Sezóna 1990
Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. A
1. | MS DP Brno | 14 | 13 | 1 | 110 | 16 | 26 |
2. | Sokol Bedřichov | 14 | 9 | 5 | 66 | 60 | 18 |
3. | Slávia Kroměříž | 14 | 8 | 6 | 73 | 53 | 16 |
4. | Sokol Obřany | 14 | 7 | 7 | 58 | 68 | 14 |
5. | Sokol Prostějov | 14 | 7 | 7 | 55 | 71 | 14 |
6. | RH Jihlava | 14 | 7 | 7 | 62 | 64 | 14 |
7. | BOPO Třebíč | 14 | 3 | 11 | 36 | 90 | 6 |
8. | Sokol Stařeč | 14 | 2 | 12 | 44 | 82 | 4 |
Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. B
1. | Žďár nad Sázavou | 14 | 13 | 1 | 90 | 36 | 26 |
2. | Bonart Modřice | 14 | 12 | 2 | 89 | 37 | 24 |
3. | TJ Pávov | 14 | 8 | 6 | 68 | 58 | 16 |
4. | Slavoj Všetuly | 14 | 7 | 7 | 64 | 62 | 14 |
5. | TJ Sokol Slavkov | 14 | 6 | 8 | 62 | 64 | 12 |
6. | TJ Rájec-Jestřebí | 14 | 5 | 9 | 65 | 61 | 10 |
7. | Sokol Bzenec | 14 | 4 | 10 | 51 | 75 | 8 |
8. | TJ Sokol Vlčnov | 14 | 1 | 13 | 16 | 110 | 4 |
***
Sezóna 1991
Finálová část:
Bedřichov - Prostějov 5:3
Kroměříž - Žďár 5:4
o 3. místo:
Žďár - Prostějov 5:2
Finále:
Bedřichov - Kroměříž 5:1
1. Sokol Bedřichov
2. TJ Slávia Plastika Kroměříž
3. SKP Žďár nad Sázavou
4. SK Nohejbal Prostějov
***
Sezóna 1992
Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. A
1. | Sokol Obřany | 14 | 13 | 1 | 67 | 35 | 26 |
2. | Žďár nad Sázavou | 14 | 12 | 2 | 64 | 33 | 24 |
3. | Sokol Bedřichov | 14 | 9 | 5 | 55 | 42 | 18 |
4. | SKP Jihlava | 14 | 7 | 7 | 52 | 49 | 14 |
5. | Bonart Modřice | 14 | 6 | 8 | 45 | 56 | 12 |
6. | TJ Pávov | 14 | 4 | 10 | 37 | 62 | 8 |
7. | BOPO Třebíč | 14 | 3 | 11 | 39 | 61 | 6 |
8. | Sokol Stařeč | 14 | 2 | 12 | 42 | 63 | 4 |
Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. B
1. | Prostějov | 10 | 9 | 1 | 49 | 10 | 18 |
2. | Kroměříž | 10 | 8 | 2 | 45 | 20 | 16 |
3. | Přerov | 10 | 5 | 5 | 38 | 37 | 10 |
4. | Všetuly | 10 | 4 | 6 | 31 | 39 | 8 |
5. | Slavkov | 10 | 2 | 8 | 22 | 45 | 4 |
6. | Vlčnov | 10 | 2 | 8 | 21 | 45 | 4 |
Finále 1992:
NK Prostějov - SKP Žďár 5:4
TJ Sokol Obřany - NK Kroměříž 5:1
o 3. místo:
Kroměříž - Žďár 5:0
Finále:
TJ Sokol Obřany - NK Prostějov 5:4
***
Sezóna 1993
Jihomoravský oblastní přebor družstev, skupina "A"
1. | Sokol Bedřichov | 12 | 12 | 0 | 60 | 10 | 24 |
2. | Bonart Modřice | 12 | 9 | 3 | 48 | 25 | 18 |
3. | SKP Žďár nad Sázavou | 12 | 8 | 4 | 44 | 30 | 16 |
4. | Sokol Pávov | 12 | 6 | 6 | 46 | 38 | 12 |
5. | BOPO Třebíč | 12 | 5 | 7 | 36 | 40 | 10 |
6. | Sokol stařeč | 12 | 2 | 10 | 19 | 51 | 4 |
7. | TJ Rohozec | 12 | 0 | 12 | 1 | 60 | 0 |
Jihomoravský oblastní přebor družstev, skupina "B"
1. | Bajda Kroměříž | 10 | 9 | 1 | 47 | 18 | 18 |
2. | Slavoj Všetuly | 10 | 7 | 3 | 43 | 34 | 14 |
3. | TJ Sokol Tři Dvory | 10 | 6 | 4 | 42 | 36 | 12 |
4. | SKP Přerov | 10 | 4 | 6 | 24 | 39 | 8 |
5. | TJ Sokol Vlčnov | 10 | 2 | 8 | 25 | 39 | 4 |
6. | TJ Sokol Slavkov | 10 | 2 | 8 | 29 | 45 | 4 |
Finále:
Bedřichov -Všetuly 5:0
Kroměříž - Modřice 2:5
o 3. místo:
