Termíny našich vystoupení
Příspěvky
Termíny akcí 2023
7. 12. 2022
15.1.2023 Dětský krojový ples v Bulharech- ve 14 hodin + Moravská beseda
28.1.2023 Dětský krojový ples ve Velkých Bílovicích - ve 14 h + Moravská beseda
11.2.2023 Krojový ples v Moravském Žižkově - v 19 h- bez účasti, není kolečko na besedu
18.2.2023 - Fašaňk s obchůzkou - sraz u KD ve 14 hodin
26.3.2023 Vynášení Moreny a vítání jara - v 15 h
2.4.2023 Vítání občánků v MŽ v KD v 10,30 - jen zpěváčci
16.4.2022 Beseda pro důchodce v MŽ v KD - v 15 h
22.4.2023 Vystoupení ve Velkých Bílovicích - v 16 h
30.4.2023 Pálení čarodějnic v Agrární v 16 h
26.-28.5.23 Soustřední souboru + CM- Šafránkův mlýn-odjezd autobusem v 15 h z MŽ
4.6.2023 Den dětí 14 h - malé hřiště
11.6.2023 Kraj beze stínu Krumvíř ve 14 h
16.6.2023 Táborák a spaní pod širákem v Agrární 17 h
18.6.2023 Slavnost Božského srdce v kostele 8,45
19.8.2023 Předhodové zpívání na sóle v 19,30
20.8.2023 Hody v Moravském Žižkově- sraz u stárků, účast v průvodě a pak sólo Žižkovjánek
16.9.2023 Den pro dědinu - v 15 h vystoupení - tanečníci + CM Žižkovjánku
29.11.2023 Vánoční tvoření po zkoušce od 17,30 v KD
16.12.2023 Zpívání u vánočního stromu-jarmark od 16 h, vystoupení od 17,30 h
Termíny akcí 2022
9. 9. 2021
12.2.2022 Krojový ples v Moravském Žižkově 19,30-zrušen
26.2.2022 Fašaňkový průvod obcí a následně beseda u cimbálu v KD
3.4.2022 Vynášení Moreny, průvod od KD v MŽ k rybníku
30.4.2022 Pálení čarodějnic od 17 h
20.-22.5.2022 Soustředění pro soubor i CM v Rajnochovicích, odjezd v 15 h z MŽ
19.6.2022 Dětské krojové hody ve Velkých Bílovicích
25.6.2022 Vystoupení na festivalu ve Strážnici, odjezd autobusem v 9 h
26.6.2022 Slavnost Božského srdce v kostele,průvod ke kapli v MŽ-slavnostní kroje
20.8.2022 Předhodové zpívání
21.8.2022 Hody - účast dětí v průvodu + sólo Žižkovjánek
17.9.2022 Den pro dědinu - vystoupení v 16 h na sóle
1.10.2022 Vystoupení v zahradnictví Malinkovič v 10,30, sraz v 10,15 v krojích tam
17.12.2022 Zpívání u vánočního stromu, od 16 h jarmark, od 17,30 vystoupení
Termíny akcí 2021
3. 9. 2021
18.12.2021 Zpívání u vánočního stromu v 17 hodin pro Žižkovjánek, CM a přátele
Termíny akcí 2020
26. 8. 2019
26.1.2020 Krojový ples ve Velkých Bílovicích, sraz tanečníků besedy v 13h, ostatní před 14. h
8.2.2020 Krojový ples v MŽ od 19,30
23.2.2020 Fašaňkový průvod obcí, sraz v 14 h u KD v MŽ
1.3.2020 Vítání občánků na OÚ v MŽ 10,30- CM+některé děti
30.4.2020 Pálení čarodějnic v Agrární - zrušeno kvůli koroně
24.5.2020 Soutěž dětských verbířů v MŽ- 15 h - zrušeno kvůli koroně
19.6.2020 Spaní pod širákem v Agrární v MŽ od 17 h-zrušeno
20.6.2020 Celorepublikové kolo soutěže dětských verbířů v Uh.Hradišti- zrušeno
27.6.2020 Slavnosti ve Strážnici, odjezd autobusem ráno, návrat večer - zrušeno
15.8.2020 Předhodovna v MŽ - vystoupení-zrušeno
16.8.2020 Hody MŽ - účast v průvodu, sólo Žižkovjánek
19.12.2020 Vánoční jarmark a vystoupení - od 16 h
Termíny akcí 2019
19. 2. 2019
27.1.2019 Dětský krojový ples Bulhary v 14 h
23.2.2019 Krojový ples v MŽ v 19 h
3.3.2019 Fašaňkový průvod obcí - sraz v 14 h před KD
30.3.2019 Přehlídka souborů Podluží Dolní Bojanovice-čas bude upřesněn
