Memoriál Gerharda Bratrschovského - 34.ročník - 26.10.2019
Výsledková listina veřejné soutěže plastikových modelářů
o pohár
„MEMORIÁL GERHARDA BRATRSCHOVSKÉHO“
34.ročník
Datum konání: 26.10.2019
Pořadatel: KPM Jihlava
Místo konání: DDM Jihlava, Brněnská ulice
Ředitel soutěže: Milan Doležal
Přejímka modelů: Petr Šourek
Výpočty: Petr Šourek, Milan Doležal
Soutěž podpořily: Pivovar Jihlava, DDM Jihlava, Centropen Dačice
Bodovací soutěže
Kategorie I/Ib – senioři
- Martin Rychlý - Velký Beranov - SB2C-4 Helldiver - 90,33 b.
- Lukáš Rychlý - Velký Beranov - TBM-3 Avenger - 90,00 b.
- Roman Pavlů - Brněnec - Fw 190A-3 - 84,00 b.
- Lukáš Rychlý - Velký Beranov - Bf 109F-4 - 81,50 b.
- Martin Rychlý - Velký Beranov - Bf 109G-6 - 81,33 b.
- Michal Šajtar - Praha - J1N1 Gekko - 74,50 b.
- Jiří Bílek - Brněnec - Fw 190A-5 - 72,17 b.
- Jaroslav Voráček - Jihlava - Lublin R-XIIID - 66,67 b.
Kategorie I/Ib – kadeti
1. Tomáš Schmied - Jihlava - Avia S-199 - 55,67 b.
Rozhodčí: hlavní – Jiří Zelený - Brněnec, Vít Málek - Pardubice, Radan Březa - Jesenice
Kategorie I/Ic – senioři
- Radan Březa - Jesenice - Shackelton AEW.2 - 77,83 b.
- Luboš Vaňha - Jihlava - A6M2b Zero - 76,33 b.
- Milan Hlavatý - Praha - Fokker E.II - 75,50 b.
- Vít Málek - Pardubice - Hurricane Mk.I - 75,00 b.
- Radan Březa - Jesenice - Avia B-534 - 73,17 b.
- Jiří Zelený - Brněnec - Spitfire Mk.IXc - 72,17 b.
- Petr Šourek - Jihlava - Bf 109G-10 - 70,17 b.
- Bohumil Řáda - Pelhřimov - MiG-15bis - 69,50 b.
- Petr Šourek - Jihlava - Do 24T - 69,50 b.
- Jaroslav Voráček - Jihlava - Bf 109G-6 - 68,50 b.
- Jiří Zelený - Brněnec - PZL P-23A - 66,17 b.
Kategorie I/Ic – kadeti
Kategorie nebyla obsazena.
Rozhodčí: hlavní – Dušan Šimek – Jihlava, Pavel Slavík – Jihlava, Leoš Licha - Jihlava
Kategorie II/IIa – senioři:
1. Pavel Slavík - Jihlava - LT vz.35 - 36,33 b.
Kategorie II/IIa – kadeti:
Kategorie nebyla obsazena.
Kategorie II/IIb – senioři:
Kategorie nebyla obsazena.
Kategorie II/IIb – kadeti:
1. Martin Charvát - Velký Beranov - Sd.Kfz.232 (8-rad) - 67,67 b.
Kategorie II/IIc – senioři:
Kategorie nebyla obsazena.
Kategorie II/IIc –kadeti:
Kategorie nebyla obsazena.
Rozhodčí: hlavní – Pavel Nejedlý – Jihlava, Radim Šrom – Jihlava, Jiří Chmelík - Jihlava
Putovní pohár a cena za nejvyšší počet bodů - letadla:
Martin Rychlý - Velký Beranov - SB2C-4 Helldiver - 90,33 b.
Putovní pohár a cena za nejvyšší počet bodů - technika:
Martin Charvát - Velký Beranov - Sd.Kfz.232 (8-rad) - 67,67 b.
Cena „O nejlepšího mezka“:
Lukáš Rychlý - Velký Beranov - Bf 109F-4 - 81,50 b.
Cena "Letadlo československých pilotů":
Vít Málek - Pardubice - Hurricane Mk.I - 75,00 b.
Cena "O nejlepší vrtulník":
Cena nebyla udělena.
"Antikačenka Cup"
Luboš Vaňha - Jihlava - A6M2b Zero - I/Ic
Cena diváků - letadla:
1. Lukáš Rychlý - Velký Beranov - TBM-3 Avenger - I/Ib
Cena diváků - technika:
1. Martin Charvát - Velký Beranov - Sd.Kfz.232 (8-rad) - II/IIb - kadet
Cena diváků – dioramata:
1. Radan Březa - Jesenice - Borderland
Cena útěchy - letadla:
Jiří Zelený - Brněnec - PZL P-23A - 66,17 b. - I/Ic
Cena útěchy - technika:
Pavel Slavík - Jihlava - LT vz.35 - 36,33 b. - II/IIa
Výsledková listina ke stažení ve Wordu zde.