 47 | 33 |
10 | Křepice | 26 | 10 | 3 | 13 | 55 - 64 | 33 |
11 | Hovorany | 26 | 8 | 5 | 13 | 51 - 62 | 29 |
12 | Podivín | 26 | 7 | 8 | 11 | 43 - 55 | 29 |
13 | Hlohovec | 26 | 6 | 1 | 19 | 38 - 77 | 19 |
14 | Tvrdonice | 26 | 5 | 3 | 18 | 37 - 86 | 18 |
III. A třída - konečná tabulka
1 | Dambořice | 26 | 22 | 2 | 2 | 78 - 22 | 68 |
2 | Sobůlky | 26 | 17 | 2 | 7 | 52 - 35 | 53 |
3 | Násedlovice | 26 | 15 | 4 | 7 | 66 - 38 | 49 |
4 | Mikulčice B | 26 | 14 | 2 | 10 | 55 - 52 | 44 |
5 | Prušánky | 26 | 12 | 4 | 10 | 61 - 44 | 40 |
6 | Čejkovice | 26 | 12 | 3 | 11 | 46 - 38 | 39 |
7 | Šardice | 26 | 11 | 3 | 12 | 63 - 43 | 36 |
8 | Bukovany | 26 | 11 | 1 | 14 | 54 - 64 | 34 |
9 | Věteřov | 26 | 9 | 3 | 14 | 54 - 69 | 30 |
10 | Lužice | 26 | 9 | 2 | 15 | 36 - 68 | 29 |
11 | Čejč | 26 | 8 | 4 | 14 | 34 - 68 | 28 |
12 | Milotice B | 26 | 7 | 6 | 13 | 43 - 56 | 27 |
13 | Bohuslavice | 26 | 8 | 2 | 16 | 37 - 59 | 26 |
14 | Dubňany B | 26 | 7 | 2 | 17 | 43 - 66 | 23 |
"A": sobota 18.6. 16:30 Vacenovice - Milotice 2 - 1 (Hofr L.)
"A": neděle 12.6. 16:30 Milotice - Nikolčice 3 - 1 (Šifel, Holub P., Budík)
"B": neděle 12.6. 16:30 Věteřov - Milotice 2 - 2 (Hartman Jan 2x)
Žáci: neděle 12.6. 14:30 Milotice - Dolní Bojanovice 4 - 7
"A": neděle 5.6. 16:30 Lovčice - Milotice 2 - 1 (Snopek A.)
"B": sobota 4.6. 16:30 Milotice - Bukovany 6 - 1 (Holub P.3, Šifel, Lamáček, Knotek)
"A": neděle 29.5. 16:30 Milotice - Kněždub 3 - 2 (Holub P., Hofr, vlastní)
"B": neděle 29.5. 16:30 Šardice - Milotice 4 - 1 (Voříšek)
Žáci: neděle 29.5. 14:30 Milotice - Dambořice 2 - 5
"A": neděle 22.5. 16:30 Hlohovec - Milotice 1 - 2 (Šifel, Holub P.)
"B": sobota 21.5. 16:30 Milotice - Lužice 1 - 1 (Novák Š.)
Žáci: neděle 22.5. 14:00 Nenkovice - Milotice 3 - 5
"A": neděle 15.5. 16:30 Milotice - Hroz. Lhota 3 - 1 (Šifel, Gergel, Snopek)
"B": neděle 15.5. 16:30 Bohuslavice - Milotice 0 - 2 (Novák Š. 2)
Žáci: neděle 15.5. 14:30 Milotice - Násedlovice 2 - 3
"A": neděle 8.5. 16:30 Žarošice - Milotice 3 - 2 (Šifel, Holub P.)
"B": sobota 7.5. 16:30 Milotice - Mikulčice "B" 4 - 0 (Novák O., Novák Š., Snopek, vlastní)
Žáci: neděle 7.5. 09:00 Vacenovice - Milotice 3 - 0
"A": neděle 1.5. 16:30 Milotice - Tvrdonice 6 - 0 (Holub P.2, Šifel, Budík, Gergel, Antoš M.)