Kroměříž - Všetuly 5:0
Bedřichov - Modřice 5:1
***
Sezóna 1994
Jihomoravský oblastní přebor družstev, skupina "A"
Konečná tabulka | skóre | |||||||||||||||||
1. | SKP Žďár nad Sázavou | 57:22 | 22 bodů | |||||||||||||||
2. | NK - 94 Vyškov | 53:28 | 18 | |||||||||||||||
3. | SKP Jihlava | 45:37 | 13 (-1 bod za kontumaci) | |||||||||||||||
4. | ATV Pávov Bedřichov | 45:43 | 10 | |||||||||||||||
5. | Tatran Kohoutovice Brno | 32:40 | 10 | |||||||||||||||
6. | TJ Bopo Třebíč | 30:54 | 6 | |||||||||||||||
7. | TJ Sokol Slavkov | 19:57 | 3 (-1 bod za kontumaci) |
Finále jihomoravského oblastního přeboru
SKP Žďár nad Sázavou | - SPS Přerov B | 5:3 |
NK Bajda Kroměříž | - NK - 94 Vyškov | 5:3 |
o 3. místo: | NK - 94 Vyškov | - SPS Přerov B | 5:0 |
o 1. místo: | NK Bajda Kroměříž | - SKP Žďár nad Sázavou | 5:2 |
Konečné pořadí (vítěz postoupil do kvalifikace o postup do II. nohejbalové ligy)
1. NK Bajda Kroměříž | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. SKP Žďár nad Sázavou | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. NK - 94 Vyškov | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. SPS Přerov B *** Sezóna 1995 Jihomoravský oblastní přebor družstev, skupina "B"
Finále jihomoravského oblastního přeboru
Konečné pořadí (vítěz postoupil do kvalifikace o postup do II. nohejbalové ligy)
*** |
Sezóna 1996
Jihomoravský oblastní přebor družstev, skupina "C"
Konečná tabulka | skóre | |||||||||||||||||
1. | NK Šumperk "B" | 74:46 | 26 bodů | |||||||||||||||
2. | NK - 94 Rostex Vyškov | 70:39 | 24 | |||||||||||||||
3. | TJ Sigma Hranice | 60:57 | 20 | |||||||||||||||
4. | TJ Sokol Tři Dvory | 52:63 | 10 | |||||||||||||||
5. | SKP Přerov | 29:80 | 0 |
Finále jihomoravského oblastního přeboru
a) | SKP Jihlava | : KSK Vlčnov | 3:2 |
b) | NK Bajda Kroměříž | : NK - 94 Rostex Vyškov | 0:3 |
c) | NK Šumperk "B" | : Tatran Kohoutovice | 3:2 |
vítězové a), b): | SKP Jihlava | : NK - 94 Rostex Vyškov | 1:3 |
vítězové c), a): | NK Šumperk "B" | : SKP Jihlava | 3:2 |
vítězové b), c): | NK - 94 Rostex Vyškov | : NK Šumperk "B" | 3:2 |
Konečné pořadí (vítěz postoupil do II. nohejbalové ligy)
1. NK - 94 Rostex Vyškov |
2. NK Šumperk "B" |
3. SKP Jihlava
|
Sezóna 1999
Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. A
1. | Žďár nad sázavou |
2. | TJ Útěchov |
3. | NK Šumperk B |
4. | Sokol Prostějov |
5. | NK Třebíč |
6. | Tři Dvory |
7. | NK Mohelnice |
8. | Vyškov |
Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. B
1. | NK Vsetín |
2. | Bajda kroměříž |
3. | Vlčnov |
4. | Všetuly |
5. | Femax Hranice |
6. | Otrokovice |
7. | Němčice n H. |
8. | SK Přerov |
9. | Sokol Bzenec |
***
Sezóna 2000
Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. Jih
1. | TJ Útěchov |
2. | Sokol Prostějov |
3. | Bajda Kroměříž |
4. | KSK Vlčnov |
5. | NK Dolly Otrokovice |
6. | St. stroje Němčice |
7. | TJ BOPO Třebíč |
Mimo soutěž startovalo v ve skupině jih družstvo Rosco Budapešť!
