TJ Jiskra Aš - TJ Baník Habartov 2:1 (1:1)

27. 8. 2016

Sobota 27.8.2016 v Aši na Střelnici

V dalším kole krajské 1.A třídy přijel do Aše nováček soutěže z Habartova. A podal bojovný výkon, dlouho držel s domácími krok. Od začátku se hra odehrávala většinou mezi vápny, bez větších šancí. Prosadit se dokázal až v 17.min. Maher, který otevřel skore. Chvilku nato trefil v dobré pozici Vojík jen tyč. Osmělili se i hosté, střelu k tyči skvěle vytáhl brankář Hrabčák na roh. Zanedlouho byl již překonán, vrátil se však Lukáš Houdek a míč vykopl z prázdné branky. Minutu před půlí však již hosté slavili, vyrovnal jmenovec Houdek Daniel. Ve druhé půli domácí přitlačili, hned několikrát obstřelovali hostující branku, Maher trefil další tyč, ale gól nepadl. Na ten museli diváci počkat až do 78.min. kdy se Kubinec probil přes tři hráče soupeře a vystřelil Jiskře další domácí vítězství. Po třech kolech je Jiskra bez ztráty bodu v čele soutěže.

Branky: 17. Maher Petr, 78. Kubinec Dominik - 44. Houdek Daniel

Rozhodčí: Godža Ladislav - Jati David, Řáda Josef. Delegát: Skála Miroslav.

Jiskra Aš: Hrabčák - Rádl, Střeček, Turták, Pilař - Vojík (Manda), Houdek, Zemanovič, Hančík - Maher, Kubinec (Smáha).  Trenér Pavel Toth

Habartov: Hanker - Janík (Tancl), Straka, Tamajka L., Vaculovič (Bufka) - Křepela, Müller, Richter, Houdek - Plechatý (Mašek), Tamajka T.  Trenér Tamajka Jan

Příští utkání sehraje "A" mužstvo opět doma v Aši na Střelnici v sobotu 3.9.2016 v 17:00 proti týmu Sokol Dolní Žandov.