"B": neděle 1.5. 16:30 Prušánky - Milotice 3 - 4 (Novák Š. 2, Hofr, Voříšek)
Žáci: neděle 1.5. 10:00 Rohatec - Milotice 0 - 4
"A": neděle 24.4. 13:45 Křepice - Milotice 5 - 1 (Gergel)
"B": sobota 23.4. 16:00 Milotice - Sobůlky 0 - 4
Žáci: sobota 23.4. 13:30 St. Poddvorov - Milotice 1- 6
"A": neděle 17.4. 16:00 Milotice - Podivín 1 - 1 (Vaněk M.)
"B": neděle 17.4. 16:00 Čejč - Milotice 4 - 1 (Snopek A.)
Žáci: neděle 17.4. 14:00 Milotice - Mikulčice 14 - 1
"A": neděle 10.4. 15:30 Hovorany - Milotice 0 - 2 (Budík P., Šifel R.)
"B": sobota 9.4. 15:30 Milotice - Dambořice 2 - 3 (Voříšek R., Hofr L.)
Žáci: sobota 9.4. 9:00 Rohatec - Milotice 0 - 0
"A": neděle 3.4. 15:30 Milotice - Velká nad Veličkou 0 - 1
"B": neděle 3.4. 15:30 Čejkovice - Milotice nesehráno
Žáci: neděle 3.4. 13:30 Moravany - Milotice 1 - 9
"A": sobota 26.3. 15:00 Krumvíř - Milotice 3 - 1 (Vaněk M.)
"B": neděle 27.3. 15:00 Milotice - Násedlovice 1 - 3 (Snopek A.)
Zimní příprava 2016
ZT Dubňany 2016
sobota 30.1. 13:00 Milotice - Dubňany 3 - 4 (Holub P. 2, Novák O.)
neděle 7.2. 14:00 Milotice - Boršice 3 - 6 (Snopek A. 2, Holub P.)
neděle 14.2. 14:00 Milotice - Bzenec 0 - 7
sobota 20.2. 13:00 Milotice - Hovorany 6 - 2 (Gergel J. 3, Holub P. 2, Kundrata R.)
sobota 27.2. 13:00 Milotice - Osvětimany 0 - 5
neděle 28.2. 14:00 Milotice "B" - St. Poddvorov 4 - 0 (Holub P. 3, Vaněk M.)
sobota 5.3. 11:00 Milotice - Ratíškovice 1 - 2 (Holub P.)
sobota 12.3. 15:00 Milotice - Rohatec 1 - 4 (Holub P.)
neděle 13.3. 16:00 Rohatec "B" - Milotice "B" 4 - 2 (Novák Š. 2)
neděle 20.3. 15:00 Strážovice - Milotice "B" 3 - 2 (Novák Š., Vaněk M.)
neděle 20.3. 15:00 Ořechov - Milotice 0 - 4 (Holub P. 3, Šifel R.)
Mistrovské zápasy podzim 2015
"A" tým: sobota 7.11. 14:00 Milotice - Vacenovice 1 - 1 (Hofr)
"B" tým: sobota 7.11. 14:00 Dubňany "B" - Milotice 2 - 2 (Kundrata Z., vlastní)
"A" tým: neděle 1.11. 14:00 Nikolčice - Milotice 4 - 1 (Budík P.)
"B" tým: sobota 31.10. 14:00 Milotice - Věteřov 1 - 2 (Novák Š.)
Žáci: středa 28.10. 13:00 Milotice - Moravany 12 - 0
"A" tým: neděle 25.10. 14:30 Milotice - Lovčice 2 : 1 (Kasan, Hofr)
"B" tým: neděle 25.10. 14:30 Bukovany - Milotice 2:1 (Měchura)
Žáci: neděle 25.10. 12:30 Milotice - Rohatec 4 : 2
"A" tým: neděle 18.10. 15:00 Kněždub - Milotice 3 - 1 (Gergel)
"B" tým: sobota 17.10. 15:00 Milotice - Šardice 1 - 4 (Novák Š.)
