Čechie Zastávka A - SK Chrlice 2:1 (0:1)

Branky: 60. Rousek, 80. Maňásek - 18. Musil

Stehlík (70. Ištok)

Pohl (90. Stromecký), Kučera, Reiter, Maňásek (87.Hovězák)
 Rousek, Kadlčík

Hodnocení hlavním trenérem Michaelem Benkem:
Pro obě mužstva se prakticky jednalo o utkání jara. My jsme věděli, že pouze výhra bude pro nás znamenat téměř jistotu záchrany a soupeři značně zkomplikujeme záchranu a setrvání v soutěži. Chrličtí si toho byli rovněž vědomi a tomu podřídili taktiku. Naši hráči byli na začátku utkání zbytečně nervózní a těžko se vyrovnávali s pozornou obranou soupeře a jejich velice tvrdou a důraznou hrou. V 18. minutě zápasu zahrávali hosté rohový kop a po nedorozumění a špatné komunikaci v naší obraně proletěl Musilův centr až do naší branky a Chrlice se tak ujaly vedení 0-1. My jsme poté přidali na aktivitě, vypracovali si dobré příležitosti ke skórování a zahrávali jsme řadu standardních situací, ale do kabin se šlo za nepříznivého stavu 0-1. V poločase proběhla v kabině menší bouřka a do 2.poločasu jsme nastoupili jako vyměnění. Soupeře jsme zatlačili na jejich polovině. Nutno dodat, že Chrlice odehrály 1. poločas nadstandardně a zřejmě proto jim rychle ubývaly síly. Naši převahu jsme zúročili v 60. minutě, kdy po akci Lukáše Kučery vyrovnal nádhernou střelou Vladimír Rousek. V 73. minutě byl po 2. žluté kartě vyloučen Lukáš Kučera, což nám trošičku zkomplikovalo cestu za vedoucí brankou. Hosté se už však k ničemu nezmohli a v 80. minutě se po rohovém kopu prosadil důrazný Maňásek a poslal nás do vedení 2-1. Chrličtí sice v závěru utkání otevřeli hru, ale jejich snahu a standardní situce jsme tentokrát skvěle ubránili a vybojovali jsme tak nesmírně důležité vítězství. Řekl bych, že se jednalo o naprosto nejdůležitější vítězství na jaře, nebot´ utkání bylo psychicky velmi náročné pro všechny jeho aktéry. Hráčům musím velice poděkovat za přístup a nasazení, které předvedli.