Jihomoravský oblastní přebor družstev sk. Sever
1. | NK Šumperk |
2. | NK Vsetín |
3. | Slavoj Všetuly |
4. | Sokol Tři Dvory |
5. | TJ MEZ Mohelnice |
6. | NK Femax Hranice |
7. | SKP Přerov |
Finále :
1. | TJ Útěchov |
2. | NK Vsetín |
3.-4. | NK Šumperk |
3.-4. | Sokol Prostějov |
***
Sezóna 2001
Jihomoravský krajský přebor družstev sk. A
1. | TJ Útěchov |
2. | Sokol Tři Dvory |
3. | NK Šumperk |
4. | Strojírny Přerov |
5. | NK Mohelnice |
6. | NK Zábřeh |
Jihomoravský krajský přebor družstev sk. B
1. | Sokol Modřice B |
2. | Sokol Prostějov |
3. | TJ Útěchov B |
4. | Bystřice nad Pernštejnem |
5. | St. str. Němčice |
Jihomoravský krajský přebor družstev sk. C
1. | NK Vsetín |
2. | Bajda Kroměříž |
3. | KSK Vlčnov |
4. | Slavoj všetuly |
5. | NK Otrokovice |
***
Sezóna 2002
Jihomoravský krajský přebor družstev sk. A
1. | TJ Útěchov A | 20 | 18 | 1 | 1 | 117 | 39 | 37 |
2. | Sokol Modřice B | 20 | 16 | 0 | 4 | 109 | 59 | 32 |
3. | TJ Útěchov B | 20 | 11 | 1 | 8 | 88 | 86 | 23 |
4. | Dolní Loučky | 20 | 7 | 2 | 11 | 77 | 95 | 16 |
5. | Bystřice nad Pernštejnem | 20 | 2 | 2 | 16 | 55 | 110 | 6 |
6. | Holubice | 20 | 2 | 2 | 16 | 54 | 110 | 6 |
Sk.B
1. | NK Vsetín | 38 |
2. | Bajda Kroměříž | 34 |
3. | SKS Vlčnov | 23 |
4. | Valašské Meziříčí | 13 |
5. | Dolly Otrokovice | 11 |
6. | Němčice na Hané | 1 |
***
Sezóna 2006
Jihomoravský krajský přebor družstev
1. | TJ Sokol Jaroměřice nad Rokytnou | |
2. | NK Dolní Loučky | |
3. | TJ Útěchov | |
4. | NK 94 Vyškov B | |
5. | TJ Sokol SDS Exmost Modřice C |
***
Sezóna 2007
Jihomoravský krajský přebor družstev
1. | NK Holubice | |
2. | SKUNK Unkovice | |
3. | TJ Sokol Modřice C | |
4. | NK 94 Orel Vyškov B | |
5. | TJ Útěchov | |
6. | TJ Slavkov |
*****
sezóna 2008:
1. | NK Holubice | 10 | 6 | 3 | 1 | 51 | : | 18 | 15 |
2. | SK Skunk Unkovice | 10 | 5 | 5 | 0 | 55 | : | 36 | 15 |
3. | NK Orel Vyškov B | 10 | 4 | 2 | 4 | 40 | : | 43 | 10 |
4. | TJ Sokol SDS Exmost Modřice C | 10 | 4 | 1 | 5 | 40 | : | 47 | 9 |
5. | TJ Útěchov | 10 | 4 | 0 | 6 | 32 | : | 42 | 8 |
6. | NK Sokol Slavkov | 10 | 1 | 1 | 8 | 23 | : | 55 |
3 |
*****
sezóna 2011:
1. NK R.U.M. Holubice
2. TJ Útěchov
3. Sokol Modřice C
4. Sokol Modřice dorost
5. TJ Vyškov
sezóna 2015:
Konečná tabulka
1. TJ Sokol SDS EXMOST Modřice C |
2. NK R.U.M. Holubice B |
3. NK Pivovar Slavkov |
4. NK START Jevišovka |
sezóna 2016:
1. NK R.U.M. Holubice "B"
2. MNK SDS EXMOST Modřice "C"
3. NK R.U.M. Holubice "C"
4. NK START Jevišovka
5. MNK SDS EXMOST Modřice dorost soutěž nedokončil
sezóna 2017:
Konečné pořadí:
- Modřice dorost
- Modřice "C"
- Holubice "B"
- Holubice "C"
- Jevišovka