Výsledky WUSV 2010 Sevilla
27. 10. 2010
Aprobados | A | B | C | TOTAL |
1 BEL-02 Van Den Berghe Ronny Como vom Bonauer Wald |
96 | 97 | 98 | 291 |
2 ISR-01 Sharon Ronen Sam Beit Haboxer mehagivaa |
95 | 98 | 95 | 288 |
3 BEL-01 Clement Julien Dusty v. Tiekerhook |
98 | 96 | 94 | 288 |
4 ESP-01 PEDRO-LUIS GUTIERREZ REBOLLEDO BLITZ V. FELSENWÄLDLE |
98 | 92 | 97 | 287 |
5 FIN-01 Mr Liljegren Hannu Male Ratsumestarin Gonrad |
93 | 96 | 96 | 285 |
6 AUT-01 Lederer Herbert Wito Weinbergblick |
94 | 97 | 94 | 285 |
7 FIN-02 Mr Kojo Reijo Male Bacteroides Sabo |
95 | 92 | 96 | 283 |
8 FIN-03 Mr Vanhal Tommi Male Önnegårdens Ozzy |
99 | 90 | 94 | 283 |
9 SVK-01 Adriana Nagyova Zero Betkin dvor |
99 | 95 | 88 | 282 |
10 KOR-01 TAEWON LEE Iwan of Bosung wolf |
90 | 95 | 96 | 281 |
11 ESP-02 DANIEL RUANO BOU TROLL V. FIESSENBERG |
98 | 100 | 82 | 280 |
12 SUI-01 Leuzinger Heinz Onja vom Fliesenstein |
94 | 89 | 95 | 278 |
13 GER-02 Kopp, Hans-Joachim Zico von der Adelegg |
97 | 88 | 93 | 278 |
14 HUN-01 Ferenc Suszter Sentinel Pike |
95 | 93 | 90 | 278 |
15 AUT-02 Pohl Johann Vello Patscherkofel |
93 | 90 | 94 | 277 |
16 SVK-02 Jozef Adamuscin Faro Demin dvor |
93 | 90 | 94 | 277 |
17 USA-02 Daniel Cox Chuck vom Dorneburger Bach |
95 | 89 | 93 | 277 |
18 TWN-03 Huang Te Kuang Chagall vom Teichblick |
96 | 92 | 89 | 277 |
19 SLO-01 HARI ARCON ARES TAX LEOMEGY |
100 | 93 | 84 | 277 |
20 ESP-04 ALBERTO MARTINEZ GONZALEZ VAXO V. HOLZWINKEL |
94 | 88 | 94 | 276 |
21 TWN-01 Shao Hsiu Lan Patty von der Mohnwiese |
96 | 86 | 94 | 276 |
22 GER-05 Höfer, Sabrina Gabandi von Loyola |
90 | 95 | 91 | 276 |
23 SUI-04 Gander Marc Dasty von Schloss Birkenstein |
93 | 91 | 91 | 275 |
24 CZE-01 Martin Pejša Quel od Policie ČR |
97 | 90 | 88 | 275 |
25 FIN-04 Mr Alanen Tomi Male Sientjes’s Iros |
83 | 96 | 94 | 273 |
26 SWE-03 Jimmy Söderbäck BLIXTRA VOM SCANDINAWTAN |
87 | 93 | 92 | 272 |
27 SWE-02 Annika Kristensson Imzedrifts Index |
88 | 89 | 94 | 271 |
28 DEN-04 Claus Mouridsen Satoris Micon |
91 | 87 | 93 | 271 |
29 GER-01 Faller Claudia Dylan vom Randegger Schloß |
96 | 85 | 88 | 269 |
30 AUT-03 Buchmüller Anton Ivan Gernkogel |
92 | 90 | 87 | 269 |
31 BRA-02 Priscila Ognibene Guimarães ZOR DE PARAYAS |
93 | 81 | 94 | 268 |
32 DEN-03 John Jabina Jabina Yena |
75 | 95 | 97 | 267 |
33 BRA-05 José Revanil da Silva GISMO VON DER SCHIFFSLACHE |
83 | 92 | 92 | 267 |
34 SUI-05 Dannacher Theo Hank von der Mohnwiese |
90 | 85 | 92 | 267 |
35 CZE-02 Petra Šišková Lesco Naspo |
90 | 91 | 86 | 267 |
36 USA-05 Eric S. Eisenberg Chash von der Suderholmer Strasse |
97 | 78 | 91 | 266 |
37 ITA-05 PAOLO MASTRAPASQUA DAX VAN¨T PRIORIJHOF |
94 | 88 | 84 | 266 |
38 USA-03 Carl Smith Bodo Vom Flutgraben |
86 | 89 | 90 | 265 |
39 SUI-02 Riesen Heinz Onyx von der Sturmburg |
95 | 82 | 88 | 265 |
40 CZE-05 Marek Černý Ayk Aykmar |
95 | 86 | 84 | 265 |
41 SWE-04 Felicia Kristensson Imzedrifts Niska |
93 | 90 | 82 | 265 |
42 GBR-02 Henriette Bohnstedt Beckenberry Casper |
99 | 71 | 94 | 264 |
43 HUN-03 Géza Nagy Szécsivári Idán |
94 | 90 | 80 | 264 |
