Jestřebí B - Úsov 2:2

9. 9. 2012

Za horkého počasí na tvrdém povrchu sehráli naši mladí super utkání proti prozatím prvnímu týmu tabulky. Hned od začátku je zdobila bojovnost, když se k tomu přidala zkušenost Davida Lukáče, Kuby Kondlera a bratrů Kramarů, tak měl Úsov co dělat. V prvním poločase to byl pěkný fotbal, ve druhém už boj a nervozita hlavně z úsovské strany. Poločas jsme vyhráli díky precizně kopnutému trestňáku Davida Lukáče. Další šance zejména Davida Kondlera a Lukáše Švomy zůstaly nevyužity. Do druhého poločase Úsov zvýšil úsilí a naše mladé přehrával, výborný byl, ale náš mladý gólman. Přesto hned na začátku Úsov vyrovnal, když naše obrana nepokryla ve vápně hráče, který se nemýlil. Tlak Úsova rostl a zaslouženě se dočkal i druhé branky, když opět byl nepokrytý hráč a dal na 1:2. Ke všemu ještě byl vyloučen Marek Doubrava, který se ŽK neudržel nervy a diskutoval s rozhodčím, ten mu dal 2. ŽK a poslal ho do sprch. Úsov se snažil pojistit vítězství, ale i v 10 dokázali jestřebští srovnat Pepou Kramarem. Také u hostů neudržel nervy kapitán a šel do kabin. V posledních 15 minutách se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale šance Úsova zachránila obrana a gólman, na druhé straně hostující gólman vychytal Davida Lukáče, do břevna hlavičkoval Marek Kramar, také Franta Marada i David Kondler z velkých šancí nedali, takže bod nakonec spravedlivý a hodnotný pro domácí. V závěru tekly hostům nervy, ale to už k ničemu nevedlo.