ST. ŽÁCI: Z Říčan vezeme bramborovou

Z Říčan vezeme bramborovou

Týden po vítězném turnaji v Libouchci jsme jeli  na populární Umbro Cup do Říčan.

zápasy ve skupině:

TJ Vaňov : Admira Praha 0:4

Prvoligový soupeř byl ve všem lepší a udělal nám pěkný kolotoč.

TJ Vaňov : SK Kročehlavy 3:2

Naši hráči dostali za úkol na soupeře vlétnout a brzy vstřelit gól, ale to že v 25 sekundě budeme vést 2:0, nikdo nečekal!

TJ Vaňov : TJ Praga 2:1

K postupu do velkého semifinále jsme potřebovali zvítězit, ale hned v 1. minutě soupeř kopal penaltu, kterou zastavila naše tyč. O 3 minuty později jsme už tolik štěstí neměli a Praga penaltu proměnila. Vyrovnáno bylo za 20 sekund a postupový gól jsme vstřelili v předposlední minutě!

semifinále:

TJ Vaňov : SK Slavia Jesenice 0:2

Proti týmu, který hrál na turnaji nejpohlednější fotbal s výrazným zapojením brankáře do hry, jsme sehráli vyrovnaný zápas, ale rozhodla kvalita v zakončení.

o 3. místo

TJ Vaňov : SK Ďáblice 1:3

Bohužel jsme opět nedokázali proměnit „loženky“ a soupeři jeho góly prakticky darovali po tragických chybách obrany!

setava: Černý – Novák, Budka, Mendlová – Berger, Stehlík, Vacata