Výsledky
Od roku 2006 pořádáme soutěž historických vozidel " Pojizeřím a Železnobrodskem"
Pořadatelé - AMK Železný Brod a ČZ Veterán Team Huntířov, děkují všem sponzorům akce a zejména firmě Detesk za zajištění cen pro všechny zúčastněné a poskytnuté zázemí pro pořadatele, městu Železný Brod za vyřízení všech organizačních požadavků a poskytnutí drobných dárků, Sklu BURSA za drobné upomínkové předměty,TJ Sokolu Huntířov za zázemí a přípravu oběda pro startující a pořadatele.
Zároveň děkujeme všem, kdo nám se zajištěním zdárného průběhu během celé akce pomáhali.
Výsledky celkově
16.ročník - 20.května 2023
MOTO | AUTO |
1. Miroslav Záruba - Jawa 250 Pérák | 1. Michal Tiler - Škoda 110R |
2. Jan Lank - Velorex 16/350 | 2. David Šulc - Škoda Favorit |
3. Pavel Brož - ČZ 175/502 |
3. Szuh Martin - ŠKODA 110L |
Celkový počet startujících : 74
Fotky z této akce budete moci prohlédnout zde : https://eu.zonerama.com/milab
MOTO | AUTO |
1. Jan Lank - Jawa 250Pérák - 1950 | 1.Michal Tiler - Škoda 1100MBX - 1966 |
2. Pavel Brož - ČZ 175/502 - 1961 | 2. Miroslav Mlejnek - Škoda Spartak - 1956 |
3. Miroslav Záruba - Jawa 250Pérák - 1950 |
3. Jakub Kubíček - Fiat 124Spider - 1973 |
Celkový počet startujících : 67
MOTO | AUTO |
1. Michal Tiler - Simson S50 - 1989 | 1.Libor Tiler - Škoda 120L - 1987 |
2. Jan Lank - Velorex 350/16 - 1950 | 2. Václav Šikola - VW Brouk 1302 - 1971 |
3. Ondřej Lank - Jawa 250 - 1959 |
3. Lukáš Kozelka - Wartburg 311 - 1962 |
MOTO | AUTO |
1. Jan Lank - Jawa 250 Pérák - 1950 | 1.Libor Tiler - Škoda 1100MBX - 1968 |
2. Miroslav Záruba - Jawa 250 Pérák - 1950 | 2. Vojta Vajdik - Škoda 110 R - 1980 |
3. Jiří Pálich - ČZ175/477 - 1970 |
3. Tereza Havrdová - Škoda Octavia - 1961 |
MOTO | AUTO |
1. Miroslav Záruba - Jawa 250 Pérák - 1950 | 1.Radek Kubíček - Fiat124 Spider - 1973 |
2. Jan Lank - Velorex 16/350 - 1966 | 2. Ladislav Hudský - Škoda 1000MB - 1968 |
3. Ivan Pavlata - Velorex 16/350 - 1969 |
3. Josef Šulc - Škoda 100L - 1972 |
Foto 2017: http://automechanik.rajce.idnes.cz/Pojizerim_a_Zeleznobrodskem_2017/
MOTO | AUTO |
1. Jan Lank - Velorex 16/350 - 1966 | 1. Libor Tiler - ŠKODA 1000MBX - 1964 |
2. Václav Smutný - ČZ 250 - 1938 | 2. Miloslav Klinger st - Trabant 601 - 1979 |
3. Pavel Toulec - BMW R51 - 1939 |
3. Luboš Hušek - citroen DS21 - 1972 |
MOTO | AUTO |
1. Pavel Kubíček - Yamaha 400XC - 1972 | 1. Luboš Hušek - Citroen DS21 - 1972 |
2. Josef Štěpánek - ČZ 175/502 - 1962 | 2. Libor Tiler - Škoda 1000 MBX - 1968 |
3. Jiří Pálich - ČZ 175/477 - 1977 | 3. Jan Holešínský - Lada 1500VB - 1978 |
Celkový počet startujících : 86
MOTO
|
AUTO
|
1. Pavel Toulec - Calthorpe 1933
|
1. Libor Tiler - Škoda 1000 MBX - 1968
|
2. Jan Wohlmuth - Jawa 500 OHC - 1956
|
2. Jiří Ott - Škoda 1202 STW - 1968
|
3. Josef Štěpánek - ČZ 175/502 - 1962
|
3. Luboš Hušek - Citroen DS21 - 1972
|
MOTO
|
AUTO
|
1. Miroslav Záruba - Jawa 250 Pérák 1958
|
1. Ladislav Pavlata - Škoda Sedan
|
2. Miroslav Kohout - Tatran 125S - 1963
|
2. Miroslav Mlejnek - Škoda 440 Spartak - 1956
|
3. Martin Loubek - Velorex 350/16 - 1969
|
3. Marcel Tiler - Škoda 110R - 1972
|
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Ladislav Pavlata - Škoda Sedan
MOTO
|
AUTO
|
1. Vojta Palič - ČZ 175 Special
|
1. Ladislav Pavlata - Škoda Sedan
|
2. Roman Rameš - Jawa 250+PAv41
|
2. Jiří Ott - Škoda 1201 STW
|
3. Jan Hlásek - Panonina
|
3. Jaroslav Hušek - Škoda 1000MB
|
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Luboš Hušek - Citroen DS
MOTO
|
AUTO
|
1. Petr Chaura - BMW
|
1. Luboš Hušek - Citroen DS
|
2. Miroslav Kohout - Tatran 125
|
2. Libor Tiler - Škoda 1000MBX - 1966
|
3. Ondřej Fišer - Jawa 350
|
3. Petr ŠANDA - Škoda 1201STW -1957
|
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Martin Jíša, MG Migdet
Kategorie
MOTO
|
AUTO
|
1. Josef Štěpánek - ČZ 175/502 Skútr
|
1. Martin Jíša - MG Migdet
|
2. Jaroslav Hejral - Dněpr 750
|
2. Radek Kubíček - Fiat 127 A
|
3. Jiří Prokop - ČZ 175 Speciál
|
3. Jiří Filipovský - Triumph Spitfare
|
AUTO - Jan Kubec - Triuph Spitfare
4.ročník - 23.května 2009
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : Miroslav Kohout, Tatran 125 S
MOTO
|
AUTO
|
1. Miroslav Kohout - Tatran 125S
|
1. Jan Kubec - Triumph Spitfare
|
2. Ing.Jiří Dědek - ČZ 250 Sport
|
2. Jan Lamper - Fiat 124 Spider
|
3. Pavel Borůvka - BMW R71
|
3. Libor Tiler - Škoda 1000 MBX
|
AUTO - Jan Kubec - Triuph Spitfare
MOTO
|
AUTO
|
1. Jaroslav Hejral - Dněpr K750+side
|
1. Jiří Filipovský - Triumpf Spitfire
|
2. Miroslav Kohout - Tatran 125 S
|
2. Libor Tiler - Škoda 1000 MBX
|
3. Václav Smutný - Velorex 350/16
|
3. Milan Bumba - VW 1200 Brouk
|
AUTO - Ing.Pavel Bohuslav - Ford A
MOTO
|
AUTO
|
1. Luboš Hušek - Jawa350+side
|
1. Jiří Zlámal - Š 1000 MBX
|
2. Rudolf Šrámek - Jawa 500 OHC
|
2. Jaromír Blažek - Fiat X1/9
|
3. Luboš Havrda - ČZ 125A
|
3. Petr Vejskal - Hilman Minx
|