1999
2008.
1. Sokol Starý Lískovec A
2. Sokol Troubsko
3. Worms Brno
4. Sokol Nový Lískovec
5. TJ Útěchov B
6. Sokol Obřany
7. Old Boys Modřice
8. NK Mokrá-Horákov
9. Sokol Modřice žáci
10, Doll Dagga Buzz
11. Sokol Starý Lískovec B
12. X fer
13. TASY Brno
14. SKM Moravany
2011.
1. Sokol Kuřim
2. Sokol Obřany A
3. Sokol Starý Lískovec A
4. Old Boys Modřice
5. Doll Dagga Buzz
6. Sokol Nový Lískovec - Kameňáci (sestup)
Brněnská 1. třída 2011:
1. TJ Útěchov Brno B (postup)
2. TJ Sokol Starý Lískovec B
3. Sokol Obřany B
4. TASY Brno
5. SKM
6. Sokol Obřany C
2012.
1. Sokol Obřany A
2. Sokol Kuřim
3. Útěchov A
4. Old Boys Modřice
5. Doll Dagga Buzz
6. Kameňáci A
7. Útěchov B
8. Sokol Starý Lískovec
1. třída města Brna:
1. Sokol Obřany D
2. Sokol Obřany B
3. Sokol Obřany C
4. Kameňáci B
5. Útěchov ženy
6. Černovice
7.-8. Srbská a TASY Brno
1. Doll Dagga Buzz
2. Old Boys Modřice
3. Kameňáci A
4. Obřany D
5. Kuřim A
6. Modřice D
7. Útěchov
8. Obřany A
1. třída Města Brna 2013 (A+B)
1. Starý Lískovec
2. Kuřim B
3. Černovice
4. Obřany C
5. Kameňáci B
6. Obřany B
7. Útěchov Mix
8. Jundrov
9. Srbská
10. TASY Brno
Městský přebor 2014:
1. Kuřim "A"
2. Šneci Šlapanice
3. TJ Sokol Modřice C
4. Kameňáci "A"
5. Doll Dagga Buzz
6. Old Boys Modřice
7. Útěchov
8. Starý Lískovec
První třída města Brna:
1. Kuřim "B"
2. Lesná
3. Kameňáci B
4. GAROMA
5. Rebešovice
6. Jundrov
7. Útěchov Ženy
8. Jelita z Monte Bu
Konečné pořadí městského přeboru 2015
Městský přebor města Brna:
1. Kuřim A
2. Lesná A
3. Old Boys Modřice
4. Kameňáci A
5. Doll Dagga Buzz
6. TJ Útěchov
7. Starý Lískovec
8. Kuřim B
První třída města Brna
1. Řečkovice
2. Rebešovice
3. Husovice
4. GAROMA
5. Lesná B
6. Kameňáci B
7. Monte Bu
2016:
Městský přebor města Brna:
1. Old Boys Modřice
2. Doll Dagga Buzz
3. Lesná A
4. Kameňáci A
5. Kuřim A
6. Útěchov
7. Starý Lískovec
8. Řečkovice A
První třída města Brna
1. Husovice
2. Kuřim B
3. Rebešovice
4. Kameňáci B
5. Lesná B
6. Modřice žáci
7. Řečkovice B
8. Monte Bu
9. Útěchov ženy
Konečné pořadí městského přeboru 2017
Městský přebor:
1. TJ START Lesná
2. TJ Sokol Kuřim A
3. Old Boys Modřice
4. DDB
5. TJ Sokol Husovice A
6. TJ Útěchov Brno
7. TJ Sokol Starý Lískovec
Nikdo nesestupuje
1. třída města Brna:
1. TJ Sokol Kuřim B (postup do Městského přeboru)
2. Old Boys Modřice B
3. Kameňáci
4. TJ Sokol Husovice B
5. Monte Bu
6. TJ Útěchov ženy
Konečné pořadí Městského přeboru 2018
Městský přebor 2018:
1. Old boys A
2. Kuřim A
3. Bosonohy
4. Starý Lískovec
5. Obřany B
6. Doll Dagga Buzz
7. Obřany A
Nikdo nesestoupil
1. třída města Brna 2018:
1. Old boys B
2. Kuřim B
3. Obřany C
4. Monte Bu
5. Obřany D
6. Kameňáci
7. Dáminec Útěchov
8. IBM All stars
Konečné pořadá Městského přeboru 2019
Městský přebor 2019:
1. Old Boys Modřice A
2. Bosonohy
3. Starý Lískovec
4. Kuřim B
5. Kometa brno
6. Obřany A
7. DDB
1. třída města Brna 2019:
1. Old Boys Modřice B
2. Kameňáci
3. MNK Modřice žáci
4. Kuřim B
5. Monte Bu
6. Obřany B
7. Útěchov muži
8. Popůvky
9. Útěchov ženy
2020:
1. Covid 19
Konečné pořadí Městského přeboru 2021:
1. Kuřim A
2. Jundrov
3. Fitness 13
4. Starý Lískovec
5. Old Boys
6. Kuřim B
7. Monte Bu
8. Útěchov muži
9. Princ a Večernice
10. Modřice Boys
Konečné pořadí soutěží Městského přeboru 2022:
Městský přebor 2022:
1. Fitness 13
2. Kuřim A
3. Jundrov
4. Starý Lískovec
5. Old Boys
6. MNK Modřice C (sestup)
1. třída města Brna 2022:
1. Telnice (postup)
2. Kuřim B
3. Útěchov muži
4. Pískovna Černovice
5. Monte Bu
6. Popůvky
7. Útěchov ženy
Konečné pořadí Městského přeboru 2023:
Konečné pořadí Městského přeboru 2023:
1, Bosonožský válec
2. Old Boys Modřice
3. Kuřim A
4. Starý Lískovec
5. Nohejbal Telnice
Konečné pořadí 1. třídy města Brna 2023:
1. Kuřim B
2. Pískovna Černovice
3. Monte Bu
4, Útěchov muži
5. Útěchov ženy