FK Kolín U14 - FŠ Velký Osek 1 : 5 , poločas 0 : 4

13. 11. 2017

FK Kolín U14  -  FŠ Velký Osek 1 : 5 , poločas 0 : 4

Sestava : Legr , Semenec, Průcha, Krejčí, Šamša, Svoboda Jakub, Žilka, Kopecký, Kalaš, Novák Adam, Meloun . Střídající hráči – Rojt, Čarnogurský, Novák Zd..

Branky: Žilka 2x, Novák Zd. 2x, Novák Adam 1x.

Jako bonus na závěr podzimu jsme odehráli vr čtvrtek 9.11. přátelský zápas proti týmu FK Kolín U14 ( ročník 2004 ) na kolínské umělce.

Jelikož máme dva marody David Kruliš nemoc a Matěj Svoboda zlomená ruka v sádře, tak jsem povolal dva hráče ročníku 2002 na výpomoc, byl by pouze jeden hráč na střídání.

Z pohledu, že jsme v poli měli i 3 hráče ročníku 2005 za mne OK.

Prvních 5 minut měli domácí převahu, my si zvykali na terén, osvětlení a trochu jiný fotbal než od našich soupeřů krajské 1.A třídě.

Po tomto rozkoukání jsme převzali iniciativu, hráli jsme pěkný kombinační fotbal a zaslouženě jsme poločas vyhráli 4:0.

Když měl soupeř míč na kopačkách velmi dobře jsme obsazovali všechny hráče a nedovolili soupeři ohrozit naši branku, krom 3 – 4 střel ze střední vzdálenosti a jednoho závaru po rohu.

Druhý poločas se hrál vyrovnaný fotbal a proto skončil 1:1.

Pochvalu za předvedenou hru si zaslouží všichni hráči.

Fyzicky i fotbalově jsme obstáli, takže za mne spokojenost.