Přátelský zápas jsme vyhráli

13. 8. 2010

ObrazekDnes jsme zakončili týden přátelským utkáním. Na Městský stadion přijeli divizní starší žáci Viktorie Žižkov.

Na trávník jsme vyběhli v této sestavě:

Obrazek

Hned se začátku jsme inkasovali. Levý záložník Viktorky si nejprve naběhl, po té vystřelil, náš brankář míč neudržel a útočník potom v klidu míč dorazil do brány (0:1). Za chvilku se hosté ocitli v další šanci, ale tentokrát střelu brankář zneškodnil. Po chvilce jsme se do první šance dostali i my, ale branka z toho nebyla. Potom se hrálo ve středu hřiště. Následně měl šanci opět Žižkov. Hlavičku útočníka ale zneškodnil brankář Hřídel. Konečně jsme se dostali do další šance. Branišovu přihrávku obdržel Vacek a vstřelil svůj první dnešní gól (1:1). Za chvíli téměř stejná situace se stejným koncem. Opět se trefil Vacek a Union šel do vedení (2:1). V prvním poločase to bylo vše.

O přestávce došlo ke střídání. Hřídela nahradil Nims, Koše vystřídal Dobšovič a kvůli bolesti lýtka odstoupil i Kolovecký, místo kterého nastoupil Václavík. Ten šel do obrany a na místo pravého záložníka se posunul Bouček. Začal druhý poločas a u míče byl hlavně Union. Po chvilce hry musel kvůli bolesti kolene střídat Bouček a tak se do hry vrátil Koš. Viktorka se téměř nedostala k míči a nedostala se skoro ani k naší brance. Po nějakých deseti minutách hry se k míči dostal Dobšovič. Šel do vápna a přehodil brankáře (3:1). Za chvíli mohl vedení navýšit Baláž, jenže nedokázal přehodit ani obhodit gólmana. Ke konci musel ze hry odejít Pánek, kterého bolela pata. Neměl ho už bohužel kdo nahradit a tak jsme pokračovali v deseti. Za chvíli odešel ze hry i Skuhravý kvůli puchýřům, logicky ho také neměl kdo nahradit a tak jsme hráli pouze o devíti. Na konci zápasu se do šance přece jen dostal i Žižkov. Nejprve vykopával míč z brankové čáry Braniš, po té Viktorka nastřelila tyč, pak střelu vychytal Nims, a pak přišli ještě další dvě tyče. Naštěstí tento závar před naší brankou gólem neskončil. Zápas jsme tak vyhráli 3:1.

SK UNION - FK Viktoria Žižkov    3:1  (2:1)

Branky: Vacek 2, Dobšovič