Sezóna 2010
Kalendář soutěží 2010
p.č. |
SDH |
Termín |
Soutěž |
Hod. |
Poznámka |
1. |
Rychvald |
27.3. |
Přátelská, vlastní prav. |
13.00 |
|
2. |
Mistřovice |
27.3. |
Jarní |
|
|
3. |
Doubrava |
1.5. |
Staří páni |
15.00 |
|
4. |
Bohumín Šunychl |
29.5. |
U kališova jezera |
15.00 |
|
5. |
Dětmarovice |
29.5. |
Staří páni – NT 12.6. |
|
|
6. |
Marklovice |
29.5. |
Hasičská liga |
|
|
7. |
Orlová Město |
12.6. |
Pohárová |
|
|
8. |
Doubrava |
19.6. |
O pohár starostky obce |
15.00 |
|
9. |
Chotěbuz |
19.6. |
Zahradní soutěž |
15.00 |
Výročí 100let |
10. |
Karviná Hranice |
20.6. |
Zahradní slavnost |
|
|
11. |
Závada |
26.6. |
Pohárová |
|
|
12. |
Karviná Louky |
26.6. |
Memoriál K. Puka |
15.00 |
|
13. |
Hradiště |
26.6. |
Pohárová soutěž |
|
|
14. |
Český Těšín Mosty |
26.6. |
Memoriál J.Urbanczyka |
15.00 |
|
15. |
Orlová Město |
3.7. |
Memoriál V.Peka |
|
|
16. |
Rychvald |
5.7. |
O pohár starosty |
|
|
17. |
Mistřovice |
10.7. |
Letní |
|
|
18. |
Bohumín Záblatí |
17.7. |
Memoriál |
15.00 |
|
19. |
Zpupná Lhota |
17.7. |
|
|
|
20. |
Karviná Hranice |
18.7. |
O pohár primátora |
09.00 |
Park B.N. |
21. |
Bohumín Vrbice |
31.7. |
MSL, hřištěVrbice |
|
|
22. |
Marklovice |
31.7. |
Tradiční has. soutěž |
|
|
23. |
Petřvald |
14.8. |
Pohárová soutěž u HZ |
14.00 |
|
24. |
Horní Suchá |
14.8. |
O pohár starosty obce |
|
|
25. |
Stanislavice |
14.8. |
|
15.00 |
|
26. |
Doubrava |
21.8. |
Memoriál J.Neděly |
15.00 |
|
27. |
Chotěbuz |
27.8. |
Noční |
21.00 |
|
28. |
Bohumín Záblatí |
28.8. |
Noční soutěž |
21.00 |
|
29. |
Životice |
28.8. |
Pohárová soutěž |
|
|
30. |
Český Těšín Mosty |
28.8. |
Mostecká bečka |
10.00 |
|
31. |
Karviná Staré Město |
29.8. |
|
|
|
32. |
Bohumín Kopytov |
4.9. |
Pohárová |
|
|
33. |
Orlová Poruba |
4.9. |
Pohárová |
10.00 |
|
34. |
Horní Žukov |
4.9. |
PS u HZ |
14.00 |
|
35. |
Mistřovice |
4.9. |
Noční |
|
|
36. |
Albrechtice |
11.9. |
|
15.00 |
|
37. |
Dětmarovice |
18.9. |
Pohár starosty - NT 25.9. |
|
|
38. |
Havířov Město |
2.10. |
U HZ Ha-Šumbark |
15.00 |
|
Orientační plán soutěží na rok 2010
6.3., 8:00 - Plamen - hadicová a uzlová štafeta, MH
8.5., 9:00 - Okrsková soutěž
9.5., 9:00 - Nová Ves, MSL MH
14.5., 20:30 - Kunčice p.O.
