16. Mistrovství Moravy v silovém trojboji - mužů a žen
16. Mistrovství Moravy v silovém trojboji - mužů a žen
Krnov 1.3.2008
12. 6. 2008
Př. | Příjmení, jméno,nar. | T.h. | TJ, klub, oddíl | Dřep | Benč | Tah | Trojboj | W. body | V. T. | kat. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 60 kg | ||||||||||
1. | Šlichta Bronislav/87 | 58,0 | SKST Lednice | 145,0 | 90,0 | 187,5 | 422,5 | 371,88 | III.VT | J |
2. | Tvrdoň Bronislav/71 | 58,4 | TJ Sokol Pohořlice | 145,0 | 102,5 | 150,0 | 397,5 | 347,61 | III.VT | |
- 67,5 kg | ||||||||||
1. | Teplý Pavel/87 | 67,3 | TJ Svitavy | 170,0 | 115,0 | 190,0 | 475,0 | 367,13 | II.VT | J |
2. | Sicha Michal/80 | 67,0 | SKST Lednice | 175,0 | 102,5 | 190,0 | 467,5 | 362,59 | III.VT | |
_. | Planka Jaroslav/68 | 65,7 | TJ Lokomotiva Krnov | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | disq. | bez výk. | M1 |
- 75 kg | ||||||||||
1. | Zámečník Petr/66 | 73,8 | TJ Olympia Zlín | 200,0 | 137,5 | 225,0 | 562,5 | 405,39 | II.VT | M1 |
2. | Brázda Ivo/71 | 74,8 | Sokol Rosice | 205,0 | 115,0 | 200,0 | 520,0 | 371,23 | II.VT | |
- 82,5 kg | ||||||||||
1. | Vincourek František/66 | 80,9 | SK Fenstar Hodějice | 207,5 | 170,0 | 235,0 | 612,5 | 415,21 | I.VT | M1 |
2. | Krayzel Rémy/55 | 79,4 | TJ Sokol Těškovice | 240,0 | 160,0 | 210,0 | 610,0 | 418,46 | II.VT | M2 |
3. | Otava Tomáš/76 | 82,2 | TJ Svitavy | 220,0 | 132,5 | 250,0 | 602,5 | 404,52 | II.VT | |
4. | Novák Libor/66 | 81,6 | TJ Svitavy | 210,0 | 160,0 | 222,5 | 592,5 | 399,58 | II.VT | M1 |
5. | Černý Jiří/68 | 81,9 | Sokol Rosice | 230,0 | 127,5 | 220,0 | 577,5 | 388,60 | II.VT | M1 |
6. | Vizent Libor/84 | 81,9 | TJ Sokol Pohořelice | 190,0 | 130,0 | 235,0 | 555,0 | 373,46 | II.VT | |
7. | Sokolíček Martin/76 | 80,9 | TJ Sokol Těškovice | 190,0 | 127,5 | 215,0 | 532,5 | 360,98 | III.VT | |
8. | Dej Petr/80 | 80,9 | Colbert club SSK Vítkovice | 200,0 | 117,5 | 192,5 | 510,0 | 345,73 | III.VT | |
9. | Fryščok Tomáš/83 | 82,0 | TJ Sokol Těškovice | 190,0 | 125,0 | 180,0 | 495,0 | 331,60 | III.VT | |
- 90 kg | ||||||||||
1. | Greguš Milan/68 | 90,0 | TJ Lokomotiva Krnov | 275,0 | 185,0 | 240,0 | 700,0 | 446,88 | I.VT | M1 |
2. | Čandrla Stanislav/79 | 87,8 | GITA Podivín | 255,0 | 165,0 | 255,0 | 675,0 | 436,52 | I.VT | |
3. | Kučera Zdeněk/73 | 88,5 | TJ Sokol Pohořelice | 260,0 | 160,0 | 232,5 | 652,5 | 420,21 | I.VT | |
4. | Patočka Václav/77 | 86,9 | Sokol Rosice | 255,0 | 145,0 | 220,0 | 620,0 | 403,19 | II.VT | |
_. | Žák Marek/81 | 86,0 | TJ Olympia Zlín | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | disq. | bez výk. | |
- 100 kg | ||||||||||
1. | Jaremczuk Václav/63 | 94,5 | TJ Sokol Těškovice | 250,0 | 182,5 | 285,0 | 717,5 | 447,36 | I.VT | M1 |
2. | Poles Tomáš/80 | 95,8 | TJ Urtica Kopřivnice | 250,0 | 185,0 | 282,5 | 717,5 | 444,63 | I.VT | |
3. | Olejko Jiří/77 | 98,2 | TJ Lokomotiva Krnov | 250,0 | 180,0 | 240,0 | 670,0 | 432,22 | II.VT | |
