Startovní listina 2012
Startovní listina 2012
19.května 2012 - Železný Brod
Průběžně aktualizovaná startovní listina soutěže. Proto neváhejte a zašlete včas přihlášku. Startovní pole je omezeno na 75 účastníků.
Aktualizováno : 17.5.2012 - startovní listina je naplněna. Těm ktěří přijedou bez přihlášení nemůžeme již garantovat startovní místo a oběd !!!
- Jiří Vítek Aero 30 1939
- Petr Šanda Buick Special 1962
- Josef Štěpánek ČZ 175/ 502 1962
- Miroslav Lindr Škoda Felicia 1960
- Ernest Horvath Škoda Felicia 1961
- Miroslav Kohout Tatran 125 S 1965
- Pavel Štechr ČZ 175/477 1970
- Stanislav Kopal Škoda 100 L 1975
- Libor Tiler Škoda 1000 MBX 1967
- Lukáš Kozelka Velorex 16/350 1969
- Petr Kozelka Tatra 30 1931
- Jiří Rydval Tatran 125 S 1966
- Iveta Daníčková Škoda Octavia 1961
- Jan Holešínský Jawa 350 VB 1980
- Roman Rameš Jawa-ČZ 250/353+PAv 1956
- Jiří Pálich ČZ 175/477 1970
- Zdena Khimlová Škoda 110R 1972
- Pavel Borůvka BMW R71 1938
- Vojta Palič ČZ 175 Standard 1936
- Josef Janeček Jawa 250 Special 1937
- Radek Janeček Jawa 250 Pérák 1948
- Ladislav Bareš Škoda Popular 1938
- Pavel Pochop Jawa 350/12 Pérák 1952
- Josef Čermák Hillman Minx deLuxe Salon 1959
- Rudolf Haupt Jawa-ČZ 250 1958
- Miroslav Záruba Jawa 250 Pérák 1950
- Jiří Filipovský Simca Aronde 1300DeLuxe 1957
- Radek kubíček Fiat 127A 1976
- Marie Hudská Škoda 1000 MB 1968
- Jan Novotný Škoda 1000 MB 1968
- Eduard Feifer Harley Davidson WLC750 1942
- Miloš Kozderka Jawa-ČZ 175/ 356 1959
- Viktor Payer Jawa 250/11 Pérák 1948
- Michal Kapička Jawa 500/01 OHC 1953
- Jaroslav Tyl Jawa 500/02 OHC 1957
- David Schmidt Brough Superior SS80 1937
- Jan Kubec Triumpf Spitfare 1500 1978
- Vladimír Vintera Škoda Felicia 1961
- Ladislav Pavlata Škoda Sedan 1200 1958
- Miroslav Fischer Jawa 250/11 ČSLA 1948
- Zdeněk Hejzlar Škoda Felicia 1961
- Jaroslav Kůrka ml. Škoda Octavia 1963
- Jaroslav Kůrka st. Škoda 1202 STW 1966
- Jaroslav Vala Škoda Octavia Combi 1970
- Jaroslav Hušek Škoda 450 1958
- Jiří Ott Škoda 1202 STW 1969
- Jiří Hambálek Škoda Octavia Super 1962
- Jaroslav Hejral Dněpr K750 1963
- Jiří Bárta Škoda Felicia 1961
- Josef Kubeš Škoda 100L 1974
- Jiří Dědek Jawa - ČZ 250 1958
- Miloš Drahokoupil Fiat 850 Coupé MKIII 1971
- Martin Svoboda Jawa 250/590 1969
- Heinz Effenberger Škoda Octavia 1963
- Jaroslav Morc Škoda 450 1959
- Ivan Pavlata Velorex 16/350 1968
- Vratislav Srb Austin Healey 1961
- Karel Rešl Škoda Felicia 1961
- Jaroslav Jarý ČZ 150 C 1951
- Jan Lamper Fiat 128 Coupe 1970
- Jiří Vítek Jaguar XJS 1980
- Milan Mužila Renault 8 1967
- Ing.Pavel Bohuslav Buick 1972
- Luboš Hušek Citroen DS21 1972
- Martin Novotný Fiat Siata Spring 1968
- Martin Steiner M72 1952
- Petr Dvořák VW Brouk Ostrermann 1973
- Martin Loubek Velorex 16/350 1965
- Josef Loubek Velorex 16/175 1963
- Martin Jandík Porsche 924 1980
- MVDr.Karel Hrnčiřík MG TD II 1953
- Jana Čepičková Velorex 16/175 1963
- Michal Chomat Jawa 350 Californian 1973
- Tomáš Kysela JAwa Pérák 250 1948
- Pavel Choteboř Triumpf TR6 1974
- Rudolf Dohnal Tatra 57B 1946
- Vratislav Souček MG A 1959
- Tomáš Smutný Fiat 850 1968
- Roman Knížek Fiat 600 D 1959
- Richard Mokošín Škoda 100 1971
- Roman Charvát Čezeta 502 + Pav 1963
- Jan Hlásek Panonia + side 1961
- Jiří Pavlata Lade 1200 1973
- Václav Smutný ČZ 175 Special 1938
- Jaroslav Ostrý Praga 500 BD 1929
- Miloslav Klinger Jawa 250/11 Pérák 1948