Kněževes - Třebotov 6 : 5 ( 4 : 2 ) 27.9.2015

Podle zápisu o utkání nastoupilo na obou stranách jedenáct hráčů, na hřišti to však vypadalo že si obrany obou mužstev vybírají dovolenou. Nejprve ta z Třebotova - už v desáté minutě to bylo 3 : 0. Potom zase naše obrana, soupeř snížil na 3 : 2 a rázem byl při chuti. Do poločasu naši jeden gól přidali ( i když jich mohlo být mnohem víc ) a tak celkem klidná půle. Druhý poločas byl z naší strany ještě horší. Během dvaceti minut soupeř otočil na 4 : 5 a vypadalo to špatně. Pomohlo nám rychlé vyrovnání a nakonec tři minuty před koncem vítězným gólem Vaška Knotka jsme si zajistili první vítěztví v této sezóně.

Branky: Knotek 3, Novopacký 2, Racocha ml. z penalty

Příští zápas hrajeme v sobotu 3.10. v Rudné. Rudná zatím soutěž vede. Začíná se v 16.00, odjezd od Maštale je v 15.00

Odehrané zápasy

6. kolo

Branky: 46. Janoušek František, 0. Krištůfek Pavel (pen.) - 8. Hlůže Zdeněk, 31. Šíma Jakub, 85. Bouška Přemysl (pen.)

Rozhodčí: Chaloupka Aleš.

Branky: 17. Chvapil Ondřej, 82. Kratochvíl Michal, 88. Maroušek Jiří (pen.) - 83. Beránek Josef

Rozhodčí: Marek Tomáš - Filip Petr, Nezhyba Milan.

Branky: 2. Beran Jiří, 6. Beran Jiří, 20. Kubát Michal

Rozhodčí: Bartoš Petr.

Branky: 69. Moni Martin - 67. Zachař Petr

Rozhodčí: Novotný Patrik.

Branky: 5. Knotek Václav, 25. Racocha Tomáš, 13. Novopacký Jan, 9. Knotek Václav, 75. Novopacký Jan, 89. Knotek Václav - 73. Krupka Tomáš, 71. Malecký Lukáš, 49. Hanžl Daniel, 15. Krsek Roman, 19. Krsek Roman

Rozhodčí: Kubík Jaromír.

Branky: 28. Klinka Lukáš - 76. Fridrich Ladislav

Rozhodčí: Ouřada Stanislav.

Branky: 57. Šlapák Karel, 80. Šlapák Karel - 11. Karhánek Tomáš

Rozhodčí: Sluka Jaroslav.