18.4. sobota
Lipová - FK Skalná 10,30
E1A 1102 sraz na hřišti v 9,30
úklid: Anděl J., Anděl L., Kroupa, Knapková
.............................................................................................................................................................................................................................................................................
26. 4. neděle
FC J. Házlov - Lipová 10,30
E1A 1203 odjezd: Lipová 12,30, Cheb: 12,45
doprava: ČAS, Houser, Zetocha, Bílek
.................................................................................................................................................................................................................................................
2. 5. sobota
Lipová - SU Hranice 10,30
EA1 1301 sraz na hrišti v 9,30
úklid: Juhos, Houser, Bílek, Pořízek
...............................................................................................................................................................................................................................
9.5. sobota
Lipová - S. D. Žandov 10,30
E1A 1403 sraz na hřišti v 9,30
úklid: Sabadin, Zetocha, Slanina, Škvor
.............................................................................................................................................................................................................................
16.5. sobota
S.V. Hleďsebe - Lipová 14,30
E1A 1502 odjezd: Cheb ve 13 h, Lipová ve 13,15h a Okrouhlá ve 13,30
doprava: ČAS, Houser, Světlík, Kroupa
..............................................................................................................................................................................................................................
23.5. sobota
F.K. Skalná - Lipová 10,30
E1A 1602 odjezd: Lipová v 9h
doprava: ČAS, Houser, Halada, Baxa
................................................................................................................................................................................................................................
17.5. středa
Lipová - F.C. Házlov 17,00
E1A 1703 sraz na hřišti v 16h
úklid: Tregler, Knapek, Halada M., Baxa
................................................................................................................................................................................................................................
6.6. sobota
SU Hranice - Lipová 10,00
E1A 1801 odjezd: Lipová v 8,30h
doprava: ČAS, Houser, Račák, Pořízek
.................................................................................................................................................................................................................................
14.6. neděle
S.D. Žandov - Lipová 13,00
E1A 1903 odjezd: v Chebu 11,45, v Lipové ve 12,00 a v Okrouhlé ve 12,15h
doprava: ČAS, Houser, Sabadin, Špiřík, Slanina
................................................................................................................................................................................................................................
20.6. sobota
Lipová - S.V. Hleďsebe 10,30
E1A 2002 sraz na hřišti v 9,30 h
úklid: Knapková, Račáková, Šála. Halada Š.