Linkové vedení
Linkové vedení linek MHD Ústí nad Labem :
3
Mírové Náměstí – Divadlo – Kaufland – Vlnola – Nové Předlice – Globus – Václavské náměstí
– Koštov, konečná – Důl 5. květen
4
Divadlo – Trmice – Koštov – Stadice – Řehlovice – Brozánky – Hliňany – Habří – Dubice –
Dubičky
5
Krásné Březno – Výstupní – ZOO – Kmochova – Stříbrníky – Orlická – Mírová – Severní
Terasa – Bukov, rondel – Lipová – Všebořice, OC
6
Divadlo – Trmice – Hostovice – Stebno – Milbohov – Suchá – Chvalov
7
Mírová – Elba – Máj – Malátova – Poliklinika – Bezručova – Klíše, lázně – Důl 5. květen
9
Divadlo – Krajský soud – Karla IV. - Novosedlické náměstí – Nové krematorium – Kojetice – Nová
Ves
11
Mírové Náměstí – Divadlo – Hraničář – Poliklinika – Na Spálence – Městský stadion – Bukov
– Lipová – Všebořice, OC – Palivový kombinát – Chlumec – Strádov – Přestanov
12
Divadlo – Nové Předlice – Staré Předlice – Chabařovická – Chabařovice, kostel – Viamont –
Roudníky – Teplická – Přestanov – Chabařovice, koupaliště - Chabařovické strojírny – Chlumec –
Strádov – Přestanov
13
Pod Svahem – Divadlo – Krajský soud – Závody průmyslové automatizace – Loděnice – Svádov,
obec – Olešnice
15
Vaňov – Prefa – Čajkovského – Mírové Náměstí – Divadlo – Hillarova – Sociální Péče –
Masarykova nemocnice – Skorotice – Habrovice – Neznabohy
17
Církvice – Brná – U Hradu – Krajský soud – Mírové Náměstí – Divadlo – Kaufland – U Tesly
– Dopravní podnik – Chemopharma
18
Důl 5. květen – Václavské náměstí – Globus – Vlnola – Klíše Lázně – Bukov – Lipová – Všebořice,
OC
19
Ryjice – Sibiřská – OD Květ – Opletalova – Pekařská – Mírové náměstí – Drogerie – Trmická
23
JEDNOSMĚRNÁ LINKA
Dobětice, točna – Orlická – Sociální péče – Hornická – Poliklinika – Chemopharma – Dopravní
podnik
51
Skalka – Pivovar – Mírové Náměstí – Sociální Péče – Mírová
52
Klíše Lázně – Poliklinika – Mrové Náměstí – Malátova – Severní Terasa
53
Mírová – Hornická – Mírové Náměstí – Malátova – Dobětice, točna
54
Všebořice – Poliklinika – Mírové Náměstí – Malátova – Dobětice, točna
55
Žežická – Výstupní – Mírové Náměstí – Hornická – Severní Terasa
56
Pod Vyhlídkou – Výstupní – Mírové Náměstí – Poliklinika – Všebořice
57
Mojžíř – Pivovar – Mírové Náměstí – Dílny ČD – Staré Předlice
58
Klíše, Lázně – Poliklinika – Výstupní – Skalka
59
Pod Vyhlídkou – Pivovar – Mírové Náměstí – Poliklinika – Klíše, Lázně
60
Severní Terasa – Vinařská – Mírové Náměstí – Kamenný Vrch – Karla IV.
62
Globus – Dílny ČD – Mírové Náměsté – Kamenný Vrch – Karla IV.
101
Skalka – Mojžíř – OD Květ – Pivovar – Mírové Náměstí – Bezručova – Klíše, Lázně – Dopravní
Podnik
102
Chlumec – Chabařovice, kostel – Václavské Náměstí – Divadlo – Nové Krematorium
Červeně tence jsou linky autobusové
Červeně tlustě jsou linky páteřní autobusové
Zeleně tlustě jsou linky trolejbusové nostalgické
Černě jsou linky noční autobusové