15.5., 8:00 - Plamen - štafety (CTIF, 4×60m, dvojic), MH
22.5., 9:00 - Krmelín, MSL MH
22.5., 22:00 - Kozlovice
29.5., 8:00 - Plamen - útoky (CTIF, požární útok), MH
29.5., 13:00 - Malenovice, MSL
5.6., 8:30 - Lubno, MSL MH
5.6., 12:30 - Lubno, MSL
13.6., 14:00 - Paskov, MSL MH
19.6., 13:00 - Oprechtice, MSL
19.6., 21:00 - Oprechtice
20.6., 9:00 - Oprechtice, MSL MH
20.6., 14:00 - Oprechtice, nad 35
26.6., 10:00 - Frýdlant n.O., MSL MH
26.6. - Svinov, MSL
3.7., 13:00 - Metylovice, MSL včetně nad 35
4.7., 10:00 - Rychaltice
4.7., noční - Stará Ves
5.7., 10:00 - Janovice, MH
5.7. - Kozmice, MSL
10.7. - Košatka, MSL
11.7., 13:00 - Písečná
17.7., 13:00 - Kojkovice, MSL
18.7. - Karviná-Hranice, MSL
24.7., 10:00 - Trojanovice
24.7., 13:00 - Nová Ves, včetně nad 35
25.7., 11:00 - Korňa
31.7. - Vrbice, MSL
7.8., 9:30 - Petřvaldík, MH
7.8., 13:00 - Petřvaldík, MSL
14.8., 10:00 - Stará Ves, MSL
14.8. - Soutěž netradičních družstev
15.8., 10:00 - Prchalov
21.8. - Větřkovice, MSL
28.8., 12:00 - Mošnov, MSL
28.8., 21:30 - Malenovice
4.9. - Bartovice, MSL
4.9., 20:00 - Oprechtice, MH
11.9., 9:30 - Pstruží, nad 40
11.9., 13:00 - Místek
11.9., 14:00 - Pstruží
12.9., 10:00 - Jistebník
MSL – Moravskoslezská liga
MSL MH – Moravskoslezská liga mladých hasičů
MH – soutěž mladých hasičů
Nad 35 (40) – soutěž nad 35 (40) let
Kalendář hlavních sportovních soutěží s celostátní působností
6.5. - Nymburk - 1. závod Velké ceny ČR v požárním útoku (HZS)
7.5. - Karlovy Vary - 1. závod Ligy ve výstupu na věž 2010 (HZS+SDH)
8.5. - Plzeň - 1. závod Českého poháru v běhu na 100m př. (HZS+SDH)
14.5. - Ústí nad Orlicí - 2. závod Ligy ve výstupu na věž 2010 (HZS+SDH)
19.5. - TFA Olomouc (HZS+SDH)
20.5. - Plzeň - 2. závod Velké ceny ČR v požárním útoku (HZS)
21.5. - Plzeň - 3. závod Ligy ve výstupu na věž 2010 (HZS+SDH)
27.-28.5. - Ostrava - krajská soutěž v PS krajů MS+OL (HZS)
29.5. - Letohrad-Kunčice - 1. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
4.6. - Odolena Voda - 3. závod Velké ceny ČR v požárním útoku (HZS)
5.6. - TFA Štramberk (HZS+SDH)
5.6. - Krchleby u Čáslavi - 4. závod Ligy ve výstupu na věž 2010 (HZS+SDH)
10.6. - České Budějovice - 5. závod Ligy ve výstupu na věž 2010 (HZS+SDH)
10.-12.6. - Lipsko, Německo - Mistrovství Evropy TFA (HZS)
12.6. - TFA Vratimov (HZS+SDH)
12.6. - Moravský Beroun - 2. závod Českého poháru v běhu na 100m př. (HZS+SDH)
19.6. - Lhenice - 2. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
20.6. - Štrbice - 3. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
26.6.-3.7. - Andorra - European Sports Championship of Police and Fire (HZS)
26.6. - Vrbětice - 4. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
27.6. - Radíkov - 5. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
30.6.-2.7. - Plzeň - Mistrovství ČR v PS (HZS)
7.-11.7. - Litomyšl - Mistrovství ČR Plamen + dorost (SDH)
10.7. - Vacenovice - 6. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
17.7. - Bludov - 3. závod Českého poháru v běhu na 100m př. (HZS+SDH)
24.7. - Květinov - 7. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
25.7. - Sedlejov - 8. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
31.7. - Pustkovec - 9. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
1.8. - Neplachovice - 10. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
6.8. - Zlín - 6. závod Ligy ve výstupu na věž 2010 (HZS+SDH)
7.8. - TFA Slezská Harta (HZS+SDH)
7.8. - Kamenec - 4. závod Českého poháru v běhu na 100m př. (HZS+SDH)
13.8. - Hradec Králové - 7. závod Ligy ve výstupu na věž 2010 (HZS+SDH)
14.8. - Babice - 11. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
15.8. - Velké Hoštice - 12. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
22.-29.8. - Daegu, Korea - World Firefighters Games (HZS)
23.-30.8. - Doněck, Ukrajina - Mistrovství světa v PS (HZS)
28.8. - Písková Lhota - 5. závod Českého poháru v běhu na 100m př. (HZS+SDH)
28.8. - Žernovník - 13. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
29.8. - Petrovice - závěrečný 14. závod Extraligy ČR v PÚ (SDH)
4.9. - Pacov - závěrečný 6. závod Českého poháru v běhu na 100m př. (HZS+SDH)
10.9. - Ostrava-Poruba - závěrečný 8. závod Ligy ve výstupu na věž 2010 (HZS+SDH)
11.9. - Paskov - 4. závod Velké ceny ČR v požárním útoku (HZS)
18.-19.9. - Praha - Mistrovství ČR v PS (SDH)
25.9. - Dvůr Králové n.L. - Mistrovství ČR v disciplínách CTIF (SDH)
září - Ostrava - TFA Radniční věž (HZS+SDH)
září - Praha - TFA Ironfireman (HZS+SDH)
1.10. - Varnsdorf - závěrečný 5. závod Velké ceny ČR v požárním útoku (HZS)