On-line přenos zápasu TJ Baník Mantov - TJ Tatrana Neurazy

On-line přenos zápasu:

5.11.2017 - 14: hod, Mondeco Aréna, Mantov.

TJ Baník Mantov  vs  TJ Tatran Neurazy

Dobrý den, vítáme Vás u prvního  historického on line přenosu utkání 4.třídy Plzeň jih.

V něm se utkají s naším týmem Tatrani z Neuraz. Začátek utkání je náplánován na 14:00 hod.

Přejeme příjemnou zábavu:

11:15 hod:Už teď je jasné, že domácí trenér Svítil bude muset oželet beka Housara(chřipka) a Reháka, problémy s kolenem, a Kuneše(pracovní povinnost)

11:45 hod:Naopak může Pavel Svítil počítat s volejbalistou Danem Koláčkem, který inkasoval za červenou kartu od disciplinárky jen důtku...za volejbalový blok v Hradci.Dále pak s Tomášem Bystránem, a Danem Tichým.

13:15 hod: Máme necelou hodinu do utkání, pivo se pomalu roztáčí, grill rozhřívá. Hráči se nám schází plně soustředění na dnešní mač. Domácí sestava je zatím utajená, máme k dispozici možnou sestavu Tatranu. Je uvedena níže. Za domácí je jasný gólman - Janeček a v útoku se nejspíše představý dobře hrající duo  jung Ulč-Bryndzak:-)))!.

13:35 hod. trenda Svítil pustil sestavu zelenočerných do Světa..-))

Sestavy:

Baník: Janeček - Dráždil V.,Kolaček,Šindelář,Korba - Machač,Gavora,Macháček,Šmrha - Ulč,Bryndzak

Střídačka:Tichý,Bystran,Janeček M.,Tušek

Neurazy,možná sestava:Trojánek-Tříska,Hanzlík Pavel,Bureš, Jágr,Uzel, Louda,Bouzek(K),Brabec, Šmíd

Utkání řídí: pan Legát Zdeněk na lajnách budou asistovat pan Koláček Karel a pan Tříska Pavel.

Stránku si musíte sami aktualizova(znova načíst) cca každých 10 minut!:-))

Začátek utkání se nám protahuje,rozhodčí řeší zápis utkání.U pomezní čáry jsou již oba týmy připraveni nastoupit.

arbitr_so_svistkom.jpg1.min.:Pan rozhodčí Legát zahájil utkání. Výkop mají  domácí míč rozehraje Bryndzak. A už to hrneme vpřed!!

5.min. Držíme hosty na jejich polovině, míč a hra v naší režii.

Na místě komentuje a zprávy z utkání  posílá Tomáš Rehák.!!!

.tarjeta-penal-deportes-futbol-10775537.jpg   8.min. žlutá karta domací Machač,skluzem na nohu zastavil hráče v protiútoku, hosté rozehrávají přímým kopem ale bez vážného nebezpečí.

10.minuta další útok Baníku končí v ofsajdu. Máme roh, ale špatně zahraný.

Pavel Svítil udílí první rady směrem k útočné dvojci Ulč Bryndzak ohledně ofsajdů.

17.minuta !!!!!Domácí Koláček po rohu trefuje tyč!!!!!

gol.jpg20.min GÓL NEURAZY- z proti ůtoku se hosté ujímají vedení !!!!Střelcem je Bouzek Jaroslav.

Hostě se otrkali,gól jim dodal odvahu a zátápí naší obraně!!! Janeček již musel vytasit první ze svých zákroků!

Ondra nebojácně obešel obránce a levačkou kolem gólmana chladnokrevně zakončil, Je to Ondrův gól číslo jedna v mistráku. GRATULUJEME!!!!  Mantava jedeme!!!!!!

gol.jpg34.min.GOOOOOOOOL BANÍK!!! Anchel di Maria Ulč, zvyšuje na 2:1!!!!!

tarjeta-penal-deportes-futbol-10775537.jpg34.žlutá karta Baník Dráždil Vašek.

Ondra Bryndzak vybojoval mič a zakončil opět levačkou, gólman jen vyrazil k Angelovi a ten dozaril míč do sítě. Angel 22 gól v kariéře. Dnes to vypadá na zápas ondry Brydzaka!!!! MANTAVA JEDEME!!!!!!!

Ondra dvakrát nevypustil souboj šel na krev a dvakrát vytěžil maximum pro svůj tým. Výborně Ondro.

40.min. zápas opět dostáváme pod kontrolu, ale stále se musíme mít na pozoru. Baníkovský duch je silný obrat v první poločase je toho důkazem!!!

45 min. Poločas vyzněl pro nás v poměru 2:1!!!!

tarjeta-penal-deportes-futbol-10775537.jpgNa závěr inkasovali hosté žlutou kartu!!!

Baník dnes inkasoval po 202.minutach!!!

Držení míče 60:40 pro Baník,

Střely 5:2 pro Baník

ŽK:3:2 pro Baník

Rohy: 3:1 pro Baník

***************

depositphotos_97168502-stock-illustration-color-football-referee-flag-icon.jpgStřídání Baník:Do druhého poločasu nastoupí místo Dráždila Danek Tichý.

arbitr_so_svistkom.jpg46.min je zahájen fruhý poločas, výkop mají hosté.Okamžitě napadáme!!!!Šmrha šel na beka a Tichý bude hoblovat lajnu v záloze!!!

Opět se snažíme dobýt tatranskou branku!!!

Náš on line přenos má již přes 200 návstěv i s aktualizacemi. Děkujeme!!!

55.Janeček vytahuje míč ze šibenice, zápas je v této fázi  vyrovnaný.Hosté ač v deseti se snaží vyrovnat.Dlužím vám informaci že Tatran hraje v deseti od začátku.Omlouváme se za únik této informace.

60.Koláček stříli!!! tvrdou střelu obránce koriguje na roh!!! Naše obrana není dnes úplně soustředěná, že by za to mohla včerejší dokopná?:-)) nebo absence Housara?.-))))spíše to první:-)))

61. roh hosté odvrací a opět se snaží dlouhým nákopem ohrozit branku Janečka.

Hrát proti deseti urputně bránícím hráčům je opravdu těžké.

69. máme dva rohy za sebou, opět začíme dostávat hru pod kontrolu.

Informace od Toma Reháka zapisuje nemocný Houska a hlasí z nervozity stoupající teplotu.

depositphotos_97168502-stock-illustration-color-football-referee-flag-icon.jpg70.minuta dvojté střídaní na straně Baníku:za potlesku Bystrán za Bryndzaka a Janeček Matěj za Macháčka.Hoši děkujeme za odvedenou práci.

Tomáš Rehák hlasí zase zmrzlé prsty odmítá psát zprávy:-))ale přece jen bolest překonává a píše!!!! Tome do toho!!!!:-))

75. Smažíme se utkání rozhodnout ale zatím není přáno, nemůžeme najít skulinku do sítě Neuraz.

Zbývá necelých deset minut do konce utkání, zápas je teď rozháraný ,nepřesnost stíhá nepřesnost. Dan Tichý sice hru oživil ale kýžený gól nepřchází. Chybí nám klid před finální přihrávkou

83.hosté by chtěli bod za každou cenu.Neustále zkouší míče za naší obranu.

87. min.na hřišti panuje nervozita.

images.jpg90+1 Rozhodčí Legát zápas ukončil !!!! Baník vítězí góly dua jung Bryndzak a Ulč 2:1!!!!!

Všem Vám děkujeme za pozornost a těšíme se při některém dalším on line přenosu na Vaší návštěvu.