sestava: Kuchynka J. - Forró D., Žoček M., Gottvald J., Hochman P. - Janovský P., Palla S., Daněk J., Král O. - Chubirka V., Kuběnský L.

jelikož se střídalo hokejově, tak napíšu kolik minut každý hráč odehrál:

Kuchynka 40, Kopecký 40, Forró 63, Žoček 80, Gottvald 80, Hochman 70, Janovský 63, Palla 63, Daněk 63, Král 60, Chubirka 42, Kuběnský 63, Pazdera 37, Líznar 40, Chudý 10, Macek 20, Plhal 40, Zůna 20.

pár slov k utkání:

Na zápas jsme se vydali opět osobními auty. Naše výprava potkala cestou neméně slavnou výpravu fotbalistů FC BANÍK OSTRAVA směřující vstříc prohře do slávistického Edenu. Autobus si chtěl jeden náš hráč za jízdy z boku vyfotit, ale Žokova pohotovost je rovna nule.

Na utkání se nás sešlo nebývale hodně, což jste si už asi v minutážích všimnuli. Utkání začalo na chlup přesně dle časového plánu, tedy v 15 hodin. V 9. minutě vyslal S. Palla krásnou nahrávkou do šance V. Chubirku, ten přehodil vyběhnuvšího gólmana, ale míč skončil těsně vedle svatyně Líšně. V 13. minutě prokázal výbornou techniku nováček týmu P. Janovský - v těžké pozici dokázal odcentrovat balon. Gólman jeho nízký centr v pádu srazil jen k volnému L. Kuběnskému a ten se nemýlil. 1:0! V 16. minutě Vadim Chubirka měl možnost stanout tváří tvář brankáři Líšně, ale Vadim asi bude otevírat pálenici. Tuto šanci spálil. 26. minuta se psala, když si míč postavil k trestňáku asi 23 m od brány S. Palla. Balon letící rychlostí trenek z balkonu skončil v síti - 2:0. Na ukazateli skóre a času svítila 34. minuta a M. Žoček prokázal svou orienatci v šestnáctce - po skrumáži se k němu dostal balon na malém vápně. Zasunul ho... 3:0.

Končila 48. minuta a S. Palla udělal ze strážce tři tyčí Líšně kapra v umyvadle. Brankář sebou plácal o zem sem a tam a "Palec" upravil skóre na 4:0. V čase 50:41 J. Daněk levačkou natrhnul síť po nahrávce L. Kuběnského - 5:0!!! V 63. minutě přišel čestný úspěch Líšně, když se křižná střela Tomáše Sklenáře dokutálela do sítě - 5:1. Na svět přišla 68. minuta klání a výborně hrající mladší dorostenec P. Líznar připravil balonem pod sebe branku pro P. Pazderu. Vedeme 6:1. Už skoro zápas končil, čaj byl ledový a P. Pazdera po nahrávce z autu od P. Líznara z mírného úhlu vystřelil na bránu. Míč se po dvaadvacetimetrové cestě zastavil v síti - 7:1.

můj komentář: Výhra je hezká, ale moc bych ji nechtěl přeceňovat, neboť domácí šli do zápasu rovnou ze čtyřdenního soustředění. Vrátili se z něj dnes v poledne a jak mi před zápasem řekl trenér domácích: Hrálo to, co mohlo chodit. Vzpomeňme na náš zápas s M. Krumlovem. Příští týden to bude iné kafe.