Baláž EXTREME-TEAM Ostrava
Výsledková listina:
27.3.2010 sobota
Bílovec-Poruba-běh J.A.Komenského 22,5 km
Dogtrekking a dálkový běh
Start: 10,30 hod. Bílovec-náměstí m.nm.
Takovéto atraktivní závody v Dogtrekkingu a společně v Horském běhu nebo dálkovém běhu nenejdete nikde jinde u nás v celé republice než jedině při závodechTour de BESKYDY 2010 www.tourdebeskydy.estranky.cz
13.ročník běhu a 2.ročník dogtrekkingu.
2.závod seriálu Tour de BESKYDY 2010
Celkovým vítězem se stal polský běžec Wrobel Tomas v čase 1.27,31 hod. před vítězem kat. muži nad. 40 let Romanem Balážem 1.28,29 hod. a třetím Danielem Šindelkem 1.32,39 hod.
Výborného času dosáhla Adéla Esentierová která doběhla celkově mezi muži na 10-11.místě a celkově zvítězila v kat. dogtrekking i v ženách časem s novým trať. rekordem 1.43,20 hod.
V ženách to byl druhý nejlepší čas v historii závodu.
Průběh závodu:
Připravuje se...
2.závod seriálu Tour de Beskydy 2010
1. | Wrobel Tomasz 51 | 73 | MKS Centrum Dziengel | 1.27,31 hod. |
A | 1. | 213 b. | ||
2. | Baláž Roman 52 | 65 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 1.28,29 |
B | 1. | 213 | ||
3. | Šindelek Daniel 68 | 65 | Slezan Fýdek-Místek | 1.32,29 |
B | 2. | 209 | ||
4. | Niemec Miroslav 58 | 68 | POLSKO | 1.33,48 |
B | 3. | 207 | ||
5. | Škapa Marek 61 | 71 | X-AIR Ostrava | 1.34,52 |
A | 2. | 206 | ||
6. | Jeřábek Kamil 80 | VK Perun Ostrava | 1.36,09 | |
205 | ||||
7. | Jadrníček Petr 77 | Lokomotiva Ostrava | 1.40,50 | |
200 | ||||
8. | Kubále Josef | Mladá Vožice | 1.41,45 | |
199 | ||||
9. | Esentierová Adéla | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 1.43,20 | |
Louisianský leopardí pes Cant | 198 | |||
10. | Pokorný Radim | VZS ČČK Ostrava | 1.43,35 | |
197 | ||||
11. | Hrabuška Jaroslav | MK Seitl Ostrava | 1.43,57 | |
197 | ||||
12. | Kotek Martin | VZS ČČK Ostrava | 1.44,15 | |
197 | ||||
13. | Flatanovský Zdeněk | Budišov nad Budišovkou | 1.44,22 | |
197 | ||||
14. | Rudický Radovan | Diamo Odra | 1.44,37 | |
196 | ||||
15. | Muras Petr | SSK Vítkovice | 1.45,08 | |
196 | ||||
16. | Kotek Miroslav | MK Kopřivnice | 1.48,12 | |
193 | ||||
17. | Bardaševský Lubomír | Ludgeřovice | 1.50,14 | |
191 | ||||
18. | Vidlička Ondřej | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 1.51,46 | |
Evropský saňový pes Konie | 189 | |||
19. | Stoszek Jan | VZS ČČK Ostrava | 1.54,23 | |
187 | ||||
20. | Malčík Petr | VZS ČČK Ostrava | 1.55,01 | |
186 | ||||
21. | Vernarský Jaroslav | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 1.55,41 | |
185 | ||||
22. | Smola Josef | MK Seitl Ostrava | 1.55,57 | |
185 | ||||
23. | Švidernoch Milan | X-AIR Ostrava | 1.56,14 | |
185 | ||||
24. | Lustyk Karel | Gymnázium Fr. Hajdy | 1.59,03 | |
182 | ||||
25. | Hegedüs Robert | VZS ČČK Ostrava | 1.59,12 | |
182 | ||||
26. | Matalová Jana | Slezská Ostrava | 1.59,39 | |
181 | ||||
27. | Koudelka David | VZS ČČK Ostrava | 2.00,52 | |
180 | ||||
28. | Kotyz Jan | Gymnázium Fr. Hajdy | 2.02,17 | |
179 | ||||
29. | Beremlijski Petr | VZS ČČK Ostrava | 2.02,18 | |
179 | ||||
30. | Kaštovský Adam | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 2.04,04 | |
Siberian Husky Marika | 177 | |||
