LOKOMOTIVU JSME VYKOLEJILI...

18. 10. 2009

| Rubrika: Hokej Vajgar Hradec

VESELÍ N.L.- VAJGAR J.HRADEC   3:7

KOMENTÁŘ:Hned ze začátku jsme na ně vlítli . Dali jsme jim rychlí gol vpodani Lukáše Práška.V první třetině jsme přidali 3 goly a bylo tak méně rozhodnuto.Do druhé třetiny jsme nastupovali s 4 brankovim náskokem.Přidali jsme další 3goly. V třeti třetině jsme polevili a dostali jsme tři goly.

5.třídy KLH Vajgar J.Hradec-Slavia Praha 1:1

13. 10. 2009

Dneska jsem hrál za 5 třídu.Dobrej zápas.V první třetině mi Mates nahrál a vedli jsme 1:0.Ve druhý jsem musel faulovat slávistu,aby nám nejel na bránu.Jenže na trestný sem seděl jenom 5 vteřin a bylo to 1:1.V zápase jsme nastřelili 2 tyčky.

6.třída porazila Slávisty 11:3 !!!

6.třídy HC Tábor-KLH Vajgar J.Hradec 5:7

3. 10. 2009

HOROR !! Po první třetině jsme prohrávali 4:1 ! ! !  Po druhý třetině jsme prohrávali 4:2.Trenér nám v poslední třetině řek,že jestli do 10.minuty nedáme třetí gól,tak že je to v háji.Tak jsme teda dali góly 4 a otočili jsme to . Ještě jsem přidal sedmýho a hurá domů. VAJGAAAR

6.třídy KLH Vajgar J.Hradec-Meteor Třemošná 6:3

26. 9. 2009

S Třemošnou to byl pěknej zápas. Ale Samo jim dal 6kusů a bylo hotovo !!!

6.Třídy Příbram-KLH Vajgar J.Hradec 5:7

23. 9. 2009

Tak v Příbramy to nebylo vůbec lehký.Pořád se na nás dotahovali a teprv v poslední třetině jsme je sfoukli.

6.třídy KLH Vajgar J.Hradec-Mountfield Č.Budějovice 8:3

19. 9. 2009

První domácí zápas nám moc vyšel.Po první třetině jsme vedli nad Budějkama 6:0.Ty byly na ručník.Samuel mi tam 2x namazal,tak jsem jim dal 2 góly.Povedlo se mi taky pěkně vymáchat jejich gólmana blafákem,ale na poslední chvíli mi puk kousek ujel takže hetrik NO !

6.Třídy Hvězda Praha-KLH Vajgar J.Hradec 1:12

12. 9. 2009

To byl mazec.Hvězda neměla šanci.Po zápase museli hráči Hvězdy běhat ve výzbroji okolo zimáku 12 koleček.Trenér jim to řekl.DIVNÝ !!!

První přátelák Vajgaru za 7.třídu

21. 8. 2009

V pátek 14.srpna jsem si zahrál přátelák proti Znojmu u nás v Hradci a vyhráli jsme 13:2.Za týden jsme jeli do Znojma k odvetě už s Davidem Kohútem a Samkem Solenským .Hráli jsme v jedný lajně.Vyhráli jsme 12:3 a náš útok dal Orlům 7 gólů ! DOBRÝ !!!