Dne 12.10. jsme pořáli retro diskotéku.

Dětská diskotéka

Dne 12.10. jsme pořádali dětskou diskotéku. foto zde

Soutěž mladých hasičů - podzimní část hry Plamen

Dne 15.10. proběhlo podzmní kolo hry Plamen 2012 v Černčicích. Závodů požárnické všestrannosti se zúčastnilo 13 družstev SDH. Mladší žáci v konkurenci 10ti pětičlených hlídek se umístili na prvním a třetím místě. Starší žáci z počtu 20ti hlídek se umístili na prvním a sedmém místě.       foto zde

Soutěž mladých hasičů - Pohár OSH Louny

Dne 17.9. pořádalo OSH Louny soutěž o putovní pohár. Soutěže se zúčastnilo 15 družstev celého okresu. Naše družstva se umístila na druhém a sedmém místě. p1010929.jpg

Soutěž mladých hasičů - Veltěže

Na první podzimní soutěž v roce 2011 vyrazili 3.9. mladí hasiči do Veltěž na memoriál J. Kačírka. Soutěžilo se v požárním útoku v kategorii mladších i starších žáků. Naši starší žáci ve své kategorii zvítězili a mladší žáci obsadili druhé místo.velteze_3.9.2011_093.jpg  fotogalerie zde

Netradiční hasičská soutěž-Krupá

Dne 8.8. jsme se zúčastnili netradiční soutěže v požárním sportu v Krupé. Muži soutěž vyhráli a družstvo žen skončilo na 2. místě. krupa.jpg

Hasičský den pro táborníky TJ Sokolu Domoušice

Spousta zajímavých soutěží a her s hasičskou tematikou jsme připravili pro táborníky sokolu Domoušice na stanovém táboře v Děčích.   foto zde

Soutěž PLAMEN 2011- krajské kolo

Ve dnech 18.6. a 19.6. se mladí hasiči vydali reprezentovat okres louny na krajské kolo hry Plamen do Varnsdorfu. V krajském kole změřili síly se sedmi zástupci okresů Ústeckého kraje na atletickém stadionu Slovanu Varnsdorf. Mladí hasiči podali velmi dobré výkony, ve všech disciplýnách si vylepšily své časové maximum, ale bohužel při tom také udělali několik technických chyb, které je posunuly vždy mimálně o dvě místa v pořadí. Nejvíce mohli litovat pokaženého nástřiku v požárním útoku, ale nakonec dopadlo vše jak si všicni toužebně přáli a při závěrečném ceremoniálu se domoušickým mladým hasičům houpali na krku bronzové medaile. Toto umístění je nejlepším výkonem v celé historii mladých hasičů SDH Domoušice.

fotogalerie ZDE

složení bronzového družstva: Beneš Adam, Kraft Dominik, Petrlíková Aneta, Karpíšková Michaela, Vidličková Kristýna, Kříž Petr, Novotný Vojtěch, Karpíšková Eva, Petrlíková Veronika, Vidlička Pavel, Benešová Terezka -náhradnik

Dětský den

Dne 4.6.2011 jsme pořádali dětský den.

Soutěž PLAMEN 2011- okresní kolo

Ve dnech 28.5. a 29.5. se zúčastnili mladí hasiči okresního kola soutěže Plamen konané v Libočanech. Letošního ročníku se zúčastnilo 11 kolektivů starších žáků, 3 kolektivy mladších žáků a 1 kolektiv přípravky. Naši mladí hasiči podali ve všech pěti disciplýnách výkony, na které žádná jiná družstva nestačila. Proto si z Libočan odvezli první místa, jak v kategorii starších, tak i mladších žáků. Doufáme že podobné, nebo ještě lepší výkony předvedou na krajském kole ve Varnsdorfu, kde budou reprezentovat lounský okres.

Okrsková soutěž v požárním sportu na Ročově

Dne 21.5. jsme se zúčastnili okrskového kola v požárním sportu na Ročově. Družstvo mužů se umístilo na 4. místě z osmi družstev a družstvo žen na 2. a 3. místě ze čtyř. Družstvo žen postoupilo do okresního kola, které se bude konat v Telcích.

Soutěž mladých hasičů-Koštice

Dne 14.5.  jeli mladí hasiči otestovat své nabité zkušenosti ze soustředění na soutěž v Košticích. V generálce na hru Plamen si mezi 10 družstvy vybojovali 1. a 5. místo.

Soustředění kolektivu mladých hasičů

Ve dnech 5.5.-8.5.2011 se kolektiv mladých hasičů připravoval na hru Plamen v Újezdě nad Zbečnem. Soustředění bylo spolufinancováno z dotace Ústeckého kraje.      soustredeni.jpg

Pálení čarodějnic
Dne 30.4. proběhlo tradiční pálení čarodějnic. Nevlídné počasí nás donutilo přestěhovat se do sokolovny. Pro děti bylo připraveno spousta her a odměn v podobě sladkostí.

Soutěž mladých hasičů v Libočanech
Dne 16.4.2011 se družstvo mladých hasičů zúčastnilo soutěže v Libočanech. Disciplýny 4x60m, štafeta dvojic a 60m překážek probíhaly dle směrnic Plamenu. Mladí hasiči se umístili na 1. místě z počtu 2 družstev a starší se umístili na 4. místě z počtu 7 družstev.

Soutěž mladých hasičů v Háji u Duchcova
Dne 10.4.2011 vyrazilo družstvo mladých hasičů na 7. ročník  Memoriálu Jaroslava Jaroše do Háje u Duchcova. Bránný závod se stanovišti dle soutěže Plamen, ale také se stanovišti, které byly pro naše mladé hasiče novinkou zvládly velice dobře. Starší žáci se umístili na 6. a  11. místě, a mladší žáci ve své kategorii zvítězili.

Hasičský ples
26.2.2011

Valná hromada

Dne 29.1.2011 jsme pořádali Výroční valnou hromadu. Zúčasntilo se 23 členů a 14 hostů.

Byly předneseny zprávy o činnosti SDH, zpráva velitele JSDH, zpráva o činnosti KMH, zpráva velitele družstva žen, zpráva o hospodaření a revirorů účtů. Proběhla doplňující volba do výboru SDH a přednesen plán činnosti na rok 2011.