44 USA-01 Lisa Jacquin Nico Vom Paterhof |
96 | 82 | 85 | 263 |
45 TWN-02 Chen Chun Chieh Canto van't Enclavehof |
96 | 84 | 83 | 263 |
46 DEN-01 Jan Jebjerg Rowicks Kikos |
85 | 87 | 90 | 262 |
47 FIN-05 Mrs Saine Kati Troyen’s Markka |
92 | 80 | 90 | 262 |
48 NED-01 Dieleman Ko Gento von Badomar |
85 | 86 | 90 | 261 |
49 CZE-03 Mirka Tichá Charik Galán Nalag |
89 | 87 | 85 | 261 |
50 SVK-03 Ing. Dasa Minarikova Ford z Hnedej skaly |
95 | 81 | 85 | 261 |
51 SUI-06 Dorthe Pascal Must du Boidamont |
85 | 84 | 90 | 259 |
52 GER-04 Kertzinger, Nico Agent vom Wolfsheim |
77 | 91 | 89 | 257 |
53 RUS-02 Jury/Lysenkov Oliver Val-bella-dog |
85 | 84 | 88 | 257 |
54 FRA-03 MARTINEZ Serge CYRKO DES ORKIS DE L’ADRET |
94 | 76 | 87 | 257 |
55 FRA-01 AVRIL Bruno Valco du château de Werdé |
88 | 87 | 82 | 257 |
56 CHI-02 Oswaldo Lucero Vecci Bono vom Haus Valkenplatz |
80 | 84 | 92 | 256 |
57 NED-03 Cnossen Sjaak Macho von Haus Silma |
77 | 90 | 89 | 256 |
58 NED-05 Reisser Pascale Cira von Spitzbubezwinger |
83 | 81 | 90 | 254 |
59 CZE-04 Hana Šustrová Chilli z Nového draka |
84 | 82 | 88 | 254 |
60 CAN-02 Lance Collins Zando vom Cap Arkona |
88 | 81 | 85 | 254 |
61 CAN-03 Robin Winter Wichita von Narnia |
89 | 85 | 80 | 254 |
62 CAN-01 Gabi Hoffman Yoschy vom Steintal |
97 | 73 | 81 | 251 |
63 SVK-04 Eva Panakova Audi Betkin dvor |
80 | 82 | 88 | 250 |
64 DEN-02 Vibeke Moelgaard Nielsen Jabina Freddie |
83 | 74 | 92 | 249 |
65 HUN-02 Róbert Schindl Dunkel von Döme Haus Brúnó |
71 | 90 | 88 | 249 |
66 FRA-06 SENGELE Anne Aïka vom BELZLE |
82 | 85 | 82 | 249 |
67 ESP-05 ANDRES SANCHEZ BORRALLO QUINN V. GERMANENADEL |
86 | 72 | 90 | 248 |
68 RUS-05 Roman/Kuzyutin Nikita iz Doma Infanty |
89 | 82 | 77 | 248 |
69 GBR-01 Eric Wight Glen vom Hexenkeller |
80 | 84 | 83 | 247 |
70 FRA-02 HACQUARD Sebastien Maica Von Der Mohnwiese |
72 | 83 | 88 | 243 |
71 RSA-02 John Garlick Ahron von Kessernich |
79 | 70 | 92 | 241 |
72 BEL-04 Bourgeois / Caroline Fifty v;d. Biezenhoeve |
70 | 86 | 85 | 241 |
73 CAN-05 Rosalyn Jamieson Aris von Lensenhaus |
86 | 70 | 85 | 241 |
74 JER-01 Erdei Zsolt Mitch von der Pan-Pan |
81 | 79 | 81 | 241 |
75 FRA-05 SCHUDLICH Olivier Vasko de Valsory |
86 | 70 | 82 | 238 |
76 JER-03 MUDr. Laszlo Magassy Batorfia Black |
76 | 78 | 83 | 237 |
77 DEN-05 Jens O. Hyldvang Hajen Naps |
78 | 77 | 80 | 235 |
78 KOR-04 Soae Jung Xando aus der Sieben Kaltern Stadt |
79 | 77 | 78 | 234 |
79 NED-04 Rietkerken Jan Esko von Gempenblick |
70 | 80 | 82 | 232 |
80 JER-04 Jozsef Verebes Kovari-Zuzo Gral |
80 | 80 | 72 | 232 |
81 JPN-01 Keiko Toyoda Arch von der Ruhmeswolf Linie |
78 | 77 | 75 | 230 |
82 CHI-03 Victor del Fierro Gonzales Gina von Getevallei |
75 | 75 | 78 | 228 |
83 RUS-04 Alexey/Breikin Vito De Valsory |
83 | 75 | 70 | 228 |
84 ARG-04 JUAN CARLOS RODRIGUEZ LAURIE VON DER DORNBURG |
70 | 78 | 70 | 218 |
Retirados por lesión | A | B | C | TOTAL |
GER-03 Seif, Werner Anja vom Wilden Hexenhaus |
42 | 0 | Ret. Lesi. |
-- |
POR-02 Serafim Lopes Sousa Nilo Parayas |
31 | 0 | Ret. Lesi. |
-- |