Žáci: neděle 18.10. 13:00 Dambořice - Milotice 2 - 2
"A" tým: neděle 11.10. 15:00 Milotice - Hlohovec 3 - 1 (Hofr, Gergel, Snopek)
"B" tým: neděle 11.10. 15:00 Lužice - Milotice 1 - 0
Žáci: neděle 11.10. 13:00 Milotice - Nenkovice 1 - 0
"A" tým: neděle 4.10. 15:30 Hroz. Lhota - Milotice 2 - 0
"B" tým: sobota 3.10. 15:30 Milotice - Bohuslavice 4 - 1 (Voříšek 2, Gál, Půček)
Žáci: neděle 4.10. 13:00 Násedlovice - Milotice 3 - 3
"A" tým: neděle 27.9. 16:00 Milotice - Žarošice 0 - 2
"B" tým: sobota 19.9. 16:00 Mikulčice "B" - Milotice 1 - 0
Žáci: neděle 27.9. 14:00 Milotice - Vacenovice 5 - 2
"A" tým: neděle 20.9. 16:00 Tvrdonice - Milotice 0 - 5 (Kasan, Vaněk, Novák, Snopek, vlastní)
"B" tým: sobota 19.9. 10:15 Milotice - Prušánky 1 - 1 (Mikéska)
"A" tým: neděle 13.9. 16:00 Milotice - Křepice 2 - 0 (Kasan 2)
"B" tým: neděle 13.9. 16:00 Sobůlky - Milotice 2 - 2 (Šnajdr, Lamáček)
Žáci: neděle 13.9. 14:00 Milotice - St. Poddvorov 15 - 0
"A" tým: neděle 6.9. 16:30 Podivín - Milotice 5 - 0
"B" tým: sobota 5.9. 16:30 Milotice - Čejč 1 - 1 (Novák Š.)
Žáci: neděle 6.9. 12:15 Mikulčice - Milotice 0 - 26
Žáci: středa 9.9. 18:00 Dolní Bojanovice - Milotice 2 - 6
"A" tým: sobota 29.8. 16:30 Milotice - Hovorany 3 - 2(Kasan 2, Hofr)
"B" tým: neděle 29.8. 16:30 Dambořice - Milotice 8 - 1 (Půček)
Žáci: neděle 29.8. 14:30 Milotice - Rohatec nehráno
"A" tým: sobota 22.8. 16:30 Velká nad Veličkou - Milotice 0 - 1 (Snopek)
"B" tým: neděle 23.8. 16:30 Milotice - Čejkovice 0 - 1
"A" tým: neděle 16.8. 16:30 Milotice - Krumvíř 1 - 2 (Balous, ČK: Kasan)
"B" tým: neděle 16.8. 16:30 Násedlovice - Milotice 1 - 3 (Snopek 3)
"B" tým: středa 19.8. 18:00 Okresní pohár Milotice "B" - Svatobořice1 - 6 (Snopek)
"B" tým: sobota 8.8. 16:30 Milotice - Dubňany "B" 2 - 1 (Novák Š. 2)
Letní příprava 2015
"A" tým:
pátek 10.7. 18:00 první trénink
neděle 12.7. 10:30 Milotice - Velké Karlovice(KP Zlín) 4:4 (Kasan 2, Antoš Z., Dobeš R.)
sobota 18.7. 13:00 Turnaj Mikroregionu (Milotice, Vacenovice, Ratíškovice, Svatobořice)
neděle 26.7. 18:00 Milotice - Dubňany 2:5 (Kasan 2)
středa 29.7. 17:30 Krajský pohár: Moravany - Milotice 2:6 (Hofr 3, Kasan, Měchura, Balous)
neděle 2.8. 17:00 Milotice - Rajhrad 1:4 (Habáň)
neděle 9.8. 17:00 Milotice - Jezeřany-Maršovice 7:0 (Vaněk 3, Novák 2, Knotek, Nikl)
neděle 16.8. mistrovský zápas Milotice - Krumvíř
"B" tým:
neděle 19.7. 17:00 Rohatec "B" - Milotice 1:2
sobota 25.7. 18:00 Žeravice - Milotice 5:1 (Holub P.)