Okresní soutěž 2024
pořadí | tým | zápasy | výhry | prohry | skóre | body |
-. | SK Nohejbal Hlavenec "B" | |||||
-. | NK Obruby | |||||
-. | NK Bradlec "B" | |||||
-. | SA Kolomuty | |||||
-. | NK Boseň | |||||
-. | Nohejbal Čechie Čejetice | |||||
-. | NK Sudovo Hlavno |
Hrací den je úterý.
(SA Kolomuty a NK Obruby mají pro svá domácí utkání má hrací den čtvrtek.)
1.kolo (23.-25.04. od 16:30 hod.)
NK Obruby -:- volno
NK Sudovo Hlavno -:- NK Bradlec „B“
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- Čechia Čejetice
SA Kolomuty -:- NK Boseň
2.kolo (30.04. od 16:30 hod.)
NK Bradlec „B“ -:- NK Obruby
volno -:- NK Sudovo Hlavno
NK Boseň -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
Čechia Čejetice -:- SA Kolomuty
3.kolo (07.-09.05. od 16:30 hod.)
NK Obruby -:- Čechia Čejetice
NK Sudovo Hlavno -:- NK Boseň
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- volno
SA Kolomuty -:- NK Bradlec „B“
4.kolo (14.05. od 16:30 hod.)
NK Boseň -:- NK Obruby
Čechia Čejetice -:- NK Sudovo Hlavno
NK Bradlec „B“ -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
volno -:- SA Kolomuty
5.kolo (21.-23.05. od 16:30 hod.)
NK Obruby -:- SA Kolomuty
NK Sudovo Hlavno -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
NK Boseň -:- volno
Čechia Čejetice -:- NK Bradlec „B“
6.kolo (28.-30.05. od 16:30 hod.)
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- NK Obruby
SA Kolomuty -:- NK Sudovo Hlavno
NK Bradlec „B“ -:- NK Boseň
volno -:- Čechia Čejetice
7.kolo (04.-06.06. od 16:30 hod.)
NK Obruby -:- NK Sudovo Hlavno
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- SA Kolomuty
NK Boseň -:- Čechia Čejetice
NK Bradlec „B“ -:- volno
8.kolo (11.06. od 16:30 hod.)
volno -:- NK Obruby
NK Bradlec „B“ -:- NK Sudovo Hlavno
Čechia Čejetice -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
NK Boseň -:- SA Kolomuty
9.kolo (18.-20.06. od 16:30 hod.)
NK Obruby -:- NK Bradlec „B“
NK Sudovo Hlavno -:- volno
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- NK Boseň
SA Kolomuty -:- Čechia Čejetice
10.kolo (25.06. od 16:30 hod.)
Čechia Čejetice -:- NK Obruby
NK Boseň -:- S.K. NK Sudovo Hlavno
volno -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
NK Bradlec „B“ -:- SA Kolomuty
11.kolo (27.- 29.08. od 16:30 hod.)
NK Obruby -:- NK Boseň
NK Sudovo Hlavno -:- Čechia Čejetice
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- NK Bradlec „B“
SA Kolomuty -:- volno
12.kolo (03.-05.09. od 16:00 hod.)
SA Kolomuty -:- NK Obruby
S.K. Nohejbal Hlavenec „B“ -:- NK Sudovo Hlavno
volno -:- NK Boseň
NK Bradlec „B“ -:- Čechia Čejetice
13.kolo (10.- 12.09. od 16:00 hod.)
NK Obruby -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
NK Sudovo Hlavno -:- SA Kolomuty
NK Boseň -:- NK Bradlec „B“
Čechia Čejetice -:- volno
14.kolo (17.-19.09. od 16:00 hod.)
NK Sudovo Hlavno -:- NK Obruby
SA Kolomuty -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „B“
Čechia Čejetice -:- NK Boseň
volno -:- NK Bradlec „B“