Starší žáci jako nováček I.A třídy obsadili po podzimní části sezóny šesté místo!!!

Vážení příznivci vaňovského fotbalu,

k poslednímu podzimnímu mistrovskému utkání I.A třídy starších žáků, jsme jeli do Chlumcena utkání se silným soupeřem opět nekompletní a to se projevilo i na našem herním projevu.

Domácí tým, který nastoupil s většinou hráčů ročníku 1998 téměř celé utkání diktoval průběh hry a nakonec zaslouženě zvítězil, zejména díky svým silovým a rychlostním přednostem.

Mladý hostující tým se snažil o svojí kombinační hru, ale k úspěšnému zakončení se po celé utkání na těžkém terénu pořádně nedostal, jelikož mu v tom domácí hráči vždy zabránili.

V první půli naše přetížená obrana obdržela dvě branky a v úvodu druhého poločasu třetí. Zejména druhá a třetí branka vyústila z nedůsledné obrané hry týmu a nedůrazu gólmana.

V průběhu sezóny jsme se pohybovali nejlépe na 4. místě a tak máme na jaře co zlepšovat.

Starší žáci jako nováček I.A třídy obsadil po podzimní části sezóny šesté místo!!!

ŽK: 0 // ČK: 0

Zápas řídil delegovaný rozhodčí z KFS p.Luboš Mráz.

V sobotu po utkání proběhla ve Vaňově „dokopná“ starších žáků a jejich rodičů !!!

………………………………………

Tréninky – listopad,prosinec 2012

STŘEDY – (hřiště Vaňov)……………… 16:00 - 17:15 ….sraz 15:45 , platí až do odvolání !

NEDĚLE – (tělocvična Z.Š. E.K)……… 9:00 - 10:30…..sraz v 8:45 u vstupu do tělocvičny !

Tréninky – leden,únor 2013

ÚTERÝ – (tělocvična Z.Š. E.K)……… 16:30 - 18:00…sraz v 16:15 u vstupu do tělocvičny !

NEDĚLE – (tělocvična Z.Š. E.K)………….9:00 - 10:30…sraz v  8:45 u vstupu do tělocvičny !