Vaňov vyhrál domácí turnaj Memoriál Ladislava Duška

13. 8. 2007
    Poslední týden, příprava na novou sezónu graduje. Ve Vaňově se uskutečnil turnaj ve fotbale - Memoriál Ladislava Duška

Program a výsledky:
9:00
TJ Vaňov - Božtěšice 9:0 (4:0)
Nekompletní mužstvo Božštěšic nebylo pro domácí vyrovnaným sokem, zápas se hrál v tréninkovém tempu.

11:00
SKP Ústí nad Labem - TJ Brná 3:4 (0:3)
Mužstvo Brné bylo po celý zápas lepším týmem. 5 minut před koncem vedla Brná již 4:0, soupeř z SKP ještě zápas zdramatizoval, během posledních 5 minut zápasu vstřelil 3 branky, na remízu již však nedosáhl.

14:00- O 3. místo
Božtěšice - SKP Ústí nad Labem 1:0 (1:0)
Třetí místo překvapivě vybojovali Božtěšice, hubený náskok z prvního poločasu si udrželi až do konce. Hráčí SKP ve druhém poločase zahazovali šanci za šancí.

16:00 - Finále
TJ Vaňov - TJ Brná 3:0 (2:0)
Domácí prokázali svoji fyzickou vyspělost a zvítězili. Zápas to byl pohledný a hrálo se velice tvrdě. Hlavnímu rozhodčímu Grupačovi se utkání nezdařilo ukočírovat, 10 minut před koncem byl zápas předčasně ukončen pro napadení hostujícího útočníka jedním z Vaňovských beků.