30.4.2019 Pálení čarodějnic 16,30 přelet na kolách, od 17 h soutěže
17.-19.5.19 Soustředění Nesměř u Velkého Meziříčí
1.6.2019 Soutěž verbířů Hanáckého Slovácka, Velké Pavlovice
8.6.2019 Festival Rohatec, odjezd autobusem
9.6.2019 Dětské krojové hody Velké Bílovice, 14,15 u kostela
21.6.2019 Táborák a spaní pod širákem, od 18 h v Agrární
17.8.2019 Předhodové vystoupení v 20 h
18.8.2019 Hodový průvod, po sóle stárci, sólo děti
listopad Charitativní koncert Velké Pavlovice v 15 h Sokolovna -starší CM
6.12.2019 Vánoční tvoření a schůze spolku-od 16 h v KD v MŽ
21.12.2019 Vánoční jarmark s vystoupením od16 h, vystoupení v 17,30
Termíny akcí 2018
4. 1. 2018
28.1.2018 Dětský krojový ples Bulhary-v 14 h
3.2.2018 Krojový ples Moravský Žižkov 19 h
11.2.2018 Fašaňk v MŽ-sraz v 14 h u KD
17.2.2018 Dětský krojový ples ve Velkých Bílovicích
15.4.2018 Beseda pro důchodce v MŽ v KD-15 h - CM+verbíři,zpěváčci
21.-22.4.2018 Minisoustředění celého souboru i CM v Němčičkách, doprava autobusem, odjezd 21.4. v 7,30 od KD, příjezd okolo 12,00 - 22.4.
30.4.2018 Pálení čarodějnic, v 16,30 přejezd na kolách, od 17 hry
6.5.2018 Vítání občánků - CM+ zpěváčci v 10,30 na obecním úřadě MŽ
27.5.2018 Soutěž dětských verbířů Hanáckého-Slovácka v KD v Šakvicích 15 h
8.6.2018 Spaní pod širákem v Agrární v 17,30
17.6. Dětské krojové hody v V.Bílovicích-sraz u kostela v 14,15
18.8.2018 Předhodovka v 19,30 v MŽ
19.8.2018 Hodový průvod v MŽ, po sóle strárků, sólo Žižkovjánek
2.12.2018 Vystoupení na benefičním koncertu ve V.Pavlovicích 15 h
7.12.2018 Tvoření na vánoční jarmark od 17 h KD v M.Žižkově
8.12.2018 Vystoupení adventní v Mor.Nové Vsi-odjezd busem v 16.30
22.12.2018 Vánoční jarmark a zpívání od 16 h v MŽ na sóle
Termíny akcí 2017
4. 1. 2017
21.1.2017 Krojový ples MŽ 19 h-velké děti-Moravská beseda
5.2. - Dětský krojový ples v Bulharech 14 h
11.2. Minisoustředění na obecním úřadě v MŽ-velké děti a některé z malého souboru, odpoledne s CM, čas upřesníme
12.2. - Dětský krojový ples ve St.Břeclavi v 14 h
18.2. Dětský krojový ples ve Velkých Bílovicích v 14 h
26.2. Fašaňkový průvod MŽ - v 14 h sraz u KD-všichni i CM v maskách nebo civilu včetně dospělých, kluci v třaslavicích, kožůškách a beranicích
26.3. Vítání občánků - 10 a 11 na obci, některé malé děti
26.3. Krojový ples v Drnholci - 14 h
26.3. Zpěváček Podluží-St.Poddvorov 14 h
8.4. Velikonoční vystoupení v Synagoze- obě skupiny, CM
22.4. Přehlídka souborů Podluží-Kostice
23.4. Beseda pro důchodce v MŽ 15 h
29.4. Vystoupení ve VB v KD-velké děti, CM-19 h
30.4. Pálení čarodějnic v Agrární v MŽ- kdo chce za čaroděje a čarodějky v kostýmu,
v 16,30 přelet nad MŽ na kolách, od 17 h hry pro děti
11.5. Vystoupení pro důchodce v Břeclavi - mladší skupina dětí 16 h, CM
13.5. Soutěž dětských verbířů Hanáckého-Slovácka v 16 h V.Pavlovice
21.5. Soutěž dětských verbířů Podluží-Kostice
28.5. Vystoupení v Hustopečích - v 15,30 h, jedna nebo obě skupiny, CM, odjezd autobusu cca v 13,45 MŽ, 14 h VB
9.6. Spaní pod širákem, táborák v Agrární 17 h
11.6. Kraj beze stínu Krumvíř- všichni i CM 15 h, odjezd autobusu cca v 12,50 h
22.-23.6. Slavnosti ve Strážnici- starší děti, generálka 22.6.od 14 h, 23.6.od 10,30, vystoupení skanzen 23.6. od 17 h