31. | Mika Pavel | SPŠ Ostrava-Vítkovice | 2.10,34 | |
170 | ||||
32. | Ševčík Jaroslav | Stará ves nad Ondřejnicí | 2.12,04 | |
Německý ovčák Apollo | 169 | |||
33. | Hegedüssová Kateřina | VZS ČČK Ostrava | 2.12,38 | |
168 | ||||
34. | Kühtreiberová Naďa | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 2.13,59 | |
Rhodéský ridgeback Tana | 167 | |||
35. | Kuchařová Libuše | MK Seitl Ostrava | 2.17,14 | |
164 | ||||
36. | Opletal Tomáš | Gymnázium Fr. Hajdy | 2.24,14 | |
157 | ||||
37. | Žabková Monika | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 2.48,02 | |
133 | ||||
38.-39. | Hufová Daniela | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 4.13,00 | |
Kříženec NO+Bernský salašnický pes Bárný+Siberian Husky Markíza | 48 | |||
38.-39. | Karkošková Katka | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 4.13,00 | |
Jack Russel terier Jack | 48 |
Výsledky zvášť dogtrekking:
1. |
Esentierová Adéla | 88 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 1.43,20 hod. |
DTW-1 | 1. | Louisianský leopardí pes Cant | 198 b. | |
2. | Vidlička Ondřej | 88 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 1.51,46 |
DTM-1 | 1. | Evropský saňový pes Konie | 189 | |
3. | Kaštovský Adam | ?? | ?? | 2.04,04 |
DTM-1 | 2. | Siberian Husky Marika | 177 | |
4. | Ševčík Jaroslav | 66 | Stará ves nad Ondřejnicí | 2.12,04 |
DTM-2 | 1. | Německý ovčák Apollo | 169 | |
5. | Kühtreiberová Naďa | 83 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 2.13,59 |
DTW-1 | 2. | Rhodéský ridgeback Tana | 167 | |
6. | Žabková Monika | 90 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 2.48,02 |
DTW-1 | 3. | Kříženec NO+Rtw Ange | 133 | |
7.-8. | Hufová Daniela | 90 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 4.13,00 |
DTW-1 | 4.-5. | Kříženec NO+Bernský salašnický pes Bárný+Siberian Husky Markíza | 48 | |
7.-8. | Karkošková Katka | 96 | Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | 4.13,00 |
DTW-1 | 4.-5. | Jack Russel terier Jack | 48 |
Oficialní délka závodu pro výpočet bodů do seriálu Tour de Beskydy je 22,5 km
Pro tento závod byl určen kooficient obtížnosti a tempa 4.00 min./km
Základní čas 4.00 min. tempa na 1 km =22,5x4min.=1.30 hod.= 211 b.Každá minuta dosaženého času od tohoto základního času = 1 b. (211b. je 211min. a to je základní tempo 5.min./km při maratonu na 42,195 km což je čas 3.31 hod.
Další info k závodu a celému seriálu najdete:
Fotky,videa,články,komentáře,diskuze.
Odkazy:
Stránky závodu: | https://bilovecporuba.estranky.cz |
Tour de BESKYDY 2010 Seriál horských běhů a dogtrekkingů Tour de Beskydy 2010: |
http://www.tourdebeskydy.estranky.cz |
BeskydCup 2010 Zimní seriál horských běhů a dogtrekkingů: |
http://www.beskydcup.estranky.cz |
ČAHBAD Hlavní diskuze české asociace horských běhů a dogtrekkingů: |
http://www.tourdebeskydy.estranky.cz/clanky/diskuze |
Baláž EXTREME-TEAM Ostrava | http://www.balazextremeteam.estranky.cz |
Fotky od Moniky Žabkové a Ondry Vidličky z tratě a vyhlášení:
http://aigon.rajce.idnes.cz/Bilovec_-_Poruba_22,5_km_27.3.10/
Dalším 3 závodem 11 dílného seriálu Tour de Beskydy 2010 bude 18.4. Bolatická 20 závod v běhu a dogtrekkingu na 20 km.
