TJ Jiskra Aš "B" / Krásná - FC Vojtanov 2:4 (0:3)

23. 8. 2015

Neděle 23.8.2015 v Krásné

"B" mužstvo přivítalo na hřišti v Krásné celek Vojtanova. Hosté byli v prvním poločase aktivnější a hlavně své šance na rozdíl od domácích proměňovali. Postupně se dostali až do tříbrankového vedení. Domácí se ve druhé půli zvedli, byli lepším týmem. Na 1:3 snížil Skwierawski, Bubla nastřelil jen břevno. Hostům se však povedl brejk a utkání rozhodli. Domácí ještě snížili krásnou střelou Šuláka na konečných 2:4.

Jiskra Aš "B": Jurka - Šulák F., Rada, Beneš (Bubla), Koubek, Bohutínský - Skwierawski, Šulák M., Laudát, Koubek - Popeláš, Šeffl.

FC Vojtanov: Polovka - Šimeček, Jor, Hajmacher (Šustek), Šťavka - Staňo, Kába, Král Z., Zeman - Král A., Šimeček (Tesař).

Branky: Skwierawski, Šulák F. - Šimeček, Staňo, Král, Tesař

Příští utkání sehraje "B" tým v neděli 30.8.2015 v Chebu proti mužstvu FC Cheb "B".