Přípravku prověřili Neštěmice 98

3. 3. 2008

Vážení rodiče a příznivci našich nejmenších fotbalistů, sehráli jsme další přátelské utkání, poprvé letos venku na umělé trávě v Neštěmicích.

Nastoupili jsme v sobotu 1.února od 9 hodin, proti místní přípravce ročníku1998, která hraje krajskou soutěž této věkové  kategorie.

Na zápas se dostavilo 13 fotbalistů, ostatní byli omluveni ze zdravotních důvodů. Stále uvítáme pro zkvalitnění a rozšíření kádru i nové chlapce do mužstva,zejména ročníky 1997-1999,“nejlépe kamarády Vašich synů“. I s ohledem na to, že plánujeme přihlásit  od podzimu naše mužstvo do okresní soutěže mladších žáků !!!

Po dohodě s trenérem domácích jsme zvolili hrací dobu na 2 x 30 minut a rozestavění 1+7.

Utkání předcházela bouřka, včetně krup a dešťové smršti a tak zápas začal se značným zpožděním .

Zápas měl do 20 min. první půle zcela vyrovnaný průběh.Po závaru před brankou domácích jsme díky pohotové střele Aleše vedli 0:1! Domácí po střelách z dálky a díky nedůslednosti našich bránících hráčů  však ještě do poločasu otočily stav na 4:1 pro domácí!

Ve druhém poločase jsme kádr zúžily a dle momentálních schopností hráčů i přeskupily.

Opět se hrál vyrovnanější fotbal a prosadili jsme se i střelecky díky důslednosti Davida před domácí brankou na 2:5 !

V závěru se útoky přelévaly z jedné strany na druhou a jen štěstí zachránilo domácí od dalších gólů!

Za náš výkon se nemusíme stydět a při zodpovědném přístupu hráčů k tréninkům  se naše výkony budou  i v budoucnu lepšit.Troufám si tvrdit, že doba kdy začneme vítězit se blíží !

Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží dnes téměř všichni.Vyzvednout se patří výkon Míry a Honzíka po neštovicích,Marcela za výkon v bráně a nový objev pro útok Davida!

Neštěmice 98   vs.  TJ VAŇOV    5:2 (4:1)

zahajovací sestava:     Sloboda – Krýsl -Maxa M – Maxa V.-Zeman M.-Zeman J.

Janata-Šimurda

střídali: Šmejkal, Šimic, Kalina ,Novotný, Poloprutský

střelci z Vaňova:       Aleš,David

Utkání řídil před bouřlivým publikem,v rámci svých možností, druhý trenér hráčů Neštěmic!