Dalším 2 závodem serálu EuroCup 2010 bude 11.4. v Trhových Svinech v Novohradských horách horský maraton a dogtrekking na 32 km.
Výsledky jen běhu:
http://www.sps-vitkovice.cz/archiv/Kopie%20-%20Běh%20J[1].Á.K.-výsledky%2010.xls
VROBEL Tomáš | 51 | POLSKA | 1:27:31 | 1. | ||||
BALÁŽ Roman | 52 | Baláž - Extreme TEAM OVA | 1:28:29 | 1. | ||||
ŠINDELEK Daniel | 68 | Atletika F - M | 1:32:29 | 2. | ||||
NEMEC Miroslav | 58 | POLSKA | 1:33:48 | 3. | ||||
ŠKAPA Marek | 61 | X - AIR Ostrava | 1:34:52 | 2. | ||||
JEŘÁBEK Kamil | 80 | VK Perun Ostrava | 1:36:09 | 3. | ||||
JADRNÍČEK Petr | 77 | Lokomotiva Ostrava | 1:40:50 | 1. | ||||
KUBÁLE Josef | 51 | Mladá Vožice | 1:41:45 | 4. | ||||
POKORNÝ Radim | 61 | VZS ČČK Ostrava | 1:43:35 | 5. | ||||
HRABUŠKA Jaroslav | 78 | MK - Seitl Ostrava | 1:43:57 | 2. | ||||
KOTEK Martin | 62 | VZS ČČK Ostrava | 1:44:15 | 4. | ||||
FLATANOVSKÝ Zdeněk | 60 | Budišov n/ Budišovkou | 1:44:22 | 5. | ||||
RUDICKÝ Radovan | 79 | Diamo Odra | 1:44:37 | 3. | ||||
MURAS Petr | 81 | SSK Vítkovice | 1:45:08 | 6. | ||||
KOTEK Miroslav | 66 | MK Kopřivnice | 1:48:12 | 4. | ||||
BARDAŠEVSKÝ Lubomír | 65 | Ludgeřovice | 1:50:14 | 6. | ||||
STOSZEK Jan | 68 | VZS ČČK Ostrava | 1:54:23 | 7. | ||||
MALČÍK Petr | 74 | VZS ČČK Ostrava | 1:55:01 | 8. | ||||
VERNARSKÝ Jaroslav | 67 | Atletika F - M | 1:55:41 | 7. | ||||
SMOLA Josef | 75 | MK - Seitl Ostrava | 1:55:57 | 5. | ||||
ŠVIDERNOCH Milan | 82 | X - AIR Ostrava | 1:56:14 | 6. | ||||
LUSTYK Karel | 71 | Gymnázium Fr. Hajdy | 1:59.03 | 9. | ||||
HEGEDÜS Robert | 53 | VZS ČČK Ostrava | 1:59:12 | 10. | ||||
MÁTALOVÁ Jana | 81 | Slezská Ostrava | 1:59:39 | 1. | ||||
KOUDELKA David | 55 | VZS ČČK Ostrava | 2:00:52 | 11. | ||||
KOTYZ Jan | 73 | Gymnázium Fr. Hajdy | 2:02:17 | 12 | ||||
BEREMLIJSKI Petr | 63 | VZS ČČK Ostrava | 2:02:18 | 13. | ||||
MIKA Pavel | 76 | SPŠ O. - Vítkovice | 2:10:34 | 7. | ||||
HEGEDÜSSOVÁ Kateřina | 54 | VZS ČČK Ostrava | 2:12:38 | 2. | ||||
KUCHAŘOVÁ Libuše | 83 | MK - Seitl Ostrava | 2:17:14 | 3. | ||||
OPLETAL Tomáš | 72 | Gymnázium Fr. Hajdy | 2:24:14 | 14. |