14. 5. 2018

13.5.2018

17. kolo IV. tř. sk. B

Velíš - Chotýšany B  7:1 (4:0)

Po vysokém vítězství v Popovicích jsme stejně navázali i v domácím prostředí. Průběh zápasu byl také velice podobný. Dostávali jsme se do spousty šancí a soupeři jsme nedovolili prakticky nic... Už od úvodních minut bylo vidět, že chceme zlomit odpor soupeře rychlou brankou. Z prvních dvou šancí jsme ale nic nevytěžili. Až v 15. minutě byl ve vápně sražen brankářem P. Jiráček a O. Štika z penalty otevřel gólový účet zápasu - 1:0. Za pár minut se pěkně uvolnil V. Ivanov a střelou z úhlu k bližší tyči zvýšil na 2:0! Pak jsme si vytvořili několik velkých šancí, ale žádnou jsme nedokázali proměnit. Ve 35. minutě otřel M. Kocourek svou střelu o tyč chotýšanské branky. Ve 40. minutě se podruhé trefil O. Štika a za pár minut po něm se po rychlém úniku prosadil také D. Toula - poločas 4:0. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, náš tým si tvořil šanci za šancí a bavil diváky. V 55. minutě se znovu prosadil D. Toula, v 60. minutě jsme po rohu hostů pelášili do brejku tři na jednoho a úprk přes celé hřiště zakončil J. Buchal přesnou střelou - 6:0! Náš poslední gól zaznamenal v 70. minutě M. Matějka, který střílel technicky přesně k tyči. V závěru už jsme trochu polevili v bránění a hosté se v 80. minutě dočkali čestného úspěchu.

Rozhodčí: Staško

Branky Velíše: 15. (z pen.) a 40. O. Štika, 20. V. Ivanov, 42. a 55. D. Toula, 60. J. Buchal, 70. M. Matějka

Sestava: M. Štika -  M. Kocourek, R. Jiráček, P. Mach, J. Buchal (ŽK), J. Kolář - J. Kakos, O. Štika, M. Matějka, V. Ivanov (ŽK)  -  P. Jiráček

Střídali:   D. Toula, D. Koten, M. Spurný,  A. Urban