4. | Navrátil Jan/74 | 99,4 | TJ Lanškroun | 220,0 | 180,0 | 260,0 | 660,0 | 402,67 | II.VT | |
5. | Kantořík Pavel/76 | 99,3 | SK Kuřim | 225,0 | 180,0 | 232,5 | 637,5 | 389,07 | II.VT | |
6. | Pavlovec Antonín/81 | 98,7 | Colbert club SSK Vítkovice | 225,0 | 155,0 | 230,0 | 610,0 | 373,20 | II.VT | |
7. | Pokorný Marek/75 | 95,8 | odd. ST Zbyšov | 220,0 | 120,0 | 215,0 | 555,0 | 343,93 | III.VT | |
8. | Kukula Marek/74 | 94,2 | TJ Sokol Pohořelice | 205,0 | 127,5 | 200,0 | 532,5 | 332,49 | III.VT | |
- 110 kg | ||||||||||
1. | Hejda Miroslav/78 | 105,8 | TJ SK Morava Kroměříž | 290,0 | 180,0 | 290,0 | 760,0 | 452,96 | I.VT | |
2. | Vaněk Petr/71 | 109,6 | TJ Olympia Zlín | 270,0 | 195,0 | 270,0 | 735,0 | 433,06 | I.VT | |
3. | Schmitd Jan/76 | 105,6 | TJ Olympia Zlín | 242,5 | 140,0 | 300,0 | 682,5 | 407,04 | II.VT | |
_. | Pavlán Martin/78 | 100,9 | Colbert club SSK Vitkovice | 165,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | disq. | bez výk. | |
- 125 kg | ||||||||||
1. | Šumbera Martin/80 | 113,0 | Sokol Rosice | 260,0 | 190,0 | 245,0 | 695,0 | 405,81 | II.VT | |
2. | Coufal David/80 | 111,4 | odd. ST Zbyšov | 240,0 | 185,0 | 250,0 | 675,0 | 395,75 | II.VT | |
3. | Havlásek Dušan/72 | 116,8 | Colbert club SSK Vítkovice | 205,0 | 200,0 | 240,0 | 645,0 | 373,52 | II.VT | |
4. | Smolka Jan/74 | 117,9 | TJ SK Morava Kroměříž | 250,0 | 145,0 | 250,0 | 645,0 | 372,42 | II.VT | |
5. | Isaev Todor/68 | 118,8 | odd. ST Zbyšov | 220,0 | 145,0 | 250,0 | 615,0 | 354,42 | III.VT | M1 |
6. | Klvaňa Zbyněk/81 | 112,1 | TJ Zekon Bystřice p. H. | 190,0 | 150,0 | 250,0 | 590,0 | 345,27 | III.VT | |
7. | Konopka Pavel/78 | 113,8 | TJ Sokol Pohořelice | 205,0 | 120,0 | 245,0 | 570,0 | 332,14 | III.VT | |
+ 125 kg | ||||||||||
1. | Mrázek Milan/58 | 134,8 | TJ Sokol Lanžhot | 240,0 | 185,0 | 250,0 | 675,0 | 379,42 | II.VT | M2 |
soutěže se zúčastnilo 41 závodníků
Nejlepší závodníci: | ||||||||||
1. | Hejda Miroslav/78 | 105,8 | TJ SK Morava Kroměříž | 290,0 | 180,0 | 290,0 | 760,0 | 452,96 | I.VT | |
2. | Jaremczuk Václav/63 | 94,5 | TJ Sokol Těškovice | 250,0 | 182,5 | 285,0 | 717,5 | 447,36 | I.VT | M1 |
3. | Greguš Milan/68 | 90,0 | TJ Lokomotiva Krnov | 275,0 | 185,0 | 240,0 | 700,0 | 446,88 | I.VT | M1 |
Hodnocení oddílů: | |||
1. | Sokol Rosice | 34= | 12,9,7,6 |
2. | TJ Olympia Zlín | 29= | 12,9,8,0 |
3. | TJ Sokol Pohořelice | 29= | 9,8,5,4,3 |
4. | TJ Sokol Těškovice | 27= | 12,9,4,2, |
5. | TJ Svitavy | 27= | 12,8,7 |
6. | SKST Lednice | 21= | 12,9 |
7. | TJ Lokomotiva Krnov | 20= | 12,8,0 |
8. | TJ SK Morava Kroměříž | 19= | 12,7 |
9. | odd. ST Zbyšov | 19= | 9,6,4 |
10. | Colbert club SSK Vítkovice | 16= | 8,5,3,0 |
11. | SK Fenstar Hodějice | 12= | 12 |
12. | TJ Sokol Lanžhot | 12= | 12 |
13. | TJ Urtica Kopřivnice | 9= | 9 |
14. | GITA Podivín | 9= | 9 |
15. | TJ Lanškroun | 7= | 7 |
16. | SK Kuřim | 6= | 6 |
17. | TJ Zekon Bystřice p. H. | 5= | 5 |