startovné 1500,-
Propozice a organizační pokyny
I. Základní informace o turnaji mladších přípravek, ročník narození po 1. 1. 2002
Datum a čas: 10. 1. 2010, 8:00 hod.
Místo konaní: Hala TJ Sever Žatec (ochozy s místy k sezení!!)
Adresa: Plzeňská 2787,438 01, Žatec,
GPS souřadnice: 50°19'50.792"N, 13°32'1.046"E
Start v turnaji: Turnaje se mohou zúčastnit mužstva, jež před zahájením turnaje uhradila startovné a vyjádřila svůj souhlas s těmito propozicemi. Za přihlášené mužstvo mohou nastoupit hráči splňující věkové podmínky, a kteří budou uvedeni na soupisce mužstva předložené před zahájením turnaje vedoucím mužstva. Na soupisce týmu může být maximálně 12 hráčů.
Pořadatel: FK Chmel Blšany Přípravka 2002
www.fkblsany-pripravka.estranky.cz
Č. |
čas |
skupina |
DOMÁCÍ |
HOSTÉ |
SKÓRE |
1. |
8:00 |
A |
FK CHMEL BLŠANY |
FK LOKO VLTAVÍN |
|
2. |
8:15 |
B |
SK SLAVIA PRAHA |
ČAFC PRAHA |
|
3. |
8.30 |
A |
AC SPARTA PRAHA |
BOHEMIANS 1905 |
|
4. |
8:45 |
B |
SK UNION VRŠOVICE |
FK KLADNO |
|
5. |
9.00 |
A |
FK ADMIRA PRAHA |
FK LOKO VLTAVÍN |
|
6. |
9:15 |
B |
FK BANÍK SOKOLOV |
ČAFC PRAHA |
|
7. |
9:30 |
A |
FK CHMEL BLŠANY |
AC SPARTA PRAHA |
|
8. |
9:45 |
B |
SK SLAVIA PRAHA |
SK UNION VRŠOVICE |
|
9. |
10:00 |
A |
BOHEMIANS 1905 |
FK ADMIRA PRAHA |
|
10. |
10:15 |
B |
FK KLADNO |
FK BANÍK SOKOLOV |
|
11. |
10:30 |
A |
FK LOKO VLTAVÍN |
AC SPARTA PRAHA |
|
12. |
10:45 |
B |
ČAFC PRAHA |
SK UNION VRŠOVICE |
|
13. |
11:00 |
A |
FK ADMIRA PRAHA |
FK CHMEL BLŠANY |
|
14. |
11:15 |
B |
FK BANÍK SOKOLOV |
SK SLAVIA PRAHA |
|
15. |
11:30 |
A |
FK LOKO VLTAVÍN |
BOHEMIANS 1905 |
|
16. |
11:45 |
B |
ČAFC PRAHA |
FK KLADNO |
|
17. |
12:00 |
A |
AC SPARTA PRAHA |
FK ADMIRA PRAHA |
|
18. |
12:15 |
B |
SK UNION VRŠOVICE |
FK BANÍK SOKOLOV |
|
19. |
12:30 |
A |
BOHEMIANS 1905 |
FK CHMEL BLŠANY |
|
20. |
12:45 |
B |
FK KLADNO |
SK SLAVIA PRAHA |
|
13:00 A1 – B2 1 SEMIFINÁLE
13:15 B1 – A2 2 SEMIFINÁLE
13:30 A5 – B5 O 9 – 10 MÍSTO
13:45 A4 – B4 O 7 – 8 MÍSTO
14:00 A3 – B3 O 5 – 6 MÍSTO
14:15 O 3. MÍSTO
14:30 FINALE