Startovní listina 2011
Startovní listina 2011
21.května 2011 - Železný Brod
Průběžně aktualizovaná startovní listina soutěže. Proto neváhejte a zašlete včas přihlášku. Startovní pole je omezeno na 60 účastníků. Pořadatelé se rozhodli přidat ješte dalších 15 startovních míst.
Aktualizováno : 26.4.2011 - Startovka je zaplněna
- Jiří Vítek Aero30 1934 A
- Iveta Daníčková Škoda Octavia 985 1961 A
- Jan Holešínský Jawa 350 1988 M
- Alexander Muller Volha GAZ 21M 1965 A
- Roman Rameš Jawa-ČZ 250 1958 M
- Jan Úředníček Tatra 87 1945 A
- Zdeněk Andrš Opel Olympia 1961 A
- Libor Tiler Škoda 1000MBX 1967 A
- Marcel Tiler Škoda 130 Rapid 1985 A
- Monika Tilerová Škoda 120 GLS 1980 A
- Josef Janeček Škoda 110 L 1970 A
- Radek Janeček Jawa 250 Pérák 1948 M
- Jiří Filipovský Triumph Spitfare 1500 1978 A
- Pavel Štěpán MG Midget Mk II 1965 A
- Adriana Svárovská ČZ 125A 1945 M
- Miroslav Krejsa MG Migdet 1933 A
- Martin Jíša MG Midget MK II 1965 A
- Josef Štěpánek Čezeta 175/502 1962 M
- Stanislav Kopal Škoda 110 L 1975 A
- Ondřej Fischer Jawa 350/360 vojenská 1965 M
- Ing.Martin Beran Škoda 110 R 1979 A
- Ing.Pavel Bohuslav Ford A 1930 A
- Vladislav Krčmář Škoda Felicia 1960 A
- Jaroslav Kůrka Škoda Octavia 1960 A
- Alice Vacardová Škoda 1000 MB 1968 A
- Ingo Schmid Tatra 12 1926 A
- Miroslav Kohout Tatran 125 S 1965 M
- Jaroslav Tyl Jawa 500 OHC 1957 M
- Michal Kapička Praga 500 BD 1929 M
- David Schmidt Brough Superior 1937 M
- Miloš Kozderka Jawa-ČZ 175 1958 M
- Rudolf Haupt Jawa-ČZ 250 1958 M
- Viktor Payer Jawa 250/11 Pérák 1949 M
- Miroslav Havlíček Jawa 350 1967 M
- Jiří Kukeně Jawa 250 1960 M
- Petr Preussler Škoda Felicia 1960 A
- Ivana Vacardová Tatra 57A 1937 A
- Miroslav Lindr Škoda Felicia 1960 A
- Ernest Horvath Škoda Felicia 1961 A
- Václav Smutný ČZ 175 Special 1937 M
- Jiří Ott ČZ 175 / 502 Skútr 1962 M
- Jiří Dědek Jawa-ČZ 250 1957 M
- Jiří Rydval Tatran 125S 1966 M
- Jiří Prokop ČZ 175 Speciál 1937 M
- Vladimír Vintera Škoda Felicia 1961 A
- Ing.Jiří Bláha Tatra 603 1967 A
- Ondřej Nováček Škoda Octavia 1963 A
- Jiří Pálich ČZ 175/477 1970 M
- Martin Drmla BSA 500 S29 1929 M
- Radislav Drmla FN 350 M70 1929 M
- Vojta Palič ČZ 175 Standard 1936 M
- Jaroslav Hušek Škoda 450 1958 A
- Radek Kubíček Fiat 127A 1976 A
- Pavel Boruvka BMW R71 1938 M
- Zdeněk Lipš Austin Healey Sprite 1958 A
- Marie Hudská Škoda 1000 MB 1968 A
- Jan Lamper Fiat 124 Spider 1978 A
- Jiří Vítek Toyota MR2 1983 A
- Petr Šanda Škoda 1201 STW 1957 A
- MUDr.Martin Machura Praga Picolo 1931 A
- Petr Vejskal Hillman Minx 3B 1960 A
- Josef Kubeš Škoda 100 L 1970 A
- Zdeněk Coufal VAZ 2101 1975 A
- Štěpán Getsko VAZ 2103 1977 A
- Zdeněk Hejzlar Škoda Felicia 1961 A
- Petr Hojak Jawa 250 Pérák 1954 M
- Miloslav Hájek Jawa 350 Pérák 1952 M
- Jaroslav Ostrý Praga 500 BD 1930 M
- Milan Martinka Jawa-ČZ 250+PAv 1960 M
- Vladimír Černý ČZ 250/471 1974 M
- Jiří Bárta Škoda Felicia 1961 A
- Luboš Hušek Citroen DS 1972 A
- Stanislav Šota Triumph Spitfare MK2 1965 A
- Miroslav Záruba Jawa 250 Pérák 1950 M
- Rudolf Dohnal Tatra 57 B 1946 A
- Jiří Kremenik ml ČZ 125T 1948 M
- Jiří Kremenik st. Jawa 250 Pérák 1952 M
- Josef Jarý ČZ 150C 1952 M
- Marek Stránský MG Coupé A 1957 A
- Petr Kozelka Tatra 30 1931 A
- Lukáš Kozelka Velorex 350/16 1969 M
- Zdeněk Hetzendorf Jawa 350/634 VB 1975 M
- Pavel Král Tatra 603 1968 A
- Zdeněk Drahokoupil Motom 48 GG 1956 M
- Petr Dvořák VW Brouk 1973 A
Těm kteří přijedou a nejsou přihlášeni nemůžeme garantovat startovní místo a oběd.