Muži:Libivá -So Jestřebí 1:1

15. 10. 2011

Zápas od začátku patřil Jestřebí, se soupeřem si naši hráči dělali co chtěli. Bohužel neproměňovali šance, největší měl Tomáš Němec, který z malého vápna trefil břevno, pak svůj sólový nájezd na branku zakončil malou domů (!) gólmanovi domácích. Domácí, kteří prvních dvacet minut nevěděli co se děje, dali první gól po nevydařené rozehrávce Radka Hanáka, který rozehrál na Pavla Pecháčka, ten poslal míč naslepo do středu, kde se domácí dostali k míči a přes jasný ofsajd (nemávaný domácím pomezním) vstřelili vedoucí branku. Naše herní převaha pokračovala, vyrovnání byl blízko David Lukáč, který však z dobré pozice trefil tyčku. Super šanci měl po přihrávce Davida i Kuba Němec, kdy jen těsně minul branku. Do druhého poločasu bylo Jestřebí opět lepší, šance se však nedařilo dotáhnout do gólu. Zásadním momentem byla neodpískáná ruka před vápnem domácího hráče, situaci neunesl David Lukáč a po diskusích s rozhodčím obdržel druhou žlutou kartu a šel do sprch. Naše hra potom přestával být tak nebezpečná, naštěstí se po rohu trefil Marek Kramár hlavou a srovnal na 1:1 !! Domácí pak hrozili pouze ze standardek, když nejstarší hráč domácí  "házel" rybičky jak na běžícím páse, navíc s pořádným zařváním, které bylo slyšet až v Mohelnici a rozhodčí mu vždy skočil na špek. Naštěstí domácí gól nedali. I tak nás remíza musí mrzet, protože proti herně slabšímu soupeři se mělo bodovat !!! Příští zápas doma s Hrabovou se nepřipouští nic jiného než 3 body!

branka: Marek Kramar