Mladší žáci - přípravka si s chutí zastříleli v Petrovicích, vyhráli 15:0

19. 4. 2010
Vážení  příznivci žákovského fotbalu,

k našemu druhému jarnímu zápasu v okresní soutěži mladších žáků jsme vyrazili za slunečného sobotního dopoledne až k státní hranici do Petrovic, které v uplynulé sezóně patřili k týmům jenž se umístili  na spodních místech v  tabulce.

Hostující tým  měl od úvodních minut výraznou územní převahu, kterou v druhém poločase, po důrazné domluvě trenérů,vyjádřil i větším gólovým přídělem do sítě domácího týmu.

V prvním poločase nám dělalo problém šikmé rozbahněné hřiště, malý míč i přehuštěný prostor před velkým vápnem domácího houževně bojujícího týmu.

Hodně gólových šancí bylo hlavně v prvním poločase,díky  naší zbrklosti zbytečně nevyužito.

V naší hře je přes gólový brankostroj v druhém poločase, nadále řada taktických i individuelních nedostatků, na kterých musíme postupně na trénincích zapracovat, aby v druhé polovině soutěže, kdy narazíme na podstatně silnější týmy, jsme jim byli co nejdůstojnějším soupeřem!

střídali: Kalina, Šmejkal, Pošík, Černý D.-ml.,Nauš, Šimurda, Doskočil, Štrympl

branky : Černý D.-4x, Zíma-4x, Zeman J.-2x, Zeman M.-2x, Krýsl, Doskočil, Mihulka.

Zápas řídil před početnou diváckou kulisou, za hezkého počasí, funkcionář domácích.

Další mistrovské utkání sehrají naši žáci v neděli 25.4.-poprvé na domácím hřišti ve Vaňově.

Nastoupíme proti mužstvu TJ DUBICE. Výkop utkání je v 15:00 a sraz je v 14:00 v kabině!