19.8. Předhodové zpívání 19,30-všichni, CM
20.8. Hodový průvod obcí 14 h-děti v krojích
2.9. Národopisné slavnosti-Těšany, starší skupina, odjezd BUS 12,30
16.9. Vinobraní Velké Pavlovice - starší děti,CM- 13 h-30 min
30.9. Vystoupení k oslave 70.tin Jaroslava Švacha-MŽ 20 h KD-všichni
5.10. Vystoupení pro důchodce Dům školství v 14 h-malé děti, CM
7.10. Vystoupení na Valtickém vinobraní-veké děti,CM,bus 8,30 z MŽ
4.11. Oslava 70tin J.Švacha-Dům školství-starší děti, CM 19 h
18.11. Výstava Varga-Dělnický dům, Břeclav-17 h-CM, zpěváčci
19.11. Vítání občánků na obecním úřadě v MŽ-CM,zpěváčci 10,30
25.11. Vánoční tvoření KD MŽ - od 17 h, schůze spolku od 19 h
3.12. Obchůzky s vánočními koledami a hrami ve Strážnici ve skanzenu 9-16 h, odjezd autobusem v 8, malé i velké děti, CM bez cimbálu
17.12. Vánoční jarmark od 16 h, vystoupení-17,30 h, MŽ, sólo
Termíny akcí 2016
30. 10. 2015
2.1.2016 Tříkrálové vystoupení ve Velkých Bílovicích u sóla v 16,15
6.1. 2016 Tříkrálové vystoupení v Břeclavi v synagoze v 17 hodin
23.1.2016 Krojový ples v MŽ -v 19 h - velké děti
31.1.2016 Dětský krojový ples v Bulharech 14 h
7.2.2016 Fašaňk v MŽ v 14 h
14.2.2016 Dětský krojový ples ve Staré Břeclavi 14 h
21.2.2016 Výběrové kolo pěvecké soutěže O malovaný tulipán-14 h St.Břeclav
6.3. Vystoupení k MDŽ Břeclav 14 h-velké děti s CM
20.3. Vítání občánků MŽ - 10,30 - malé děti
2.4.2016 Přehlídka dětských souborů Podluží v MŽ 14 h,generálka v 11 h
3.4.2016 Soutěž ve zpěvu O malovaný tulipán B.Š. 14 h St. Břeclav
17.4.2016 Beseda pro důchodce v KD MŽ 15 h
30.4.2016 Pálení čarodějnic v Agrární 17 hodin
8.5. Soutěž dětských verbířů Hanáckého-Slovácka- Vrbice 14,30,zkoušky od 13 h
12.5. Vystoupení Den matek 14 h - velké děti + CM
15.5. Soutěž dětských verbířů Podluží- Josefov 16 h
21.5. Jarní slavnost Jinačovice - celý den,včetně výletu do ZOO-obě skupiny,CM,odjezd v 8 h od křižovatky MŽ
5.6. Slavnost Božského srdce - mše v kostele v MŽ v 8,45 h,pak průvod v krojích ke kapličce a zpět
10.6. Táborák k ukončení školního roku v Agrární, spaní pod širákem, od 17 h
18.6. Soutěž dětských verbířů Uherské Hradiště- zkouška od 8 h
Spaní pod širákem od 17 h v Agrární, cesta za pokladem, táborák
16.7. Vystoupení všech dětí na předhodovce v Josefově-20 h,zkouška v KD MŽ 17 h
30.7. Vystoupení v Bábindole u Nitry-odjezd autobusem v 9 h
19.-28.8. Workshop Augustov Polsko, děti od 13 let,odjezd 19.8.v 22 h
20.8. Předhodové zpívání 20,00
21.8. Hodový průvod a sólo MŽ 14,00
3.9. Selský den - 13 h, CM, obě skupiny
20 h - předhodovka v Týnci- Tade, René, Víťa V.
22.9. Vernisáž Varga- Břeclav, 17 h - CM, zpěváci
1.10. Soustředění v KD MŽ od 9,30 pro děti
19.11. Kateřinská s kácením máje, vystoupení v 14 h s CM na sóle
26.11. Vystoupení v Synagoze v BV 15,30, obě skupiny, CM, vánoční prog.
27.11. Vystoupení na benefici v Pavlovicích-starší skupina, CM-16 h
3.12. Vánoční tvoření výrobků od 15 h KD
8.12. Vystoupení v Remedii - malé děti v 15 h, CM
10.12. Vystoupení-Kateřinské v 16,45 KD MŽ-všichni, CM
17.12. Vánoční trhy v Uh.Hradišti, odjezd v 9,30 h bus, obě skupiny,CM, vystoupení od 11,30 h, je možné přijet i autem
21.12. Vánoční vystoupení s jarmarkem MŽ 16,30, vystoup.v 17,30-všichni, CM