12. kolo TJ Šaratice - FK Baník Dubňany
30. 10. 2013
TJ Šaratice - FK Baník Dubňany 1:5
poločas: 1:4
branka: Smetana Jan
sestava: Rettegy - Cenek, Galia, Bukáček, Cének - Šidlo (46 ´Yagupa), Kalouda, Rozbořil, Smetana, Formánek - Klaška (75´Matoušek)
Rozhodčí: Špaček - Kopřiva, Kudělka
I.A třída dospělých - skupina B
VÝSLEDKY | |||||
Zápas | Domácí | Hosté | Skóre | Diváků | Poznámka |
A2B1201 | Šaratice | Dubňany | 1:5 (1:4) | ||
Branky: Smetana - Koryčánek 2, Šalša 2, Albert | |||||
A2B1202 | Slavkov | Lednice | 2:5 (2:3) | ||
Branky: Houšť, Opletal - Fobl 2, Holešínský, Pálka, Wolgemuth; ČK: Opletal - 0 | |||||
A2B1205 | Podivín | Velké Pavlovice | 4:1 (2:1) | ||
Branky: Kadrnka, Očenášek, Švestka, Fric Michal - Vašek; ČK: 0 - Sladký | |||||
A2B1203 | Břeclav B | Rakvice | 2:3 (1:1) | ||
Branky: Hakala, Krutak - Ráztočný Lukáš 2, Hochman | |||||
A2B1204 | Lanžhot | Bořetice | 4:1 (2:1) | ||
Branky: Žaloudek 2, Kůřil, Straka - Jambor | |||||
A2B1206 | Rohatec | Milotice | 4:1 (2:1) | ||
Branky: Janík, Páleník, Vrba, vlastní - Hofr | |||||
A2B1207 | Dražovice | Bučovice | 2:0 (1:0) | ||
Branky: Svoboda 2; ČK: Král - Mikulášek Vladimír |
TABULKA | |||||||||
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | PK | (Prav) |
1. | Bučovice | 12 | 8 | 2 | 2 | 24: 12 | 26 | ( 8) | |
2. | Dubňany | 12 | 7 | 3 | 2 | 32: 15 | 24 | ( 9) | |
3. | Podivín | 12 | 6 | 3 | 3 | 30: 18 | 21 | ( 0) | |
4. | Lanžhot | 12 | 7 | 0 | 5 | 24: 19 | 21 | ( 0) | |
5. | Rohatec | 12 | 6 | 2 | 4 | 22: 30 | 20 | ( -1) | |
6. | Lednice | 12 | 5 | 2 | 5 | 25: 19 | 17 | ( 2) | |
7. | Rakvice | 12 | 3 | 7 | 2 | 22: 16 | 16 | ( 1) | |
8. | Dražovice | 12 | 4 | 3 | 5 | 20: 18 | 15 | ( -6) | |
9. | Šaratice | 12 | 4 | 2 | 6 | 23: 29 | 14 | ( -4) | |
10. | Slavkov | 12 | 3 | 4 | 5 | 19: 27 | 13 | ( -8) | |
11. | Velké Pavlovice | 12 | 4 | 1 | 7 | 18: 28 | 13 | ( -2) | |
12. | Bořetice | 12 | 2 | 6 | 4 | 23: 23 | 12 | ( -3) | |
13. | Břeclav B | 12 | 3 | 2 | 7 | 13: 25 | 11 | (-10) | |
14. | Milotice | 12 | 2 | 3 | 7 | 15: 31 | 9 | ( -6) | |
NÁSLEDUJÍCÍ KOLO | |||||
Zápas | Domácí | Hosté | Termín | Den | Hřiště |
A2B1301 | Bučovice | Šaratice | 03.11. 14:00 | NE | |
A2B1302 | Milotice | Dražovice | 03.11. 14:00 | NE | |
A2B1303 | Velké Pavlovice | Rohatec | 02.11. 14:00 | SO | |
A2B1304 | Bořetice | Podivín | 03.11. 14:00 | NE | |
A2B1305 | Rakvice | Lanžhot | 02.11. 14:00 | SO | |
A2B1306 | Lednice | Břeclav B | 03.11. 14:00 | NE | |
A2B1307 | Dubňany | Slavkov | 03.11. 14:00 | NE |