Okresní přebor 2024
pořadí | tým | zápasy | výhry | prohry | skóre | body |
-. | S.K. Nohejbal Hlavenec "A" | |||||
-. | SK Jizerní Vtelno | |||||
-. | NK Bradlec "A" | |||||
-. | TJ Semčice | |||||
-. | Sokol Libáň | |||||
-. | NK Benátky nad Jizerou | |||||
-. | TJ Sokol Mnichovo Hradiště |
Hrací den je čtvrtek.
(TJ Sokol Mn. Hradiště má pro svá domácí utkání hrací den středu.)
1.kolo (25.04. od 16:30 hod.)
Bradlec „A“ -:- volno
NK Benátky nad Jizerou -:- TJ Sokol Mnichovo Hradiště
TJ Semčice -:- TJ Sokol Libáň
Jizerní Vtelno -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“
2.kolo (01.-02.05. od 16:30 hod.)
TJ Sokol Mnichovo Hradiště -:- Bradlec „A“
volno -:- NK Benátky nad Jizerou
S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- TJ Semčice
TJ Sokol Libáň -:- Jizerní Vtelno
3.kolo (09.05. od 16:30 hod.)
Bradlec „A“ -:- TJ Sokol Libáň
NK Benátky nad Jizerou -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“
TJ Semčice -:- volno
Jizerní Vtelno -:- TJ Sokol Mnichovo Hradiště
4.kolo (15.-16.05. od 16:30 hod.)
S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- Bradlec „A“
TJ Sokol Libáň -:- NK Benátky nad Jizerou
TJ Sokol Mnichovo Hradiště -:- TJ Semčice
volno -:- Jizerní Vtelno
5.kolo (23.05. od 16:30 hod.)
Bradlec „A“ -:- Jizerní Vtelno
NK Benátky nad Jizerou -:- TJ Semčice
S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- volno
TJ Sokol Libáň -:- TJ Sokol Mnichovo Hradiště
6.kolo (29.-30.05. od 16:30 hod.)
TJ Semčice -:- Bradlec „A“
Jizerní Vtelno -:- NK Benátky nad Jizerou
TJ Sokol Mnichovo Hradiště -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“
volno -:- TJ Sokol Libáň
7.kolo (06.06. od 16:30 hod.)
Bradlec „A“ -:- NK Benátky nad Jizerou
TJ Semčice -:- Jizerní Vtelno
S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- TJ Sokol Libáň
TJ Sokol Mnichovo Hradiště -:- volno
8.kolo (12.-13.06. od 16:30 hod.)
volno -:- Bradlec „A“
TJ Sokol Mnichovo Hradiště -:- NK Benátky nad Jizerou
TJ Sokol Libáň -:- TJ Semčice
S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- Jizerní Vtelno
9.kolo (20.06. od 16:30 hod.)
Bradlec „A“ -:- TJ Sokol Mnichovo Hradiště
NK Benátky nad Jizerou -:- volno
TJ Semčice -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“
Jizerní Vtelno -:- TJ Sokol Libáň
10.kolo (26.-27.06. od 16:30 hod.)
TJ Sokol Libáň -:- Bradlec „A“
S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- NK Benátky nad Jizerou
volno -:- TJ Semčice
TJ Sokol Mnichovo Hradiště -:- Jizerní Vtelno
11.kolo (29.08. od 16:30 hod.)
Bradlec „A“ -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“
NK Benátky nad Jizerou -:- TJ Sokol Libáň
TJ Semčice -:- TJ Sokol Mnichovo Hradiště
Jizerní Vtelno -:- volno
12.kolo (04.-05.09. od 16:00 hod.)
Jizerní Vtelno -:- Bradlec „A“
TJ Semčice -:- NK Benátky nad Jizerou
volno -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“
TJ Sokol Mnichovo Hradiště -:- TJ Sokol Libáň
13.kolo (12.09. od 16:00 hod.)
Bradlec „A“ -:- TJ Semčice
NK Benátky nad Jizerou -:- Jizerní Vtelno
S.K. Nohejbal Hlavenec „A“ -:- TJ Sokol Mnichovo Hradiště
TJ Sokol Libáň -:- volno
14.kolo (19.09. od 16:00 hod.)
NK Benátky nad Jizerou -:- Bradlec „A“
Jizerní Vtelno -:- TJ Semčice
TJ Sokol Libáň -:- S.K. Nohejbal Hlavenec „A“
volno -:- TJ Sokol Mnichovo Hradiště